32tt křeče v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 23.01.10 16:11
32tt křeče v podbříšku

Zdravím těhulky i maminky,
prosím poraďte..jsem ve 32tt a poslední 2 dny mám pravidelné (třeba po půl hodině) křeče (tak 10-20 vteřin) přesně uprostřed podbříšku.Myslela jsem si že to jsou třeba poslíčci ale tak silný a intenzivní snad nemohou být :-( už se to moc nedá vydržet.Nekrvácím ani nešpiním. Vím mám si zajít k dr. ale je víkend a nevím jestli s tím jet na pohotovost nebo třeba stačí jen klid a ležet v teple (ikdyž to dělám dnes celý den a moc to nepomáhá). Máte nějaká zkušenosti?
děkuji za odpověď

Reakce:
Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 16:27

zkušenost s tím sice nemám ale v pondělí si radši zajdi k mudr. důležitý je aby se ti mimi pěkně hýbalo :-)

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 23.01.10 16:32

Míša:díky …asi máš pravdu :( Já si nikdy nechtěla hrát na slabocha (abych běhala hned se vším k dr.) ale asi se to nesmí podcenit :-(

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 16:35

Pavlo: rozhodně nic nepodcenuj já jsem byla u doktora v 35 se špiněním a v 36 s prujmem a menšími kontrakcemi myslela jsem že budu rodit no a nakonec jsem jela až 38plus4 protože mi odtekla voda :-) a do 12 hodin byl malej venku :-) tak si tam radši zajdi rozhodně na tebe nikdo nebude koukat divně spíš naopak :-) nic se nemá podcenovat :-)

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 23.01.10 17:14

jo asi jo..já mám právě až nečekaně v poho těhotenství tak jsem z toho taková zmatená :(

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 23.01.10 19:57

Ahoj.Budou to urcite poslicci,po 31tt zcela bezne :D Ja je mam treba obden :? Dej si teplou vanu a ulevi se ti :wink: A ver,ze poslicci muzou hooodne bolet :wink:

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 23.01.10 20:16

K doktorovi radsi zajdi - nechci strasit, ale…
Ja jsme podobne problemy mela v prvnim tehu. Byla jsem ve 32 tt - no a v patek me zacalo pobolivat bricho - rikala jsem si, ze jsme asi neco spatneho snedla a nejak jsme to neresila. Pres noc se mi zdalo, ze se to zlesilo a v sobotu to zaclo znovu. Nebylo to moc silne ani bolestive vzdy par sekund, ale bylo to fakt pravidelne co 20 minut. Takze jsem nakonec jela na pohotovost do nemocnice a tam mi rekli, ze se zacinam otvirat - dali mi nejakou kapacku a musela jsme tam lezet do uonceneho 36 tt.
Fakt nechci strasit - muze to byt cokoliv i poslicci, ale radsi si nekam zajdi - jistota je jistota.

culikata
Kecalka 381 příspěvků 24.01.10 22:33

souhlasim s holkama,urcite si zajdi na prohlidku,ja mela zhruba mesic a pul pred porodem taky krece,ale slabe,naordinovali mi magnesium,to pomohlo,.Jinak s tou teplou vanou bych byla opatrna.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 04.02.10 17:47

zdravím holky,
tak nakonec jsem dala na vaše rady a jela k dr. a o 4 hodiny později se narodil císařem syn Maxim :-) teď už se usmívám pže jsem ráda že to dopadlo jak dopadlo. Maxik je v pořádku a vyhřívá se v inkubátoru v nemocnici. Ikdyž mi hrozně chyí tak jsem ráda že je pod dohledem Dr. a že je v pořádku.
takže pro příště už vím že k dr. raději dřív a bezdůvodně než pozdě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >