Hamiltonův hmat ve 40. týdnu

Anonymní
16.5.20 00:38

40tt Hamilton

Ahoj maminky, momentalne jsem 40tt, rano jsem byla u doktorky, kde mi udelala Hamiltona, protoze uz jsem plne pripravena na porod akorat mi trosku dopomohla..trochu jsem spinila a pak to preslo, zadne bolesti nic..a ted v noci mam silene krece na MS a prujem zaroven, ale stale mi neodesla hlenova zatka ani plodovka..mohl by to i tak znacit porod? Ty bolesti jsou neskutecne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
143
16.5.20 01:34

Ano, může to být začínající porod. Dodnes nevím jak hlenová zátka vypadá, neviděla jsem ji. A vodu mi lupli až na sále. Záleží taky, jestli je v bolestech nějaká pravidelnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 01:43

@Luclic mam je po 4-5 minutach a trvaji 40-50sekund..nechci jet zbytecne, ale zase nechci dojet pozde :D a ty bolesti jsou k nevydrzeni

• Citovat
  • Nahlásit
1816
16.5.20 03:23

Začínáš rodit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2982
16.5.20 05:32

Zatka ani voda ti nemusi vubec odejit. Me vodu prdli az na sale, kdyz se dite uz dralo ven. U druhe to same - voda nic. Takze bych radsi jela, nez aby se neco pokazilo. Necekala bych na ucebnicovy příklady x hodin doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
16.5.20 05:38

A to špinění je do růžova? Já byla v noci na vyšetření, že mi odešla zátka a měla jsem podezření na odtok plodovky a dr říkal že můžu spinit..mam takové lehké růžové špinění máš taky? Dost se ve mě prohrabal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
16.5.20 06:37
@Anonymní píše:
@Luclic mam je po 4-5 minutach a trvaji 40-50sekund..nechci jet zbytecne, ale zase nechci dojet pozde :D a ty bolesti jsou k nevydrzeni

Ty jo doufám že jsi jela… Mozn už máš mimčo na světě :think:
Jinak mě odtekla část plodovky a ani jsem si toho nevšimla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13287
16.5.20 07:01

No snad jsi v pořádku a mimino taky! Napiš, jak jsi dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
16.5.20 07:31
@Anonymní píše:

Rodis… :kytka: snad jsi už v porodnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat