Mladá máma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 08:27
Mladá máma

Mám dotaz..je tu někdo do měl miminko v 18 nebo 19 letech? Ne před dvaceti letech ale teď někdy..zajímá mě jak to zvládate takhle mladé..finančně­..psychicky.. :oops: A jak na Vás kouká okolí a co na to rodiče.. :roll: :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9167 příspěvků 19.04.18 08:44

Dcera se mi narodila v 19, ted ji je rok a v pohode, skolu mam dodelanou a studuji dal.. Pritel je ukazkovy otec a finance jsme na tom myslim ze dobre, jelikoz podnika a ja mu pomaham, tak se to da zvladat suprove. :palec: Nechapu to odsuzovani, ale tedka jak ma dcerka rok, tak uz po me ani lidi nijak zvlast nekoukaji, i kdyz vypadam na 15 :mrgreen: proste to berou jak to je :palec:

hehehe
Extra třída :D 11509 příspěvků 19.04.18 08:49

@AnoSte
Ono spíš se ptej právě těch o něco starších, jelikož to uvědomění, že to nebylo úplně nej přichází až tak kolem 30 roku věku a výše… :) To má to děcko 12, tudíž je pořád děcko o které je starost, mnohdy je tam ještě jedno mladší, a ty si uvědomíš, že je ti 30, mládí a nejlepší roky „pryč“ a ty jsi možná něco zmeškala…
Ale je to jen jedna možnost, pak jsou tu ty druhé, co se pro mateřství narodily. :)

Deniska13.8.1998
Povídálka 29 příspěvků 19.04.18 08:59

Ahoj, je mi 19let a jsem těhotná. Narodí se mi prcek a budu mi už 20let. Dřív to bylo normální, tak proč by teďka na tebe nějak měl koukat. Pokud máš školu a přítele a rodinu skvělou. Není problém být tak mladou maminkou. ;)

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 09:01

@Deniska13.8.1998 no já ještě školu nemám..zbývá mi rok ale touha po miminka mi přijde větší a větší..že bych po škole asi chtěla..přítele mám, rodina by to přijala..hlavně jeho mamka je starší už a vnoucatko by chtěla.. :lol:

Vladimirovna
Kecalka 439 příspěvků 19.04.18 09:05

Proč ne, znám jednu holku co měla dítě v 18. Měla hotovou střední veterinu, pracuje v nějaké vet. laboratoři, co by ne? To musí člověk vědět sám jestli na to má

Deniska13.8.1998
Povídálka 29 příspěvků 19.04.18 09:05

@AnoSte Tak školu si vždy můžeš dodělat, to není problém. 8)
Já mám i rok a pul odmakáno. Miminko je dar :srdce: A jsi těhotná nebo plánujete? :)

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 09:08

@Deniska13.8.1998 Nej­sem..beru prášky..kdyby se to stalo i přes ne tak si to nechám ale oficiálně bych chtěla zvládnout školu i práci abych dostala mateřskou no.. :roll: takže stejně ještě tak 2 roky nic :pankac:

Deniska13.8.1998
Povídálka 29 příspěvků 19.04.18 09:10

@AnoSte Jeeee, to chápu. :)
Tak ať ti to dopadne…tak jak si to naplánuješ :-*

hehehe
Extra třída :D 11509 příspěvků 19.04.18 09:11
@Deniska13.8.1998 pí­še:
@AnoSte Tak školu si vždy můžeš dodělat, to není problém. 8)
Já mám i rok a pul odmakáno. Miminko je dar :srdce: A jsi těhotná nebo plánujete? :)

Prosím tě, ukousni si raději ruce… :zed: Tohle je rada, na kterou by někdo mohl také celkem slušně dojet, jsi teprve těhotná, ještě ani nevíš, co to vůbec obnáší dítě mít a už tohle radíš.
@AnoSte
A ty vem rozum do hrsti! To miminko ti nikam neuteče. Vzdělání je naprostý základ, bez něj nebudou peníze, nebude nic… Pokud nebudeš mít určitou dobu odpracováno, nebudeš mít ani nárok na mateřskou, rovnou najedeš na rodičovský příspěvek a ten bude velmi nízký. Na ostatní nespoléhej, o to dítě se musíš postarat ty sama jako matka a pak jeho otec.

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 09:16

@hehehe Já to nemam ted v plánu, řekla jsem že děti nejdříve po škole a pod odpracovani na MD..jen se ptám jak to v takovém věku holky zvládají. :) znám jich více a jen mě ty názory zajímají nic víc nic míň :potlesk: pro své dítě budu chtít to nejlepší takže pokud na to. nebduu mít neporidim si ho.. :roll: :palec:

Deniska13.8.1998
Povídálka 29 příspěvků 19.04.18 09:18

@hehehe Není to rada, jen názor. :palec:

hehehe
Extra třída :D 11509 příspěvků 19.04.18 09:19

@AnoSte
Jednu mojí kamarádku z podobných tužeb kdysi vyléčilo, když začala příbuzným hlídat syna. :mrgreen:

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 09:30

@hehehe ale taky si myslím že je rozdíl hlídat cizí a svoje.. :lol:

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 19.04.18 09:41

Ja jsem si na miminko pockala,,az" do 22 let. A bylo to tak akorat. Neco jsem si uzila i nasetrila (samozrejme s chlapem). A jako muzu Ti rict, maly miminko je masakr. At si kazdej rika co chce, ale je to fakt neco. Ze zacatku jsem byla brutalne vyrizena. A lip si uzijes cizi miminko nez vlastni. Protoze cizi si ponuhnas a vracis. Ale tvoje je proste tvoje. Cely den a noc. Porad ho mas na ocich. Kdyz spi, spis taky. Kdyz porad rve, rves taky. Proste parada. Takze radim vydrzet, neco si uzit, trochu cestovat, hodne nasetrit. A pak hura na tu jizdu jmenem materstvi. Me je ted 24 a mam uz druhou dceru. A to je teprve neco. Ale to uz je na jinou diskuzi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama