35 let a akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evulkanov
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 05.06.19 20:00
35 let a akne

Zdravim. Prosim, ma nekdo stejne problemy jako ja? Ve 35 letech takoveto akne. Mam to na cele a brade:-( nevim, co s tim. Dekuji za tipy, rady…
Nejde mi pridat fotka. Takze akne jako velke bolaky podlite tekutinou. A pak nevzhledne cervene jizvy

Reakce:
kačka39
Kecalka 411 příspěvků 05.06.19 20:16

Je mi 45 let a začaly se mi dělat letos velké boláky na bradě. Nevím co s tím. Hrozně to bolí, pak to rozňoumu a vymačknu trochu hnisu a udělá se bolák. Když to nerozňoumu, tak to bolí hrozně dlouho a nechce to zmizet. Teď si dělám peeling na akné aspoň dvakrát denně a je to trochu lepší.

35ja
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 05.06.19 20:32

Holky s tim musíte na kožní, na toto samolecba nepomůže ;)

llida
Kecalka 418 příspěvků 05.06.19 20:51

Taky se mi delaji na brade, jsou obri podlite, dost teda boli… pak to zustava dlouho cervene a nechce se to hojit… vypozorovala jsem, ze kdyz vynecham lepek a cukr, je to vyrazne lepsi… takze kobliha/dortik a do tri dnu mam jistotu ze brada bude vypadat jak v puberte

Verun83
Echt Kelišová 9938 příspěvků 05.06.19 20:51

Mam akne jen z nevhodne stravy. Vadi mi cokolada a mlecne vyrobky

smudlinky
Závislačka 2699 příspěvků 278 inzerátů 05.06.19 21:02

Trpím na akné od puberty, zhoršuje se mi před menstruací a když jím pikatní jídla+ čokoládu. Mám 35+ :-)

LaPaloma
Závislačka 2881 příspěvků 05.06.19 21:08

Možná akne rosacea neboli růžovka

klara1410
Stálice 76 příspěvků 05.06.19 21:17

Citace z face-up.cz : Pupínky v oblasti brady často upozorňují na potíže s žaludkem, špatné stravování a s ním spojené i špatné trávení a přinášení toxinů do organismu. Boláčky více po stranách čelisti pak zase lidé spojují zejména s gynekologickými a hormonálními obtížemi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 21:24

Ja si ani nepamatuju, ze bych nekdy akne nemela. :pocitac: Mam uplne hroznou plet. Tvare flekate, ikdyz tam zadny pupinek zrovna nemam. A aby toho nebylo malo, tak i velke pory. Vlastne asi rok jsem mela peknou plet. To jsem ale brala Mirenu, dyl jsem nemohla kvuli veku. Pry nejak po 30tce by se uz moc brat nemela. Uz jsem to vzdala a snazim se to obracet ve srandu. Myslim, ze i moje decka budou mit po puberte drive hladkou plet nez ja. A peeling mi prislo, ze mi kuzi znicil jeste vic. Kozni mi doporučila akorat tak biodermu, ale o moc lepší to nebylo.
Az budu mit v 80 alabastrovou kuzi a na tom 50 bedaru, tak to bude nadhera. :roll:
No, nepomohla jsem, ale nejsi v tom sama. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 21:27
@klara1410 píše:
Citace z face-up.cz : Pupínky v oblasti brady často upozorňují na potíže s žaludkem, špatné stravování a s ním spojené i špatné trávení a přinášení toxinů do organismu. Boláčky více po stranách čelisti pak zase lidé spojují zejména s gynekologickými a hormonálními obtížemi.

A kdyz ho mam po celem obličeji, tak si rovnou muzu jit vzit miry na rakev :)

klara1410
Stálice 76 příspěvků 05.06.19 21:52
@Anonymní píše:
A kdyz ho mam po celem obličeji, tak si rovnou muzu jit vzit miry na rakev :)

Radit, že je to pravdepodobne projev nejakeho skryteho vnitrniho problemu je zrejme zbytecne. To uz dost mozna vite. Me akne zpusobovala hormonalni nerovnovaha plus porusovani bezlaktozove diety a premira sladkeho. Kamaradce taky delaji zle mlecne vyrobky. Trapi se tim druhym rokem, je po nekolika chemickych osetreni pleti. Tento problem se ji rozjel po potratu. Takze pravdepodobne to ma opravdu co docineni se stavem vnitrnich organu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 21:58

Je mi 36 a mám pleť naprosto strašnou. Trpím tím už od základní školy a myslím, že budu už snad až do důchodu. Rok jsem teď brala Curacne, to jsem měla pleť pěknou, ale po vysazení do 5 měsíců je to zase děs a hrůza. Před těhotenství jsem dlouhodobě brala HA, to byla pleť zla, ale nějak se to ještě dalo, ovšem co nastalo po porodu, to byl masakr. Začala jsem kuli tomu zase brát HA, ale ani ta už nepomohla. Teď ji neberu a už ji brát nechci, takže nevím, co dělat, protože se to pořád horší. Jela jsem nizkosacharidovku, vynechala mléčné a nic moc změna. Ještě se chci zeptat u doktorky, jestli by mi udělala rozbor na nesnášenlivost potravin, jinak už nevím… Jsem z toho už také zoufalá… :,(

Ou
Echt Kelišová 7828 příspěvků 05.06.19 23:18

Dermatologie a alergologie.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2441 příspěvků 06.06.19 20:46

Znáte Soolantru? Primárně se používá na růžovku…pry se moc nevi o tom že pomáhá i na akné. Měla jsem pleť hroznou a podkožní bolaky. Absolvovala jsem ctyrmesicni kůru a hodně mi to pomohlo. Jezdila jsem do Plzně k jedné super doktorce a měla ještě laserová ošetření.

Váš příspěvek
Reklama