36tt a bolest podbrisku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 24.12.16 21:23
36tt a bolest podbrisku

Krasny vanocni vecer preji chci se zeptat dneska jsem 36+1 a uz dva dny mam bolesti jako by mela prijit ms a bolesti jsou tak po hodine pravidelne dneska se bolest stupnuje neni to nic k nevydrzeni ale neprujemne toje. Jsem prvorodicka jen by me zajimalo jestli to muze znacit pomalu prichazejici porod nebo jen poslicci. A jeste jestli nejaka mamina nevi co by mohlo znamenat ze mam hrdlo sakralne na 3/4 clanku uzavreno. Hlavicka nam tlaci uz nejakou dobu. Predem dekuji za odpovedi a preji krasny zbytek vanocniho dne

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 24.12.16 22:08

Otviras se, je to tam dost nachystane, mas posliky. Ty mohou plynule prejit v porod ci zase odeznit. Hodinovy interval je z meho pohledu tehotensky, ne porodni. Pokud by slo, dala bych si vanu, hrnek caje a sla bych spat. Kdyby to byl porod, vzbudi te to.

mamina89
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 24.12.16 22:10

Bolest po hodine porod nebude. Až přijdou kontrakce budou cca po 10-15min a budou se zkracovat intervaly. Pak je nejlepší teplá vana. Kontrakce zesili a intervaly zkrati, kdyby to byli poslíčci, tak ty rozežene ;)

Kamili25
Povídálka 29 příspěvků 24.12.16 22:21

Dekuji za odpovedi vim ze hodinovy interval je dost velka doba jen me zajimalo jestli to muze znacit v blizke dobe. Vanu jsem dala a malej ozil a jak kope tak to je neprijemne hrozne do spodu tak uvidime.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ochrnutý Michal Jančařík: Musí vydělávat na nákladnou rehabilitaci!

Michal Jančařík je sice po nepovedené transplantaci ledviny upoutaný na... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >