3denní krváceni 11dpo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29
23.9.21 18:45

3 denni krvaceni 11dpo

Ahoj, někdo stejne zkusenosti? Dle pozitivniho ovu testu probehl nechraneny styk, 8.-9.dpo hnede spineni, dalsi 3 dny krvaceni, slabsi bez srazenin, svetla krev, tak na jednu max dve vlozky na den, uplne jine nez kdyz mam ms, v den ocekavane mestruace (14dpo) ms nedorazila a test negativni, dnes 16dpo take negativni. Jen by me zajimalo, zda mela nektera z vas misto spineni take podobne krvaceni a presto byla tehotna.
A druha otazka, ve dne neg TT byl vecer sex a druhy den rano trocha krev a spineni. Co to muze byt? Moc dekuji za postrehy :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2122
23.9.21 19:00

Ja měla, myslela jsem si, ze došla normálně MS a dva dny nosila tampon. Bylo to 8.-10.DPO, 13 dpo //

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
23.9.21 19:21

@PepiKo tak vzhledem k tomu, ze dnes je 16dpo, tak tomu uz moc nedavam. Ale normalni ms bych poznala, tohle bylo jine, jina konzistence, barva, mnozstvi. Jen to trvalo celkem dlouho. Navic jsem mela v minulem tydnu i virozu, tak jestli to s tim nemuze take souviset. A take nemam zadne jine priznaky (navaly, nauzeu, zvetsena a citlivejsi prsa) a to jsem uz dvemi tehu prosla a u obou jsem vedela, ze jsem tehotna jeste pred testovanim 😊. Proste jsem to vedela. A nemela jsem ani zadne nidacni spineni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
23.9.21 20:24

@Jediti no, jako pokud víš, kdy ovulace opravdu proběhla a nijak jsi se nesekla, tak 16DPO uz se musí něco ukázat. Jinak já takovéto špinění někdy mívám, jakože třeba v půlce cyklu nebo 1 týden před MS začnu špinit a je to takové slabé, narůžovělé - bud tl trvá třeba jen jeden den nebo více dnů, ale stává se mi to. Teď se mi to třeba stalo, že se mi zpozdila MS, místo toho bylo skoro dva týdny takové přerušované špinění a včera MS přišla s 2 týdenním zpožděním :nevim: ale já třeba vim, že já mám rozházené hormony a celkově problémy s tímto, takze u me je ta příčina známa. Ale u tebe to klidně může být tou virozou nebo třeba nějaký hormonální výkyv nebo třeba se to snažilo/snazi uchytit, ale nejde mu to…asi bych pockala ještě chvíli a zkusila to znovu, ale nevím, taky to moc nevidím, ale naděje umírá poslední :D držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
23.9.21 20:32

@Malaika1234 no mozny je vsechno, spis zkusime znova, ovu testy uz mam, tak uvidime 😆. Mam stazeny i ms kalendar a podle toho jsem delala ovu test a byl pozitivni. Podvakrat jsem otehotnela napoprve. Jak se rika, prosli kolem me trenky a bylo. Tak jsem s tim i trochu pocitala. Ikdyz podruhe v 6 tydnu zamlkly potrat. Ale uz jsem postarsi rocnik, tak uz to tak rychle byt nemusi. Clovek ve skrytu duse vi, ze to proste nevyslo, jen se chce dal a dal ujistovat jestli treba nahodou… a cim vic do toho stouram, ctu ruzne clanky a diskuze, tim spis to nepujde. Holt psychosomatika. Tak trebas priste. Dekuji za prispevek :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat