Co pijete - potřebuji inspiraci

Anonymní
15.5.20 10:21

Co pijete potřebuji inspiraci

Ahoj první trimestr jsem byla na dzusech a od té doby piju jen vodu..sem tam minerálku, nebo sklenku coly ale poslední dobou, co se blíží velké finále mám chuť na mirindu..ale vypít celou lahev..tu jsem vypila během dne 2× celou lahev.. co pijete celé těhotenství vy? Jak moc je to škodlivé?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25694
15.5.20 10:25
@Anonymní píše:
Ahoj první trimestr jsem byla na dzusech a od té doby piju jen vodu..sem tam minerálku, nebo sklenku coly ale poslední dobou, co se blíží velké finále mám chuť na mirindu..ale vypít celou lahev..tu jsem vypila během dne 2× celou lahev.. co pijete celé těhotenství vy? Jak moc je to škodlivé?

Pila jsem vodu, ředěný džus, čaj, bezkofeinovou kávu. Po nálezu těhotenské cukrovky vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12315
15.5.20 10:27

Vodu, colu, džusy, kafe. Po zjištění těhotenske cukrovky vodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
15.5.20 10:42

Pila jsem to co normálně. Akorát u dcery jsem nezvracela jen po pivu, takže první 4 měsíce jsem pila jen birell

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16910
15.5.20 10:45

Vetsinou sem pila vodu nebo ledovou colu, kdyz mi bylo zle. Cokoliv kyseleho sem v sobe neudrzela, z kafe mi bylo strasne spatne a jine teple piti nepiju, krom te coly, kterou sem mela na zaludek, ani nic sladkeho nekupujeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
15.5.20 10:50

S dovolením se připíchnu, já už jsem z toho zoufalá, vůbec nevím, co pít. Z vody je mi zle, jak kdyby byla těžká do žaludku, z čehokoliv sladkého mám v puse jak v polepšovně. Dělají mi dobře bublinky, ale to taky nemůžu pít pořád, takže občas magnesia nebo i ta Mirinda, ale po ní zas ta divná pachuť v puse. Pitnej režim strašnej, ale do 14tt mi bylo příšerně, takže jsem byla ráda i za birella nebo něco takového. Teď se to zlepšuje. Trošku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4712
15.5.20 10:51

Pila jsem vodu, čaje, ředěné džusy vitamínové či minerální šumáky, caro, a sem tam kávu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3920
15.5.20 11:01
@Anonymní píše:

Nestačí sklenička mirindy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
15.5.20 11:01

Vodu, kávu, ředěný džus, čaj, caro, birell, limču, nealko bohemku, ke konci těhotenství hodně naředěný střik. Já nevim, prostě všechno kromě tvrdýho alkoholu. Jestli máš na Mirindu chuť, tak si ji v pohodě dej a neřeš to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 11:21

Takže celá láhev mirindy je prasarna..mě strašně honí chuť na něco podobného..a co celá láhev neperlive sladké minerálky?

• Nahlásit
  • Citovat
5365
15.5.20 11:30
@Anonymní píše:
Takže celá láhev mirindy je prasarna..mě strašně honí chuť na něco podobného..a co celá láhev neperlive sladké minerálky?

Popravdě bych žádnou sladkou minerálku nedokázala vypít :mrgreen:, piju vodu, sem tam trochu ledového čaje, Caro, ale po tom mi teď je už taky špatně :lol:, zkusila jsi třeba do ledové vody dát nějakou čerstvou šťávu z ovoce? Nebo i trochou máty nebo meduňky? ;) Je to dobré, taky si budu v horku dělat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25694
15.5.20 11:42
@Anonymní píše:

Tak si dej vychlazenou jednu skleničku. Celou láhev sladkého pití bych nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
15.5.20 11:46

Já si vařím čaje a dávám půl na půl s vodou.
Bylinkove i ovocné, můžete dosladit medem.
Nějak nedávám obyčejnou vodu a nechci pít limonádu po litrech :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 11:49

No v prvním trimestru jsem dost zvracela a třeba denně vypila litr džusu anebo litr čaje pro těhotné..to taky byli velké dávky co by mohli uškodit? Já to totiž stím pitím trochu nechápu..myslela jsem že je jedno co piju..a hlavně množství

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 11:57

Třeba v prvním trimestru mi v zelené lékárně dali tenhle čaj, psané je 2× denně, takže jsem si varila do litrove konvičky slabší. Ze smes kontryhelu je tam malá..mohlo to něco napachat? Když oba screeningy mám v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama