2.den necítím pohyby 19tt

Anonymní
16.9.20 10:46

2.den necitím pohyby 19tt

Ahoj holky, začínám 19.tt a už od 16tt citím pohyby, pár dnu zpatky už to byli řádné kopance i přítel je cítil, když dal ruku na břicho, ale od včera ani ťuk. :( Mám jet někam na pohotovost, nebo počkat? Někde jsem četla, že mam začít plašit až od nějakého 22.tt .. Tak nevím, ale jsem z toho špatná

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
956
16.9.20 10:49

Nikdy neni spatne jet. Muzes nejdriv zavolat na svou gyndu, jestli chces

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41896
16.9.20 10:53

Počkat. V tom týdnu ještě většina ani nic necítí. A co by se řešilo, kdyby něco bylo špatně? Mimino je ještě na zachraňování malý.
Když nic není tobě, tak neřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
16.9.20 10:58

Jeď, ať můžeš být v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
16.9.20 11:03
@Baba píše:
Počkat. V tom týdnu ještě většina ani nic necítí. A co by se řešilo, kdyby něco bylo špatně? Mimino je ještě na zachraňování malý.
Když nic není tobě, tak neřešit.

Já cítila pohyby od 17tt, v 19/20tt už to byly kopance, které cítil i manžel a viděli jsme i boule na břiše. Pokud je zakladatelka pravidelně cítí a najednou ne, tak je (už jen pro její klid) cesta na kontrolu na místě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13324
16.9.20 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, začínám 19.tt a už od 16tt citím pohyby, pár dnu zpatky už to byli řádné kopance i přítel je cítil, když dal ruku na břicho, ale od včera ani ťuk. :( Mám jet někam na pohotovost, nebo počkat? Někde jsem četla, že mam začít plašit až od nějakého 22.tt .. Tak nevím, ale jsem z toho špatná

Proc zase pohotovost? Mas snad gynekologa ne? Mu zavolej. Ale v 19tt bych počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41896
16.9.20 11:12
@aanysek píše:
Já cítila pohyby od 17tt, v 19/20tt už to byly kopance, které cítil i manžel a viděli jsme i boule na břiše. Pokud je zakladatelka pravidelně cítí a najednou ne, tak je (už jen pro její klid) cesta na kontrolu na místě..

A co z té kontroly poplyne?
Já cítila pohyby někdy od 14,´15 týdne. Ale nebylo to denně, Mimino se mohlo jinak otočit a kopat jinam.
Kontrola pro klid… to je fakt indikace. Už aby ty zbytečný kontroly a výjezdy byly tvrdě zpoplatněný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
16.9.20 11:14

@Baba kdyby se jednalo o tebe, tak bys taky byla tak klidna? Jako ta hlaska, ze na zachranivani je jeste beztak brzo, to jako vazne? Kdyby teda nosila nedejboze mrtvy plid, tak je to vlastne uplne ok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 11:24

Svého gynekologa mám, ale v jiném městě.. na kontrolu mám přijít v úterý. Tak nevim jestli počkat
Je mi to proste jen divne kdyz jeste 2 dny zpatky kopalo kazde 3 hodiny snad jako divý a od včera opravdu nic

• Citovat
  • Nahlásit
525
16.9.20 11:26

Zkoušela jsi prcka vyprovokovat? Kup Colu (s cukrem) pořádně ji vychlaď a pak ji vypij. To nám radili v poradně když se mimča nechtěli na monitorech hýbat. Pak můžeš zkusit si břicho trochu přilehnout, aby měl míň místa, pak by mohl začít kopat, že bys to i cítila. A pokud by ani jedno nezabralo, tak bych zavolala ke své doktorce co s tím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41896
16.9.20 11:28
@kalie píše:
@Baba kdyby se jednalo o tebe, tak bys taky byla tak klidna? Jako ta hlaska, ze na zachranivani je jeste beztak brzo, to jako vazne? Kdyby teda nosila nedejboze mrtvy plid, tak je to vlastne uplne ok?

Jo. Protože vím, že někdy se nic nezmůže. To mám mazat med kolem huby? Nebooooj, všechno bude v pořádku a přihodit 10 srdíček a 20 smajlíků? Není lepší být realista?
S největší pravděpodobností se mimino otočila a kope někam, kde to není cítit. A kdyby bylo něco s miminem špatně, tak se nedá nic dělat. Zakladatelka na sobě problémy necítí, tak co by se mělo teď akutně na pohotovosti řešit?

A o mimino sem přišla. To píšu dopředu abych se vyhla dalším poznámkám typu - kdyby šlo o tebe a neumíš se vcítit a blabla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4249
16.9.20 11:34

U druhého jsem je cítila od 17tt, a okolo 20tt pár dní vůbec. Vše je ok, kopance zas cítím. Mimino tam má spouuustu místa, může se otočit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4249
16.9.20 11:34
@Baba píše:
Jo. Protože vím, že někdy se nic nezmůže. To mám mazat med kolem huby? Nebooooj, všechno bude v pořádku a přihodit 10 srdíček a 20 smajlíků? Není lepší být realista?
S největší pravděpodobností se mimino otočila a kope někam, kde to není cítit. A kdyby bylo něco s miminem špatně, tak se nedá nic dělat. Zakladatelka na sobě problémy necítí, tak co by se mělo teď akutně na pohotovosti řešit?A o mimino sem přišla. To píšu dopředu abych se vyhla dalším poznámkám typu - kdyby šlo o tebe a neumíš se vcítit a blabla…

Souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
16.9.20 11:38
@Baba píše:
S největší pravděpodobností se mimino otočila a kope někam, kde to není cítit. A kdyby bylo něco s miminem špatně, tak se nedá nic dělat. Zakladatelka na sobě problémy necítí, tak co by se mělo teď akutně na pohotovosti řešit?A o mimino sem přišla. To píšu dopředu abych se vyhla dalším poznámkám typu - kdyby šlo o tebe a neumíš se vcítit a blabla…

Receno tedy jinak, predpokladam, ze u zakladatelky je vse v poradku, nicmene neciti dostatecne pohyby, takze o tom porad premita, nevi, je nervozni. Takze radim, nervozity se zbavi podstoupeniˇ ultrazvuku treba akutni prohludkou u sve gynekolozky. Beres to ze spatnyho konce. Ani bych se nedivila, kdybys byla doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
16.9.20 11:42

Doporučuji Angel Sounds. Malá rotovala snad co 4 dny, někdy jsem myslela, že mi zlomí žebra a pak zas několik dní nic. To bych musela být na pohotovosti pečená vařená. Někdy pomůže vypít něco studeného, hodně sladkého nebo kofein - třeba chlazená Cola, jak radil někdo výše, na moji malou občas zabralo sladké kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama