38.tt bolest břicha v důlku pod žebry, zkušenosti

31.12.15 11:24

38.tt bolest bricha v důlku pod žebry,zkusenosti

Ahoj holky, jsem 38.tt a poslední dva dny me bolí „břicho“ v důlku pod žebry..je to taková divná bolest…nemáte někdo podobnou zkušenost? Čím to může byt? Nevím jestli jet radši k doktorovi nebo ne…neboli to pořad, ale občas jo :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2453
31.12.15 11:34

@Veronikaaa.L nevim tedy presne jaky dolik myslis, ale pod zebry me bolelo při obou tehotenstvi. takova hodne silna bolest zezdola. myslim, ze to je tim, jak se to tam vevnitř všechno macka. nejhorsi to bylo po jidle když tam bylo ještě méně mista :lol: a naopak pomáhalo lehnout si ci jinak se proste cela natáhnout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
31.12.15 11:42

@Veronikaaa.L jo, měla jsem, jak mrně tlačilo na žebra atd..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.15 11:50

@Taciras No přímo, když nahmatate důlek pod žebry, tak tam..taková ostrá bolest, nevím jak to popsat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.15 11:51
@peta81 píše:
@Veronikaaa.L nevim tedy presne jaky dolik myslis, ale pod zebry me bolelo při obou tehotenstvi. takova hodne silna bolest zezdola. myslim, ze to je tim, jak se to tam vevnitř všechno macka. nejhorsi to bylo po jidle když tam bylo ještě méně mista :lol: a naopak pomáhalo lehnout si ci jinak se proste cela natáhnout.

Mě právě ležení moc nepomáhá :D a nejhorší je to, když si lehnu na levý bok :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
jezzz
31.12.15 12:19

@Veronikaaa.L Mela jsem to take, hlavne pri sezeni jsem trpela. Mrne ti utlacuje organy, tak se to vse macka a boli to.

  • Citovat
  • Upravit
996
31.12.15 12:43

Nevim jaky dulek je myslen ale bolelo me uz od 34tt stridave.. Mala tam strkala nozky a tim jak dlouho spala a nedovadela tak aktivne tak tam byli strceny treba tyden. A v sede na kresle, kdyz mate pokrcena zada, to bolelo nejvic, takovy tupa bolest a tlak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.15 13:08

Tak je to asi normální :) Ale teda doost nepříjemný..už, aby byl mrnous venku :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty