Reklama

36 týden těhotenství - bolest čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 05.08.18 17:38
36tt bolest cipku...

Ahoj dnes od rána me boli cipek jako by me v něm pichalo. nutí me to furt chodit na malou ale ani kapka. sileny tlak na spodek (když ležím je to lepší) pak se me zda ze se malý dneska mrvi snad cely den někdy je to docela neprijemne.vzdy mel alespoň přestávky ale dnes vůbec. do toho me dneska chytly už 3× ms bolesti a hlavně bolest ledvin..a to jsem si už 3× musela měnit gaťky furt mam mokro :lol: Tam dole…nevim zda se tak potim a nebo to muze byt pl.voda…mam zajet do nemocnice nebo je to vzhledem k tomuto týdnu normální…jak jsem psala nedávno těhotná jsem poprvé a nevím co vše očekávat ;) dekuju za radu zkušeným maminkam :kytka:
A silene me boli svaly a kycle 8o

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3360 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 17:48
@diiss píše:
Ahoj dnes od rána me boli cipek jako by me v něm pichalo. nutí me to furt chodit na malou ale ani kapka. sileny tlak na spodek (když ležím je to lepší) pak se me zda ze se malý dneska mrvi snad cely den někdy je to docela neprijemne.vzdy mel alespoň přestávky ale dnes vůbec. do toho me dneska chytly už 3× ms bolesti a hlavně bolest ledvin..a to jsem si už 3× musela měnit gaťky furt mam mokro :lol: Tam dole…nevim zda se tak potim a nebo to muze byt pl.voda…mam zajet do nemocnice nebo je to vzhledem k tomuto týdnu normální…jak jsem psala nedávno těhotná jsem poprvé a nevím co vše očekávat ;) dekuju za radu zkušeným maminkam :kytka:
A silene me boli svaly a kycle 8o

Jela bych do porodnice

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 05.08.18 18:04

Jeď do porodnice!

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 18:39

Porodnice!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama