Introverti možná pochopí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 08:17
Introverti možná pochopí

Když jdete na tetování, povídate si s taterem? Já jsem na tohle hodně psychodivnej člověk, a vždy se bojím trapného ticha, a navíc jsem introvert takže se i stydím ???? dnes jdu na celkem velké Tetování a větší deprese než z té bolesti mám z toho, co tam jako budu dělat ty 3-4 hodiny, co mi to bude tetovat.. A být ticho celou dobu mi přijde taky trapné.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aamanda
Kelišová 5656 příspěvků 05.06.19 08:27

Byla jsem u tří různých tatérů a dva z nich měli po celou dobu sluchátka s hudbou. Tohle vůbec nemusíš řešit. Oni se většinou potřebují soustředit na práci a ne plkat, obzvlášť pokud se jedná o několikahodinovou práci.

Kriss Tina
Extra třída :D 10778 příspěvků 05.06.19 08:29

Asi taky záleží na jakého tatera narazíš. Některý je ukecany sám o sobě a celou dobu nezavre pusu, jinému ticho nevadí. Zas oni chápu že to je třeba bolestivý zážitek a ne každý dokáže zatinat zuby a přitom vést nějaký smysluplný rozhovor :think: známí tetuje a vždycky se ptá jestli si ten člověk chce povídat, nebo jestli si radši lehne a bude tiše čekat na konec :lol: a aby nebylo ticho tak u toho má pustene rádio. Navíc teda když žvaní tak mu ta práce trvá mnohem dyl, protože se nedokáže pořádně soustředit na mluvení a tetování zaroven, musí přemýšlet nad tím co dělá a ne nad tím co mu říkáš.

lucenka
Hvězda diskuse 36262 příspěvků 05.06.19 08:44

Já při tetování usnula :oops: :mrgreen: Takže jsem se úplnbě vyhnula nějaké větší konverzaci o ničem.

7.straka
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 05.06.19 08:55

Tyhle lidi jsou většinou rádi, když mají klid na práci. Vem si to, že celý den na někom dělají a co si mají s těma lidma furt vyprávět? Buď v klidu, společné produktivní mlčení má něco do sebe.

iziwolvie
Kecalka 459 příspěvků 05.06.19 08:59

Naštěstí nemám ukecaného tatéra, takže si moc povídat nechce - naštěstí. :mrgreen: Pustí tv ( film, hudbu nebo dokument ) a tetuje. Sem tam prohodíme nějaké to slovo, ale jinak je klid. Trapné ticho mi nevadí, aspoň se může soustředit na práci a to jsem tam několikrát byla dýl, než 4 hodiny. :)

iziwolvie
Kecalka 459 příspěvků 05.06.19 09:02

@lucenka Prosím, na které části těla je dělání tetování tak příjemné, že se u toho dá usnout? :mrgreen: To abych věděla pro příště, já ho mám na zádech a u toho se teda spát nedalo. :)

lucenka
Hvězda diskuse 36262 příspěvků 05.06.19 09:03
@iziwolvie píše:
@lucenka Prosím, na které části těla je dělání tetování tak příjemné, že se u toho dá usnout? :mrgreen: To abych věděla pro příště, já ho mám na zádech a u toho se teda spát nedalo. :)

na lopatce… jediný, co mi bylo nepříjemny, tak bylo, když moc dlouho stínoval jedno místo. Ale já byla z toho před tím tak vystresovaná, že jsem toho v noci moc nenaspala.

acimedaca
Nadpozemská drbna 26865 příspěvků 05.06.19 09:12

Jo to já vždycky řeším, když jdu ke kadeřnici :-) že nemám chut se s ní bavit a že to je „divný“ :lol:, protože všechny ženský tam kecají a všem možným…a taky to kadeřnice přežije, když tam 1,5h mlčím. Myslím, že tatérovi je to úplně šumák

bublinek
Kelišová 5610 příspěvků 05.06.19 09:32
@iziwolvie píše:
@lucenka Prosím, na které části těla je dělání tetování tak příjemné, že se u toho dá usnout? :mrgreen: To abych věděla pro příště, já ho mám na zádech a u toho se teda spát nedalo. :)

Já usla při předělávce na lopatce

Kriss Tina
Extra třída :D 10778 příspěvků 05.06.19 09:34

@acimedaca já jsem dělala kadeřnici a zákaznice jako ty sem milovala, ticho mi nevadilo, naopak když pak člověk dělá 10 lidi za den a každej krafe, má na všechno jinej názor než ty, ale musíš mu všechno odkejvat, protože se přece nebudeš hádat se zákaznicí, tak člověk má na konci dne pak hlavu jak pátrací balón :lol:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 1 inzerát 05.06.19 09:35

Mě tetovali vždycky kamarádi, ale taky jsme x hodin neplkali. Spíš když byla pauza, tak čajík, cigárko a pokecat, ale u tetování je lepší ticho :)

7.straka
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 05.06.19 09:36

@iziwolvie já byla u tetování trošku mimo, tatér byl fakt fešák, navíc mi celou dobu dýchal za krk :mrgreen:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 1 inzerát 05.06.19 09:37

@Kriss Tina já jsem byla tak šťastná když jsem našla kadeřnici, která nemluví! Akorát jsme teda časem nějak spřátelily a zas jsme u nekonečnýho mluvení :mrgreen:

Premek_Orac
Kelišová 5130 příspěvků 05.06.19 09:50
@Anonymní píše:
Když jdete na tetování, povídate si s taterem? Já jsem na tohle hodně psychodivnej člověk, a vždy se bojím trapného ticha, a navíc jsem introvert takže se i stydím ???? dnes jdu na celkem velké Tetování a větší deprese než z té bolesti mám z toho, co tam jako budu dělat ty 3-4 hodiny, co mi to bude tetovat.. A být ticho celou dobu mi přijde taky trapné.

To máš jako u holiče. Někdy si povídám, jindy mlčím, podle nálady.
Jinak kombinace potetovaný introvert je dobrá :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama