2m miminko - doba bdění

154
24.4.17 09:34

2m miminko - doba bdění

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký „režim“ mají vaše miminka. Mojí holčičce byly včera 2 měsíce a vydrží být vzhůru tak cca 1 hodinu a pak začne být ukňouraná, proto jde spát. Spí asi hodinku vkuse a pak se začne budit, ale vstávat ještě nechce, když jí dám třeba 2× dudlík tak ještě zabere a vydrží dalších 45minut. Poté krmíme, hrajeme, chvilku je sama pod hrazdičkou, je na chvíli na bříšku a pak zase začne být protivná. Přijde mi to málo - nebo je to akorát?? Je to moje třetí mimčo, ale už si nějak nepamatuji, jak to bylo s těmi dvěma :-D. Díky za vaše zkušenosti a info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

24.4.17 10:02

Ve 2m byla vzhuru 1h dopo a 1h odpo maximalne. Ale me nevadilo, ze porad spala :D akcnejsi a vic vzhuru byla az ve 4m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
24.4.17 10:08
@AndelaCerna píše:
Ve 2m byla vzhuru 1h dopo a 1h odpo maximalne. Ale me nevadilo, ze porad spala :D akcnejsi a vic vzhuru byla az ve 4m

U nás to bylo úplné stejně, akčnejší byl až kolem 4mesíce a to se hned začal zas otáčet z bříška na záda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19371
24.4.17 10:25

Našemu byly 2m v pátek a koukám, že je teda hodně akční. Ráno se vzbudí v 6 a je do 10:30 vzhůru, to kouká, ukazuju mu hračky, je pod hrazdičkou, v houpacím křesílku na chviličku, nebo na bříšku. Pak se nakojí a usne v kočárku, tam spí cca do 15 hodin a pak je zase až do večera vzhůru, v 18:30 vykoupu a pak mi průběžně usíná při kojení až do 21 hodin, to usne na dobro a spí zase do 6 do rána.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10293
24.4.17 11:02

@weyky Máme to podobně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19371
24.4.17 11:23

@Ketris tak to jsem ráda, protože podle toho, jak píší holky nade mnou, jsem si už říkala, že mám divný dítě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13781
24.4.17 11:26

Malej se ve 2m vzbudil, prebalil, nakojil a zas usnul :D jestli bylto vzhuru dohromady 3-4 hodky denne ale utrzkovite, kdyz byl vzhuru tak sem se s nim mazlila ukazovala mu hracky nebo lezel v lehatku a pozoroval co delam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5704
24.4.17 12:11

Tak my meli prvni „najim se a spim“ a druhe ma ted mesic a je to podobne jako u @weyky nekdy (jako ted) ani neda ten dlouhy poledni spanek. Ale snad za chvili zas usne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10293
24.4.17 12:34

@weyky Můžeš být v klidu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
24.4.17 19:48

Díky za odpovědi. Vidim, že je to tedy v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342
25.4.17 00:25

Mam 3mesicniho kluka. Kdyz mu byl mesic, vydrzel 4h bez spani. V 8h vecer krmeni a usinal o pulnoci po dalsim krmeni, pres den spal hodne. Ted mu jsou 3 mesice a mezi krmenim dava tak hodku, hodku a pul. A ze dne na den zacal usinat v 8h vecer a budit se na jidlo kolem 5h ranni.
Myslim, ze mate uplne normalni ditko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama