Reklama

3 letý syn poprvé u otce na víkend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 17:34
3 lety syn poprve u otce na vikend

Dobry den. Manzel se rozhodl nas opustit. Zamiloval se jinde. Je to ale skvelej otec. Ja tu ted sedim ale prvni vikend bez synka a je mi pekne bidne. Vlastne od oznameni manzela sem na dne. A dnes kdyz jsou jen samy dva mi to rve srdce. Nevim jak to prekonat…

Reklama

Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 03.03.18 17:37

Chápu, že je to hrozný pocit, že vlastně z rodiny se stalo tohle… Je to smutné, ale stává se to, bohužel. Píšete, že je to dobrý otec, tak se zkuste zaměřit na to - říkat si, že je super, že jsou spolu, že má táta vůbec zájem a že si to určitě užijí. Časem to přejde a zvyknete si. Najděte si nějakou činnost - kamarádku, práci, jděte si zaběhat, nebo zaplavat…

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 03.03.18 17:37

A syn je s ním rád? Pokud ano, tak to ber pozitivně, že si užije tatínka, že budeš mít čas pro sebe. Na smutek po rozchodu návod neexistuje, chce to čas. Ale zkus teď ty dny využít fakt pro sebe. Dělej to, na co se synem nemáš čas. Ukliď byt, jdi si zacvičit, dojeď si na kosmetiku/vla­sy/manikúru, jdi si zaplavat, zaběhat, začni se něco nového učit (třeba jazyk jako samouk), koukej na seriály, čti si, jdi s kamarádkou na kafe, jdi večer do baru, jdi si něco pěkného koupit. Je určitě spousta věcí, o kterých si v průběhu roku říkáš, že bys na ně chtěla mít čas.

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 03.03.18 17:57

A ty nemáš žádné zájmy, koníčky, přátelé, rodinu, cokoli čím by ses mohla zabavit? Tak jdi třeba do kina, stáhni si na čtení napínavou detektivku, prober dítěti hračky, ať nevidí, že vyhazujes rozbité.
Nebo pokud jsi masochistka, tak můžeš budoucímu exmanzelovi sbalit nějaké věci, sepsat návrh na alimenty a styk pokud ještě nemáte a celkově se v tom porochnat, pobrecet. Ale nejhorší je sedět a koukat do zdi.

Černá vdova
Echt Kelišová 9026 příspěvků 03.03.18 18:03

Nauč se využívat volný čas tak, jak Ti to bude vyhovovat. Být sama s dítětem je náročné. Jezdi na výlety, choď na kurzy, na výstavy, do kina… prostě si odpočiň.
Psala jsi, že ex je skvělý otec, takže ti odpadá starost, jak je o syna postaráno.

Já sama jsem ráda, když jsou děti u táty, už mám čas i sama pro sebe a je to fakt prima. :palec:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19618 příspěvků 03.03.18 18:42

Ono to časem bude lepší. Teď se zkus zabavit jinak. Dělej něco, co nemůžeš když máš doma dítě. Věnuj se sobě, klidně uklizej, vyhazuj, i to je očistné. Nemáš kamarádku která je i víkendu též sama? Dělej cokoliv co tě napadne, on ten víkend rychle uteče.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 03.03.18 19:13

Já mám taky momentálne deti u tatinka, jsem sama doma…Ale protože už takhle jezdi víc jak dva roky, zvykla jsem si a dá se říct, že si to užívám…ted teda moc ne, jsem na antibiotikách…ale v podstate i tak- ležím, nic nedelám, rozečetla jsem si knihu…JIndy chodim s kámoškou na vinko, po nákupech, na bazen…obcas to využiju ke schuzce pres internet(jsem sama dlouho a nekoho chci:-), bohužel seznamka mi zatim stesti neprinesla :-D..)…Proste ten cas užívám tak, abych se venovala sama sobe a tomu co chci já…Tím chci rict, že z rozchodu se musis sice dostat sama, chce to jen cas…Ale práve ty volné vikendy ti mohou pomoci v tom, že najdes cas sama pro sebe, mužeš si to užít(ano, i tady si musis zvyknout, že budes vikend bez syna)…Ale zvykneš si, já si taky zvykla a celkem rychle…Prvních pár vikendu bylo nejhorších, rikala jsem si, jak to zvládnou, vzdyt mladsi dcerka je jeste tak malá, (mela 1,5roku)…Ale zvládli a ted už je to v poho…Držím pesti, ale z vlastní zkušenosti opravdu radim vzít si z toho i to pozitivni a udelat si cas sama pro sebe at už výletem, ctenim knižky nebo pokecem s kamaradkou… :mavam:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48453 příspěvků 03.03.18 19:17
@Anonymní píše:
Dobry den. Manzel se rozhodl nas opustit. Zamiloval se jinde. Je to ale skvelej otec. Ja tu ted sedim ale prvni vikend bez synka a je mi pekne bidne. Vlastne od oznameni manzela sem na dne. A dnes kdyz jsou jen samy dva mi to rve srdce. Nevim jak to prekonat…

jesti je skvělej otec, tak to brzo přejde. bud si to prožít, možná to má svůj význam. a nebo se prostě zabavi - co tě baví, ideálně s někým dalším. Já hodně sportovala - běžky, kolo, brusle, turistika. Prvě to, co s malejma dětma nešlo---

Lama Lama
Hvězda diskuse 48453 příspěvků 03.03.18 19:20
@EvulinkaB18 píše:
Já mám taky momentálne deti u tatinka, jsem sama doma…Ale protože už takhle jezdi víc jak dva roky, zvykla jsem si a dá se říct, že si to užívám…ted teda moc ne, jsem na antibiotikách…ale v podstate i tak- ležím, nic nedelám, rozečetla jsem si knihu…JIndy chodim s kámoškou na vinko, po nákupech, na bazen…obcas to využiju ke schuzce pres internet(jsem sama dlouho a nekoho chci:-), bohužel seznamka mi zatim stesti neprinesla :-D..)…Proste ten cas užívám tak, abych se venovala sama sobe a tomu co chci já…Tím chci rict, že z rozchodu se musis sice dostat sama, chce to jen cas…Ale práve ty volné vikendy ti mohou pomoci v tom, že najdes cas sama pro sebe, mužeš si to užít(ano, i tady si musis zvyknout, že budes vikend bez syna)…Ale zvykneš si, já si taky zvykla a celkem rychle…Prvních pár vikendu bylo nejhorších, rikala jsem si, jak to zvládnou, vzdyt mladsi dcerka je jeste tak malá, (mela 1,5roku)…Ale zvládli a ted už je to v poho…Držím pesti, ale z vlastní zkušenosti opravdu radim vzít si z toho i to pozitivni a udelat si cas sama pro sebe at už výletem, ctenim knižky nebo pokecem s kamaradkou… :mavam:

no, přesně, bud dělám věcí, které bych s dětma nemohla a nebo naoak jen zevlim a válim se v posteli. zož bych s dětma taky nemohla, vlastně. už se na ty víkendy dokonce těšim.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 03.03.18 19:33

@Lama Lama Taky se těšívám na volné vikendy. Samozřejme je mi smutno a říkám si, co asi dělají, jestli je vše v pořádku. Ale človek se od těch „strachů“ musí odprostit a myslet pozitivně, zvlášt pokud vím, že bývalý partner je jako otec fajn, starostlivý…Ko­likrát jdeme s kámoškou v sobotu vecer nekam na diskoteku a užíváme si to jak za mlada( je mi 32, tak snad si to jeste mužu dovolit:-) ), proste na tu chvili vypnu starosti a jen si to volno užívám :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 19:36

A jak jste zvladli prvni setkani s manzelovou novou pritelkyni. Zatim s ni nebydli a dohodli jsme se ze zatim se potkVat s tou zenskou nebude kdyz je s malym. ale jak davate toto?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48453 příspěvků 03.03.18 19:47
@Anonymní píše:
A jak jste zvladli prvni setkani s manzelovou novou pritelkyni. Zatim s ni nebydli a dohodli jsme se ze zatim se potkVat s tou zenskou nebude kdyz je s malym. ale jak davate toto?
dohodli jsme se taky nejdřív, že s harantama nebude.
ted už vpoho. pvní setkání taky vpoho.
@EvulinkaB18 píše:
@Lama Lama Taky se těšívám na volné vikendy. Samozřejme je mi smutno a říkám si, co asi dělají, jestli je vše v pořádku. Ale človek se od těch „strachů“ musí odprostit a myslet pozitivně, zvlášt pokud vím, že bývalý partner je jako otec fajn, starostlivý…Ko­likrát jdeme s kámoškou v sobotu vecer nekam na diskoteku a užíváme si to jak za mlada( je mi 32, tak snad si to jeste mužu dovolit:-) ), proste na tu chvili vypnu starosti a jen si to volno užívám :D

strachy nemam a info mam. Ikdyž jsou to lumpové, dlabou na mě, nic neposílaj, ikdyž na mobilu visí, tak mě nanaíšou :cert: Naštěstí posílá info exmanžel.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 03.03.18 19:48

Tak já toto nejak resit nemusim, protože bývalej je sám a když mel bývalou pritelkyni(tesne po rozchodu se mnou), tak spolu nebydleli. S detma se teda videla, dostaly dárky k Vánocum od ni a byla to mladá holčina, prý hodná dle deti.Ale trvalo to chvili a ted je sám. Já ji nevidela.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19618 příspěvků 03.03.18 20:08
@Anonymní píše:
A jak jste zvladli prvni setkani s manzelovou novou pritelkyni. Zatim s ni nebydli a dohodli jsme se ze zatim se potkVat s tou zenskou nebude kdyz je s malym. ale jak davate toto?

Vždyť se s ní nemusíš vídat. Můj ex viděl přítele nevím po..3 letech? Odešla jsem od manžela já, takže nového partnera jsem mu pod nos necpala. A já jsem tu jeho ještě neviděla a ani to neplánuju. Ani nevím jak dlouho spolu jsou, ale s dětmi se zná asi 3 měsíce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >