Reklama

32tt křeče v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 23.01.10 16:11
32tt křeče v podbříšku

Zdravím těhulky i maminky,
prosím poraďte..jsem ve 32tt a poslední 2 dny mám pravidelné (třeba po půl hodině) křeče (tak 10-20 vteřin) přesně uprostřed podbříšku.Myslela jsem si že to jsou třeba poslíčci ale tak silný a intenzivní snad nemohou být :-( už se to moc nedá vydržet.Nekrvácím ani nešpiním. Vím mám si zajít k dr. ale je víkend a nevím jestli s tím jet na pohotovost nebo třeba stačí jen klid a ležet v teple (ikdyž to dělám dnes celý den a moc to nepomáhá). Máte nějaká zkušenosti?
děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 16:27

zkušenost s tím sice nemám ale v pondělí si radši zajdi k mudr. důležitý je aby se ti mimi pěkně hýbalo :-)

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 23.01.10 16:32

Míša:díky …asi máš pravdu :( Já si nikdy nechtěla hrát na slabocha (abych běhala hned se vším k dr.) ale asi se to nesmí podcenit :-(

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 16:35

Pavlo: rozhodně nic nepodcenuj já jsem byla u doktora v 35 se špiněním a v 36 s prujmem a menšími kontrakcemi myslela jsem že budu rodit no a nakonec jsem jela až 38plus4 protože mi odtekla voda :-) a do 12 hodin byl malej venku :-) tak si tam radši zajdi rozhodně na tebe nikdo nebude koukat divně spíš naopak :-) nic se nemá podcenovat :-)

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 23.01.10 17:14

jo asi jo..já mám právě až nečekaně v poho těhotenství tak jsem z toho taková zmatená :(

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 23.01.10 19:57

Ahoj.Budou to urcite poslicci,po 31tt zcela bezne :D Ja je mam treba obden :? Dej si teplou vanu a ulevi se ti :wink: A ver,ze poslicci muzou hooodne bolet :wink:

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 23.01.10 20:16

K doktorovi radsi zajdi - nechci strasit, ale…
Ja jsme podobne problemy mela v prvnim tehu. Byla jsem ve 32 tt - no a v patek me zacalo pobolivat bricho - rikala jsem si, ze jsme asi neco spatneho snedla a nejak jsme to neresila. Pres noc se mi zdalo, ze se to zlesilo a v sobotu to zaclo znovu. Nebylo to moc silne ani bolestive vzdy par sekund, ale bylo to fakt pravidelne co 20 minut. Takze jsem nakonec jela na pohotovost do nemocnice a tam mi rekli, ze se zacinam otvirat - dali mi nejakou kapacku a musela jsme tam lezet do uonceneho 36 tt.
Fakt nechci strasit - muze to byt cokoliv i poslicci, ale radsi si nekam zajdi - jistota je jistota.

culikata
Kecalka 381 příspěvků 24.01.10 22:33

souhlasim s holkama,urcite si zajdi na prohlidku,ja mela zhruba mesic a pul pred porodem taky krece,ale slabe,naordinovali mi magnesium,to pomohlo,.Jinak s tou teplou vanou bych byla opatrna.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 04.02.10 17:47

zdravím holky,
tak nakonec jsem dala na vaše rady a jela k dr. a o 4 hodiny později se narodil císařem syn Maxim :-) teď už se usmívám pže jsem ráda že to dopadlo jak dopadlo. Maxik je v pořádku a vyhřívá se v inkubátoru v nemocnici. Ikdyž mi hrozně chyí tak jsem ráda že je pod dohledem Dr. a že je v pořádku.
takže pro příště už vím že k dr. raději dřív a bezdůvodně než pozdě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >