Odtéká mi voda?

55
15.5.20 15:22

Odteka mi voda?

Ve zkratce celou noc jsem měla křeče a začala mi odcházet hnědá zátka hlenova. Teď jsme jeli na nákup, křeče nemám ale jak jsem si sedla do auta cítila jsem že „jako bych si učurla“ tak pár kapek..doma intimka celá vlhká a na ní zase ten hnědý soplik ale rifle suché..ted jsem hodinu doma a kalhotky suché..mohla to být plodova voda? Mám jet na kontrolu do nemocnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1226
15.5.20 15:25

@Mama963 dej si porodnickou vložku a pokud to znova poteče, můžeš zajet do porodnice to nechat zkontrolovat. A upřímně, ke konci těhotenství, po nákupu (předpokládám, že jsi tam nabyla čůrat) to klidně mohla být moč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
15.5.20 15:48

Muzes si nechat dojit pro jistotu zkontrolovat tu vlozku..,ale jako kdyby ti praskla voda, tak to poznas, to by byla pekna louzicka :-). Taky to muze byt normalne vytok, ja mela docela hodne cele tehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
15.5.20 16:10

Ja myslím, že kdyby to byla plodovka, odtékala by postupně dál. Pořád. Že bys nebyla suchá a pak najednou trochu mokrá. Nemusí odtéct všechna najednou, ale myslím, že pak odtéká pomalu, ale stále. Spíš ta moč a nebo vytok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
15.5.20 16:12

A pokud bys chtěla radši na kontrolu, musí to být zachycené na porodnické vložce. Ostatní jsou napuštěné čímsi a ten test v ordinaci nejde provést. Nebo tak nějak, už si přesně nepamatuju ten pravý důvod. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.20 17:43

@Baruunečka pamatuješ přesně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.20 17:44
@Baruunečka píše:
Ja myslím, že kdyby to byla plodovka, odtékala by postupně dál. Pořád. Že bys nebyla suchá a pak najednou trochu mokrá. Nemusí odtéct všechna najednou, ale myslím, že pak odtéká pomalu, ale stále. Spíš ta moč a nebo vytok :nevim:
souhlas
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
15.5.20 17:57

Vložka suchá..ale pořád ze sebe utiram takový průhledný sliz(uprostřed nahnedly/růžový lehce) to je pořád ta zátka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
429
15.5.20 21:22

Mně odtekala plodovka jen když jsem si lehla. Poprvé v noci jsem jela na pohotovost i s porodnickou vložkou a tam mi řekli, že to plodovka není. Celý den potom sucho a další noc jsem vyměnila 4 vložky. V porodnici mi znova dělali test, který jim opět vyšel negativně. Já jsem si s sebou ale vzala i vložku z té noci, ve které bylo té tekutiny hodně a tam už se plodovka potvrdila. Takže ani ten test není úplně spolehlivý.. Pak mi ještě vynadali že jedu pozdě :zed:
A ten hlen co popisuješ bude zátka. Měla jsem to podobně. Začala mi večer odcházet zátka, v noci ze mě vytekla naruzovela tekutina, která už musela být plodovka, ale nepotvrdila se. Další den pořád odcházela zatka s příměsí krve a v noci opět plodovka. Takže bacha na to, opravdu z tebe ta plodovka nemusí téct neustále nebo rupnout, jak všude tvrdí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
15.5.20 21:32

Já bych určitě zajela na kontrolu do porodnice. Mně taky odtékala postupně. Třeba hodinu klid a pak ze mě trochu vyteklo. Taky jsem si dlouho nebyla jistá, že je to ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
15.5.20 22:39

Tak jsem tam byla..tycinkou mi udělal test a plodovka to nebyla..snad prej že zbytek ze zátky nebo silnější výtok, mám si koupit rosalgin. A jinak mám porod na spadnutí a to tak prej někdy u toho bývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
15.5.20 23:12

@Mama963 aspon jsi klidnější, teď běž spát, dokud můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kks
11
2.6.20 16:02

Plodova voda?

Ahoj holky, chci se zeptat a snad uklidnit. Jsem 28tt, dnes jsem byla se synem u vody, ja jsem sedela kamenech, byly mokre, ale kdyz jse vstala mela jsem mokry kalhotky a elastaky mezi nohama…docela dost. Vylekalo me to jestli to nebyla plodova voda, ale vubec jsem necitila ze by ze me neco teklo, a to bych prece poznala ne? To bylo dnes poledne a od te doby nic, mimi citim normalne. Manzel ma vykloubene koleno a musi lezet, nemuzu ho nechat s malym a jet do porodnice aby to zkontrolovali…kdyby se to opakovalo tak samozrejme pojedu, ale nechci zbytecne stresovat. Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
2.6.20 16:07

Tak pokud byly kameny mokré už předtím, tak bych řekla, že kalhotky a kalhoty byly mokré od kamene. Ale s odtokem pl. vody takto nemám zkušenosti. Ať je vše v pořádku :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kks
11
2.6.20 16:12

@Yasmina21 Diky, taky si rikam ze to bylo z kamenu, i kdyz mi neprijde ze by byly az tak mokre…tak snad jo…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama