30tt tehotenstvi

15.7.21 23:18

30tt tehotenstvi

Ahojky chci se zeptat jestli jed do nemocnice nebo pockat. Jsem 30+4 pohyby citim hodne kope mě do žeber snad vsude😂 😂 Dneska ale pohyby byli slabsi. Ale citila jsem velke kopance do močaku. Mysliste, že miminko muze byt natocene nějak jinaj? a odpočíavt. Děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
345
15.7.21 23:28

Ano, já byla včera taky přesně 30+4 a taky mrňous byl až podezřele klidnej. Za to dneska si to vynahrazuje. Bolí mě celej podbřišek a vážně by mě zajímalo, co tam vyrábí. Ty prckové se ještě můžou točit všelijak a pokud je otočenej dozadu, tak ty pohyby cítíš míň.
Jako jestli máš vyloženě stres, tak samozřejmě jeďte. Ale myslím, že je prostě jen otočenej trochu jinak. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.21 23:34

@Psssssst
Ne ve stresu zatim nejsem, protože si furt říkám, že ho cítím. Myslím si to, že otočený dozadu protoze me prijde ze mě kope do močaku, ledvin a asi do konečniku jestli to je možnost. Takze by jste byla v klidu? Kamoska me pujcila pristroj na srdicko a slo krasne slyset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
15.7.21 23:46

@kacenka0011 Tak jestli to takhle hezky cítíš vzadu, tak tím je to asi daný. Ten bude otočenej. Kdyby to trvalo nějak dýl a ty jsi jasně poznala, že je otočenej dopředu, tak potom teprve bych to začala řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
15.7.21 23:51

@kacenka0011 Jinak náš mladej tyhle klidnější dny předvedl už víckrát. Je to naše třetí dítě, takže dokud mi reaguje na moje šťouchání normálně, tak vím, že je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
16.7.21 00:01

Jsem nepochopila s čím chceš jet do nemocnice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 00:01

@Psssssst u mě to je první miminko chlapeček a rok a něco jsme měla v 7tydnu zamkle.Tak budu rada za kazdou radu. Ale citim kopance ale ne takove ajk pred kdyz me kopnul tak se me otraslo cele bricho. Pristi patek jdu na kontrolu a zatim bylo vse na dobre ceste. Tak moc děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 00:02

@Lily Evans Nechci jenom jsem rada za kazdou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
16.7.21 00:05
@kacenka0011 píše:
@Lily Evans Nechci jenom jsem rada za kazdou radu.

Aha, nepochopila jsem ani s čím chceš poradit, jsi 30tt a dítě se hejbe, to je normální :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
16.7.21 00:10

Jsou dny kdy je mimčo aktivnější, nebo je jinak otočené, ve 30tt má ještě dost místa. Dokud nějaké pohyby cítíš, nebo aspoň reaguje pohybem na to, když trošku břichem zahýbeš, nebo si lehneš na záda, tak se podle mě nic neděje, ono taky ne vždy ten pohyb registruješ, když normálně přes den něco děláš. Taky teď čekám první miminko, tak vždycky v klidu čekám na nějaký pohyb a taky většinou nějaký přijde, tak jsem pak hned v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
16.7.21 07:17

Dítě by se mělo ozývat každé 3 h to ti řekne i gyndar… Pokud se otočilo tak ty pohyby můžou být slabší nebo je ani nezaregistrujes, jsem 37tt+2 malej už je 3 týdny hlavou dolů a ty pohyby jsou brutální 😁 😁pokud nějaký pohyby cítíš a o miminku víš tak se není čeho bát. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 07:51

@Misasisi Děkuji, mě šlo o to, že jsem ho citila skoro snad každou hodinu. Byli to hrboly na břichu, až to bylo nepřijemé. Teď je to trochu míň než každou hodinu. Tak jsem chtěla jenok zeptat zda má s tím někdo zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
16.7.21 07:53

@kacenka0011 to se neboj.. Pokud cítíš ho i přes to málo, stále o něm víš… Horší by bylo kdyby třeba dva dny nic to je pak jiná. Takhle bych se nestresovala. Prcek se mohl otočit 😊.. Já ho teď cítím zase až moc 😁břicho se mi vlní jak na moři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 07:56

@Misasisi Moc děkuji, přesně vím o čem je řeč :) :) Tak uvídíme dneska, ale ráno jsme chytli škytavku. Tak snad vše bude dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 07:59

Ještě jsem chtěla někoho zeptat. Pd prsami se mi udělala taková ta čára a celkem dost štípe. Nějaký krém, který na to pomáhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat