4 léta dcera a měsíční miminko

Anonymní
14.6.21 17:44

4 léta dcera a měsíční miminko

Zdravím, jen bych se chtěla inspirovat nebo poradit jak na to, mám 4letou dceru a měsíčního syna… Syn plně kojen se hlásí na kojení hodina a půl někdy vydrží 2 aj 3 hodinky ale furt není ten režim že je to přesně v daný čas, no ale teď k té hlavní věci co mě trápí.. Malá byla zvyklá většinu odpoledne trávit venku aj do večera jsem s ní byla bouzel teď to nejde nebo malý se mi hlásí aj po té hodině a půl a já mám docela problém na veřejnosti kojit je mi to nepříjemné :(
Můžete mi poradit jak na to.. Za každou radu budu vděčná :think: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2006
14.6.21 17:48

Byla jsem venku celé dny i s dítětem, co se narodilo v říjnu. U srpnové dcery bylo to venkovní kojení a přebalování podstatně příjemnější. Kojila jsem na tolika různých místech, že mě jakykoliv stud velmi rychle přešel. Zvyknes si. Je škoda být doma, věř, že dcera by si to spojila a mohl by být problém se zarlením. Prehod přes vás plinku, pořid kojící trička, otoč se zády k hlavnímu dění… má to řešení, to vychytas, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12659
14.6.21 17:50

Porid si volne tricko nebo halenu, kterou vyhrnes odspodu a miminko pod to. Hole bricho tolik nevadi, ne. Prso nebude videt.

Jinak teda kojit kazdy den ve stejnou hodinu, to je scifi na patou.

Příspěvek upraven 14.06.21 v 17:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25025
14.6.21 17:51

Holt se budeš muset naučit kojit venku. Si někam zalezes a v soukromi nakojis.
Nebo se hdlas zabarikádovat na celé leto doma? Tvoje dcera nemůže za to, že brácha potřebuje jíst po hodině a půl a že máma má problém kojit venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
14.6.21 17:53

Já jsem kojila i 2 letou když si udělala úraz a potřebovala se uklidnit a bylo mi upřímně jedno kdo si co říkal. :mrgreen: Hlavně že je dítě spokojené ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.21 18:03

Kojit se da i diskretne, nevim, proc to dramatizovat 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 18:03
@Midaku píše:
Byla jsem venku celé dny i s dítětem, co se narodilo v říjnu. U srpnové dcery bylo to venkovní kojení a přebalování podstatně příjemnější. Kojila jsem na tolika různých místech, že mě jakykoliv stud velmi rychle přešel. Zvyknes si. Je škoda být doma, věř, že dcera by si to spojila a mohl by být problém se zarlením. Prehod přes vás plinku, pořid kojící trička, otoč se zády k hlavnímu dění… má to řešení, to vychytas, neboj.

Taky bych byla ráda venku celé dny ale docela nás trápí bříško prdiky takže je to někdy na palici ikdyz kojím plně a davam si pozor na jídlo tak nás to bohužel trápí tak nevím kolikrát, kdy ho to vůbec chytne ty bolesti bříška… Ale jinak děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
5956
14.6.21 18:09
@Anonymní píše:
Taky bych byla ráda venku celé dny ale docela nás trápí bříško prdiky takže je to někdy na palici ikdyz kojím plně a davam si pozor na jídlo tak nás to bohužel trápí tak nevím kolikrát, kdy ho to vůbec chytne ty bolesti bříška… Ale jinak děkuji za radu

Budete muset najít nějakou střední cestu, třeba nebýt celý den venku, ale jenom část a naučit se kojit diskrétně na veřejnosti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 18:11

@Svistice to je pravda nemůže za to pravé mě to trápí a jsem z toho celá nesva proto jsem za každou radu vděčná, nejspíš se to budu muset naučit i venku.

• Citovat
  • Nahlásit
493
14.6.21 18:14

Jedna moje kamarádka má také čtyřletého a miminko venku ani nenakrmí z láhve. Prostě musí po třech hodinách domů.. Má už svůj věk a asi i systém, nevím.. Neptám se a respektuju to, i když trochu divné mi to teda přijde. Na druhou stranu jezdí jen po vsi a na lehko. Co já s sebou vždycky tahala k mimču věcí.. No ale naše pobyty venku pravidelně po třech hodinách končí, i když děti by si hrály dál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
14.6.21 18:31

A pro zajímavost, co je pro tebe veřejnost? Kde bys byla ochotná nakojit i mimo domov a co všechno je problém? Les, park, náves, dětské hřiště, obchoďák, poliklinika? V autě na parkovišti? Na náměstí, v kavárně? Nemáte familypoint ve vašem městě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 18:34
@mokkk píše:
Jedna moje kamarádka má také čtyřletého a miminko venku ani nenakrmí z láhve. Prostě musí po třech hodinách domů.. Má už svůj věk a asi i systém, nevím.. Neptám se a respektuju to, i když trochu divné mi to teda přijde. Na druhou stranu jezdí jen po vsi a na lehko. Co já s sebou vždycky tahala k mimču věcí.. No ale naše pobyty venku pravidelně po třech hodinách končí, i když děti by si hrály dál..

Kdyby právě měl flasu tak bych mu ji určitě dala aby malá si mohla hrát dal, je právě samostatná k ničemu mě nepotřebuje o to víc mě trápí že ji musím přerušovat to hraní venku. Já sebou taky tahám věcí právě ikdyz je to kolikrát jen za bytovku na hřiště :D
Nevím jestli bych neudělala chybu kdybych mu odstrikla mlíčko a venku mu prostě dát s flašky. Přece jen to mliko odstriknute vydrží 4 hodky v pohodě. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
7309
14.6.21 18:40
@Anonymní píše:
Kdyby právě měl flasu tak bych mu ji určitě dala aby malá si mohla hrát dal, je právě samostatná k ničemu mě nepotřebuje o to víc mě trápí že ji musím přerušovat to hraní venku. Já sebou taky tahám věcí právě ikdyz je to kolikrát jen za bytovku na hřiště :D
Nevím jestli bych neudělala chybu kdybych mu odstrikla mlíčko a venku mu prostě dát s flašky. Přece jen to mliko odstriknute vydrží 4 hodky v pohodě. :think:

4 hodiny v teple mlíko? :poblion: Přejdi na um a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
14.6.21 18:41
@Anonymní píše:
Nevím jestli bych neudělala chybu kdybych mu odstrikla mlíčko a venku mu prostě dát s flašky. Přece jen to mliko odstriknute vydrží 4 hodky v pohodě. :think:

Já teda kojení moc nerozumím, ale myslím, že to není dobrý nápad. Mimčo by pak mohlo zlenivět a prso nechtít a i mlíko se ve vedru zkazit. Ale spíš mě napadá nějaký veliký šál, nebo se inspirovat v arabských zemích, jak to dělají tam. Taky se stydím, chápu tě :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 18:43
@Kolicek95 píše:
A pro zajímavost, co je pro tebe veřejnost? Kde bys byla ochotná nakojit i mimo domov a co všechno je problém? Les, park, náves, dětské hřiště, obchoďák, poliklinika? V autě na parkovišti? Na náměstí, v kavárně? Nemáte familypoint ve vašem městě?

V autě to mi problém nedělá, spíš jde o to že malá chce většinou na hřiště tam si vyhraje nejvíce na nějaké prochajdy moc není… A přece hřiště bývají teď narvane kdyby tam byly jenom maminky tak bych to ještě možná zkousla ale když jsou tam ti chlapy to mi docela problém dělá :lol: vím jsem nejspíš trefena ale prostě jsem se ještě neodhodlala nakojit venku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat