Co pomuze na zahlenene průdušky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 10:01
Co pomuze na zahlenene průdušky?

Ahoj, poradí mi někdo, co pomůže na zahlenene průdušky? Prvně jsem mela zánět nosních dutin, za 14 dní na to nam antibiotika znovu, úplně zahlenene průdušky, bolest hlavy, už nevím, co na to?

Reakce:
elen-ka
Extra třída :D 13895 příspěvků 12 inzerátů 05.06.19 10:12

Mě nejvíce pomáhá velmi omezit či přímo vyloučit mléčné výrobky a jíst syrovou cibuli, česnek. Většinou si to dám na něco - česnek na topinku, cibuli jako posyp na hotové jídlo. Také hodně pít.

Premek_Orac
Kelišová 5107 příspěvků 05.06.19 10:18
@Anonymní píše:
Ahoj, poradí mi někdo, co pomůže na zahlenene průdušky? Prvně jsem mela zánět nosních dutin, za 14 dní na to nam antibiotika znovu, úplně zahlenene průdušky, bolest hlavy, už nevím, co na to?

Zkus si sehnat manukový med, ideálně patnáctku a třikrát denně si dát lžičku po jídle. Je to asi nejsilnější přírodní,,antibiotikum."
Funguje také tymiánový odvar po lžičkách celý den, tymiánová mast na prsa a záda.
Zkus i vyšší dávky vitaminu C.
A usrkávat zázvorový čas s medem a citronem také není na škodu.

cell
Echt Kelišová 8191 příspěvků 05.06.19 10:20

Nebo si koupit v lékárně třeba Mucosolvan

Alyss1
Závislačka 3119 příspěvků 05.06.19 10:25

Prudusky nebo dutiny?!?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 05.06.19 11:43

Prestat se cpat antibiotiky, chodit do lesa, inhalovat bylinky, treba hermanek, v lavoru s horkou vodou. zadny zazracny pripravek neexistuje, je to o celkove peci o sebe.

fia80
Závislačka 3165 příspěvků 05.06.19 12:07

Na kašel a zahlenění je super sliz z lněného semínka. 1 lžíce lněného semínka do skleničky a dolít do plna vařící vodou. Při chladnutí sem tam promíchat. Pak vypít ten sliz - dětem dávám do toho trochu sirupu - já to piju čisté. Udělat si to 2-3 x denně a ten sliz nějak ty průdušky obalí a člověk brzo přestane kašlat.

Další varianta je čaj z lotosového kořene, ale ten se musí koupit ve zdravé výživě. Len mají i v normálních obchodech.

cuky_ducky
Stálice 71 příspěvků 05.06.19 18:28

Ako spomína @elen-ka tak vyraď mliečne výrobky, aj syry a nedávkuj sa ATB, pi veľa čaju s domácim medom a urob si starú hnusnú ale osvedčenú klasiku - cibuľový sirup, na nete nájdeš milión receptov a prejde to. Prípadne ak si „lekárňový“ typ, kúp si nejaké mukolytikum na vykašliavanie, napr rozpustný Solmucol, ale šla by som nato prírodnou cestou.

Váš příspěvek
Reklama