Už nemôžem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 12:06
už nemôžem

Zdravím všetky ženy, ktoré sú alebo boli tehotné a prosím o radu.
Som v 8. mesiaci, čakám dvojičky. Od začiatku tehotenstva som trpela na nevoľnosti, ale teraz od pondelka už to nezvládam. Som nafouklá,
mám kŕče v žalúdku a 6 dní som nebola na veľkej potrebe. Je mi hrozne zle od žalúdka, keď sa trošku pohnem, musím na toaletu a naťahuje ma, ale nemôžem sa vyzvracet. Mudr. hovorí črevná chrípka alebo tehotenské nevoľnosť, ale ja neviem. Ešte nikdy mi nebolo tak zle.
Neviete čo by to mohlo byť alebo niečo čo pomôže, aspoň sa vyzvracet?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

annasmyc
Kecalka 299 příspěvků 05.08.18 12:13

mě takhle začal zánět slepého střeva, takže zkus sjet na pohotovost a nenech se odbýt, ať ti naberou krev, udělají ultrazvuk, dají kapačku…cokoliv, co ti uleví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 12:19
@annasmyc píše:
mě takhle začal zánět slepého střeva, takže zkus sjet na pohotovost a nenech se odbýt, ať ti naberou krev, udělají ultrazvuk, dají kapačku…cokoliv, co ti uleví.

Bola som na pohotovosti. Nič závažné mi nieje. Že vraj strevná chripka či pokazené jedlo. Dali mi Smectu a Torecan. Slepé črevo už nemám. Vždy mi bylo lepšie ak som sa vyvracela
ale dvíha sa mi žalúdok a nejde to von.

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 05.08.18 12:24

Je to jedno s druhým, vedra, čekáš dvojčata, tělo dostává mimořádně zabrat. Pokud možno si udělej do porodu co nejvíce pohodlí, polštáře, masáže, sprchovat se, větráček, mísa ovoce, vychlazený kefírek :), A hlavně ať nikdo nevotravuje.Ať se daří!!! Brzy bude klid… možná :lol:

Judithkaj
Nováček 05.08.18 12:25

Jela bych zkonzultovat na gynekologicko u pohotovost. Brali vám krev?

annasmyc
Kecalka 299 příspěvků 05.08.18 12:27

tak vychlazenou kolu po lžičkách, a na takovéhle nevolnosti je dobrý biopron forte (laktobacily)

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 05.08.18 12:28

Pokud je ti pořád blbě, zajeď si přímo na gynekologii/po­rodnici, ať tě zkontrolují. Já před oběma porody nemohla na velkou, byl to první příznak porodu, cca pět dní před samotným porodem.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 05.08.18 12:49

Na tu zácpu bych něco zkusila a pak uvidíš, či je ti špatně jen z toho.. Celkově bych řešila jeden problém za druhým.. Nejdříve tu zácpu, pak třeba nevolnosti a pak zbytek..

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 05.08.18 12:52

Chapu te. Ja jsem taky v 8 a je mi blbe a to cekam jen jedno dite. Dneska je tedy o neco chladneji tak jsem i zvladla uklidit.))

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 05.08.18 12:54

Kolu po lzickach, rozpustne magnezium, cucat led, pokud nemas tehu cukrovku vychlazene ovoce.

Margery
Echt Kelišová 8892 příspěvků 05.08.18 13:03

Chápu tě, na te velkou bych si vzala glycerinový čípek, aby se to aspon trošku uvolnilo. Jinak, jak píšou ostatní, kefír, hodně vody, lehnout a odpočívat. Je opravdu hnusně venku, dneska sice trošku líp, ale nic extra. Držím palce, at to zabere :kytka:

Katus44
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 05.08.18 13:08

Me bylo taky takhle zle z „obyčejné“ zácpy :( Zkus meruňky,a me se osvědčil fígl s vlažnou vodou…den předem jsem se nacpala merunkama a před spaním dvě jablka. Ráno na lacno sklenice vlažné vody s citronem a po 20-ti minutách úleva ;) Ať je brzo lépe ;)

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 05.08.18 13:21

To je mi lito :hug: .

Ja cekala dvojcata pred 2 lety (no vlastne 8.8. to bude 2 roky, co se mi holky narodily :srdce: :srdce: ).

Ted jsem tehotna podruhe (cekam „jen“ jedno a jsem 31tt) a ty vedra mi davaji hooodne zabrat a jsem rada, ze pred 2 lety bylo chladne leto..

Jinak mne u dvojcat na zacpu zabiral magnosolv. Nech si ho predepsat a muzes snad az 3 pytliky denne. Pak jsem na wc porad sedela.

Na nevolnosti je skvela kofola (pokud nemas cukrovku). Pak si lehni do polohy, ktera ti je pohodlna a je ti v ni nejmene zle. Brzo bude lip :hug:

Ale pokud by to neustavalo (bohuzel ochladit se ma az pristi nedeli pokud se predpoved nezmeni.. :? ), jela bych na pohotovoyt. Primo na gynekologickou. At Te zkontroluji a udelaji monitory a podivaji se na cipek.. U dvojcat to neni legrace neco zanedbat..

Veronov
Povídálka 28 příspěvků 05.08.18 13:31

Myslim, ze je to z te zácpy. Mela jsem to stejne, křeče v břiše, pocit na zvraceni a nakonec omdlevani :( doporučuji krom výše zmíněného kazde rano lžičku lneneho oleje a pujde to snad brzy samo. Hlavne hodne pít, pít a pít.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 13:57

Na gynekologickom vyšetrení som bola včera, pretože som prvorodička a mala som strach. Všetko je v norme. Teraz som volala na gyndu pohotovosť a odporučili mi ten čapík, tak uvidím čo to so mnou urobí. Za ako dlho by tak mal zabrať? Vôbec neviem, ako si ľahnúť, stále sa mi dvíha žalúdok.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >