39+1 bolest břicha

Anonymní
12.1.21 11:14

39+1 bolest břicha:(

Ahoj holky, za poslední měsíce mam problém s tím, ze mě bolí bricho…
Aktuálně jsem v 39+1(včera jsem měla kontrolu)bylo mi fajn a dneska od rána mě bolí břicho, staci se hlouběji nadechnout…je to takový svirava, ostrá bolest:(
Už jsem s tím ležela i v nemocnici(měli podezření na porod)mam nějaké bakterie v moci, tak jim aktuálně ATB.
Ja nevím…muže to být od zad? vcera mi manžel dělal masáž zad…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1205
12.1.21 11:28

Svíravá ostrá bolest - skříplý nerv? Mimino už je velké, tlačí všude, kde může. Podle mě je to celkem normální, že na konci těhotenství bolí úplně všechno :nevim: Ale pokud máš strach, zajeď na pohotovost, od monitoru ti těžko někdo dá diagnozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
12.1.21 12:06

Tak jsi na konci těhotenství. Většinou to není procházka růžovým sadem :mrgreen: držím palce ať je co nejdřív venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
12.1.21 13:28

V tomto týdnu to může být už cokoliv - namožená záda, bloklá záda, rozjíždějící se porod, únava…asi milion příčin. Jinak pokud tě manžel masíroval a není odborníkem, může to být výsledek masáže. Obvykle si i fyzioterapeuti netroufnou do masáže hlavně beder u těhotných a nebo jsou velice opatrní. Při masáži dochází k výraznému prokrvení což ne vždy je u těhotných žádoucí, ale neboj, nehrozí, že by miminku ublížil. Zkus si dát teplou sprchu a klidně si pusť nějaké velice jemné video a youtube na cvičení pro těhotné 3. trimestr. zkus se trošku protáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 13:58

@Májovka1234 Dekuji za tvuj velice uklidňující komentar❤️🌷..manžel není profik a masírovat mi vlastně cela zada…zkousim nahrivat a hledat polohu, kde mi bude dobre…

• Citovat
  • Nahlásit
80
12.1.21 14:11
@Anonymní píše:
@Májovka1234 Dekuji za tvuj velice uklidňující komentar❤️🌷..manžel není profik a masírovat mi vlastně cela zada…zkousim nahrivat a hledat polohu, kde mi bude dobre…

Je možné, že jak tělo už je celé rozbolavělé, tak masáž to spíše umocnila, ale stalo se, stalo, třeba to byl i nějaký impulz a rozjede se porod, člověk nikdy neví. Já si vůbec nedovedu představit jak ti je, sama jsem rodila v 37tt, měla jsem poměrně malé břicho a při kontrole v nemocnici se mě sestra ptá: vy budete rodit tak za 2 měsíce ne? A já jí říkám: ne příští týden :oops: :mrgreen: musí to být náročné a každý den je znát, ale ber to z toho pohledu, že už jen chviličku a bude vše za tebou a budeš mít doma miminko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat