39. tt - kde cítíte pohyby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popelka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 10.02.19 08:31
39. tt - kde cítíte pohyby?

Holky,
kde jste cítily/cítíte pohyby kolem 39. tt? Děťátko se mi pořád točí hlavičkou nahoru, na druhý den zase hlavičkou dolů… Minulý týden bylo ještě KP, teď ve čtvrtek hlavičkou dolů a v pátek myslím, že zase KP - až do dnes. Mám pocit, že když bylo hlavičkou dolů, škytavku jsem cítila na úrovni jemně pod pupkem na levém boku, teď ji cítím taky na levém boku, ale v úrovni cca 2 -3 cm nad pupkem. Pohyby - ve 38. tt ještě pod žebry, ale právě od tohoto pátku pod žebry nic (maximálně občas nějaká vyboulinka), ale u močáku mě to bije o sto šest - právě nevím, jestli to může být i ručičkami, nebo tak kleslo dolů nebo to jsou opět nožičky a KP… Jak jste to měly vy?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 39. týden těhotenství?

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 10.02.19 09:12

Ja tedy mela malou od nejakeho 28 tydne hlavickou dolu a uz se nastesti nepretocila :) pak kdyz mi asi tyden pred porodem kleslo brisko,tak jsem citila pohyby hodne dole,ale stale i pod zebry,takze u Tebe netusim,nicmene si myslim,ze kdyby se Ti miminko takhle porad pretacelo,tak to citisi ;) me treba pri tom pretaceni male bylo strasne spatne a myslela jsem,ze pojedeme do porodnice,ptze jsem mela silene bolesti,ale asi dva dny na to jsem byla u doktorky a on mi rekla,ze za to mohl ten veletoc :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 44682 příspěvků 10.02.19 09:25

Já dle pohybů pořád tvrdila, že mám dítě napříč, od pupku výš jsem vůbec nic necítila, zato výrazné rýpance úplně vlevo na boku a boulení zase vpravo… a mimčo bylo pokaždé vzorně hlavou dolů, jen tam neobvykle zkroucené. První dítě hlavou dolů mě velmi silně okopávalo do žeber. Takže já poznala houby.

Popelka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 10.02.19 11:26

@ugluk Takže já na tom budu asi podobně. :mrgreen: :mrgreen:
@Twixinka Taky mi nebylo při přetáčení zrovna nejlíp, ale říkala jsem si, že to jsou spíš asi poslové a že to k těhu patří. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >