36 týden těhotenství - bolest čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 05.08.18 17:38
36tt bolest cipku...

Ahoj dnes od rána me boli cipek jako by me v něm pichalo. nutí me to furt chodit na malou ale ani kapka. sileny tlak na spodek (když ležím je to lepší) pak se me zda ze se malý dneska mrvi snad cely den někdy je to docela neprijemne.vzdy mel alespoň přestávky ale dnes vůbec. do toho me dneska chytly už 3× ms bolesti a hlavně bolest ledvin..a to jsem si už 3× musela měnit gaťky furt mam mokro :lol: Tam dole…nevim zda se tak potim a nebo to muze byt pl.voda…mam zajet do nemocnice nebo je to vzhledem k tomuto týdnu normální…jak jsem psala nedávno těhotná jsem poprvé a nevím co vše očekávat ;) dekuju za radu zkušeným maminkam :kytka:
A silene me boli svaly a kycle 8o

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3553 příspěvků 5 inzerátů 05.08.18 17:48
@diiss píše:
Ahoj dnes od rána me boli cipek jako by me v něm pichalo. nutí me to furt chodit na malou ale ani kapka. sileny tlak na spodek (když ležím je to lepší) pak se me zda ze se malý dneska mrvi snad cely den někdy je to docela neprijemne.vzdy mel alespoň přestávky ale dnes vůbec. do toho me dneska chytly už 3× ms bolesti a hlavně bolest ledvin..a to jsem si už 3× musela měnit gaťky furt mam mokro :lol: Tam dole…nevim zda se tak potim a nebo to muze byt pl.voda…mam zajet do nemocnice nebo je to vzhledem k tomuto týdnu normální…jak jsem psala nedávno těhotná jsem poprvé a nevím co vše očekávat ;) dekuju za radu zkušeným maminkam :kytka:
A silene me boli svaly a kycle 8o

Jela bych do porodnice

Janli
Kelišová 7306 příspěvků 05.08.18 18:04

Jeď do porodnice!

sarinka12322
Nováček 05.08.18 18:39

Porodnice!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >