3 kila za dva týdny

Anonymní
4.6.13 12:17

3 kila za dva týdny

Ahoj všem, potřebuju nutně zhubnout 3 kila za dva týdny, poradte mi nějaké tipy. Každý den chodím 5 kilometrů svižnou chůzí, obden cvičím kalanetiku, papkám bílkoviny a zeleninku a ne a ne to dát dolů :twisted:. Mám ušitý šaty na svatbu, ale nějak jsem za posledni měsíc nechtěně přibrala. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
anet007
4.6.13 12:19

Master cleanse doporučuji, je to 10 denní kůra, stačí jen vydržet a bude dole určitě víc kilo

• Citovat
  • Nahlásit
Lizzi
4.6.13 12:19

Nejíst večer, nahrazovat pečivo zeleninou, hodně pít místo jídla.. ale to jsou takové rady, které nemají dlouhého účinku, možná zhubneš, ale pak to asi zase naskočí zpět :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6385
4.6.13 12:31
@anet007 píše:
Master cleanse doporučuji, je to 10 denní kůra, stačí jen vydržet a bude dole určitě víc kilo

A nejdou pak kila zase nahoru? Je to 10dní jen pít a nic nejist a pak se člověk nají a nabero to nazpět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
klaris35
4.6.13 12:32

Mlecna dieta, je to sice mazec a chce to pevnou vuli, ale funguje.

• Citovat
  • Nahlásit
1371
4.6.13 12:32

Jestli je to jen do šatů, tak co zkusit nějaký stahovací spodky?

zaručený je samozřejmě nežrat vůbec a téměř nepít :-/ ale to by sis tý svatby nemusela moc užít…

bacha - vyšší fyzickou námahou rychle nezhubneš - naopak se tělo „předzásobí“ na větší záhul…
já nechtěně extrarychle zhubla tím, že jsem se téměř nehejbala a nic jsem nejedla, zhubla jsem za dva týdny 7kg… ale nikomu to nepřeju. Celkově jsem zhubla 22kg (67 - 45 kg) a za mě říkám „každej špek dobrej a buďte za něj rádi“, protože v době nemoci nebo jakýkoliv krize vám to může zachránit zdraví/život

Každopádně krásnu svatbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.13 12:37
@klaris35 píše:
Mlecna dieta, je to sice mazec a chce to pevnou vuli, ale funguje.
a můžu něčím nahradit mlíko?
  • Citovat
  • Nahlásit
anet007
4.6.13 12:39
@Zahradulinka píše:
A nejdou pak kila zase nahoru? Je to 10dní jen pít a nic nejist a pak se člověk nají a nabero to nazpět?

Mě se to zpět nevrátilo a to teď už jím normálně jako dřív

• Citovat
  • Nahlásit
251
4.6.13 12:39

Jo tak to netusim, zkuste se na to mrknout na www.sjidelnicek.cz je tam seznam diet a mezi nimi mlecna dieta, tak uvidite:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6385
4.6.13 12:44
@anet007 píše:
Mě se to zpět nevrátilo a to teď už jím normálně jako dřív

tak to se pije 10dní jen voda s javorovým sirupem a kajenským pepřem a citronem? neznám ten poměr čeho kolik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.13 13:22
@anet007 píše:
Master cleanse doporučuji, je to 10 denní kůra, stačí jen vydržet a bude dole určitě víc kilo

Taky by mě to zajímalo. Máte ještě někdo zkušenost s Master cleanse???Kolik jste zhubly a nevrátilo se to?

• Citovat
  • Nahlásit
7977
4.6.13 14:05

Dieta + kavitace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anet007
5.6.13 11:54
@Zahradulinka píše:
tak to se pije 10dní jen voda s javorovým sirupem a kajenským pepřem a citronem? neznám ten poměr čeho kolik…

Ano pije se jen to, kamarádka dala dolů 8 kilo za těch 10 dní, ale taky záleží na tom, kolik nadváhy člověk má, já to brala spíš jako detoxikaci organismu a stejně jsem zhubla, chystám se nato od zítra zase tady je recept
2 lžíce citronové šťávy,2 lžice javorového sirupu grade B nebo grade C, desetinu lžičky cayennského pepře a 200ml vody, vipít toho 10-12 sklenic
pak jinak jen neperlivou vodu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.13 13:44
@anet007 píše:
Ano pije se jen to, kamarádka dala dolů 8 kilo za těch 10 dní, ale taky záleží na tom, kolik nadváhy člověk má, já to brala spíš jako detoxikaci organismu a stejně jsem zhubla, chystám se nato od zítra zase tady je recept
2 lžíce citronové šťávy,2 lžice javorového sirupu grade B nebo grade C, desetinu lžičky cayennského pepře a 200ml vody, vipít toho 10-12 sklenic
pak jinak jen neperlivou vodu

a ta slaná voda k tomu není nutná??nějak si nedokážu představit vypít na lačno 1 litr slané vody :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
anet007
5.6.13 16:34
@Anonymní píše:
a ta slaná voda k tomu není nutná??nějak si nedokážu představit vypít na lačno 1 litr slané vody :poblion:

Já si ji nedávala, je to hnus, to se nedá :-) ale může se k tomu čaj z listu senny..taky dobrý…kila jdou dolů

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat