2x strzeny peníze,...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
11.1.22 21:56

2x strzeny peníze,...

Zdravím obednal jsem si z internetu balicek obědnávám tam 3× za rok. Zaplatil sem predem kartou a ted se dívám na účet a platba byla 2× stržena 😅 co stím mam delat u prodejce neni telefon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27772
11.1.22 21:58

Reklamuj to u své banky.
Někdy to opravi i banka po pár dnech sama automaticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
12.1.22 17:33

Mě teď pro změnu Avon poslal zásilku na dobírku a ještě mi poslali fakturu, kterou požadovali tvrdé uhradit. Nakonec jsem jim poslala prachy dvakrát. Bála jsem se blbce exekutora. Byla jsem z toho úplně vyřízená, kvůli Polskymu krému za pade mít exekuci na několik tisíc jsem fakt nechtěla. Vůbec jsem nevěděla co po mě chtěj zaplatit. Prostě hnusnej eshop, který si hraje na něj…, ve všem maj bordel a ještě mi tvrdili, že mi reklamaci uznaj přitom, mi navysovali pokuty. Smejdi hnusný. Je potřeba si na to dávat pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11960
13.1.22 08:25
@Gežitka píše:
Mě teď pro změnu Avon poslal zásilku na dobírku a ještě mi poslali fakturu, kterou požadovali tvrdé uhradit. Nakonec jsem jim poslala prachy dvakrát. Bála jsem se blbce exekutora. Byla jsem z toho úplně vyřízená, kvůli Polskymu krému za pade mít exekuci na několik tisíc jsem fakt nechtěla. Vůbec jsem nevěděla co po mě chtěj zaplatit. Prostě hnusnej eshop, který si hraje na něj…, ve všem maj bordel a ještě mi tvrdili, že mi reklamaci uznaj přitom, mi navysovali pokuty. Smejdi hnusný. Je potřeba si na to dávat pozor.

Myslím si, že bude problém na jiné straně než na straně Avonu. A faktura se online posílá úplně běžně, málokdo ji fyzicky přidává k objednávkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
13.1.22 08:35
@Gežitka píše:
Mě teď pro změnu Avon poslal zásilku na dobírku a ještě mi poslali fakturu, kterou požadovali tvrdé uhradit. Nakonec jsem jim poslala prachy dvakrát. Bála jsem se blbce exekutora. Byla jsem z toho úplně vyřízená, kvůli Polskymu krému za pade mít exekuci na několik tisíc jsem fakt nechtěla.Vůbec jsem nevěděla co po mě chtěj zaplatit. Prostě hnusnej eshop, který si hraje na něj…, ve všem maj bordel a ještě mi tvrdili, že mi reklamaci uznaj přitom, mi navysovali pokuty. Smejdi hnusný. Je potřeba si na to dávat pozor.

Za co ti navyšovali pokuty? Ty si nevěděla, co chtějí zaplatit? Jestli jsi měla zaplaceno, tak snad není nic jednoduššího, než jim poslat, že platba na jejich účet odešla ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
13.1.22 08:39

No to jsem právě neměla, platila jsem dobírku hotové, nic jsem si neschovala, vzivoze by mě nenapadlo že to budou chtít ještě jednou na fakturu. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
13.1.22 08:48
@Gežitka píše:
No to jsem právě neměla, platila jsem dobírku hotové, nic jsem si neschovala, vzivoze by mě nenapadlo že to budou chtít ještě jednou na fakturu. :pocitac:

No ale jestli ti pošta balík vydala, tak si ho musela logicky zaplatit, když byl na dobírku, jinak bys ho těžko měla doma. Takže jestli pak poslali fakturu, tak nechápu, proč si to platila znovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
13.1.22 08:53

Musela jsem, účtováli mi pokuty za nezaplacení faktury, když jsem jim volala, tak mi tvrdily, že mi to uznaj, ale posílali mi upomínky, šíleně hnusný. Pak mi tvrdili, že jsem si to objednala dvakrát, no hnus. Nebyly schopný mě z toho blbeho eshopu ani odhlásit. Už jsem kvůli tomu byla i na policajtech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
13.1.22 10:04
@Gežitka píše:
Musela jsem, účtováli mi pokuty za nezaplacení faktury, když jsem jim volala, tak mi tvrdily, že mi to uznaj, ale posílali mi upomínky, šíleně hnusný. Pak mi tvrdili, že jsem si to objednala dvakrát, no hnus. Nebyly schopný mě z toho blbeho eshopu ani odhlásit. Už jsem kvůli tomu byla i na policajtech.

To se mi nějak nezdá, co to bylo za eshop? Za co ti posílali upomínky? Když si převzala balík, který si musela zaplatit, jinak bys ho nedostala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat