Reklama

Geneticka konzultace Gennet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maritha
Kecalka 105 příspěvků 24.12.16 12:44
Geneticka konzultace Gennet

Chtela bych se zeptat jak probíhá genetická konzultace v Gennetu v Praze na Letné, na co se pripravit a tak. Máte nekdo zkušenost? Dostala jsem žádanku od své doktorky.
Je to zdarma? a je to pouze konzultace nebo se dela i uz?
Sestra do telefonu mi rekla ze se tímto i rovnou zarezervuje místo pro pripadný odber plodovky 8o
Dekuji za reakce!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 24.12.16 12:50

Zdravím, ja měla žádanku od doktora, kvůli umrtí prvního dítěte, takže jsem to měla zdarma, vzali mi krev, udělali utz a poté jsem šla za Genetičkou. Je dobré mít na papíru sestavené všechny rodinné choroby atp, protože ona děla „genetický strom“, kde napíše tebe, partnera, tve rodiče, sourozence, prarodiče, to samé na druhé straně.. A zkoumá výpočty pravděpodobnost genetických poruch a nemocí..

Maritha
Kecalka 105 příspěvků 24.12.16 13:08

A na jak cca dlouho to vsechno bylo? asi je teda dobry mit sebou manzela, ze?

Maritha
Kecalka 105 příspěvků 24.12.16 13:27

A jeste me napadlo, zkouma se na tom uz pohlavi ditete?
 díky

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 24.12.16 14:24

Taky jsem dostala žádanku na genetickou kounzultaci, vyšlo mi zvýšené riziko na downa. Přijeli jsme tam, šli jsme na pohovor, kde dělali strom, ptali se na rodinu a na choroby u mé i manželovy rodiny, pak jsem šla na ultrazvuk, kde všechno přeměřili a zkontrolovali, pohlaví nám též řekli, pak jsem šla na odběr plodovky a na rozloučenou ještě nám oběma vzali krev. :D

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 24.12.16 14:25

Dohromady jsme tam strávili asi hodinu a půl, max dvě hoďky

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 24.12.16 14:27

My jsme teda byli v CLG České Budějovice, ale myslím si, že se to od sebe nějak moc lišit nebude v porovnání s ostatními genetickými centry.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 24.12.16 14:46

@Maritha My jsme byli na Letné, nejdříve asi hodinová konzultace s doktorkou, probírání nemocí my a rodina a pak krev. Akorát myslím, že jsme docela dlouho čekali, i když jsme byli objednaní.

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 15:56

@Lekninka91 já tam byla ted přesně na minutu to trvalo hodinu, ale jen protože už jsme tam jednou byli takže část údajů už měli a nebrali nám krev

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 24.12.16 20:08

@ka2ka jsem byla prekvapena, ze jsme byli docela rychle. Gynekolog mi prorokoval celodenni vylet :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 20:17

@Lekninka91 jo já taky čekala jak tam budeme dlouho a příjemně mě to překvapilo, mají to dobře zorganizované, u koho jsi byla?

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 24.12.16 20:25

@ka2ka na ultrazvuku u Cutky a plodovku mi bral takovej starsi doktor, kterej ma asi neco s hlasivkama, hrozne septal, ale byl moc hodnej. Ma takovy zvlastni jmeno. Nekde v papirech to mam napsany :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 20:36

@Lekninka91 :lol: já taky měla Čutku mladšího, hodný jsou tam fakt snad všichni musím se tomu vždy strašně divit až mě to občas děsí :mrgreen:

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 24.12.16 23:34

@ka2ka me pan doktor po tom odberu drzel za ruku. Skoro jsem brecela jak me to dojalo :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 25.12.16 00:07

@Lekninka91 tak to je krásný, jsou fakt hodně lidský

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama