Chromozomální vyšetření

Anonymní
14.5.20 19:46

Chromozomální vyšetření

Ahojky, je tu někdo, kdo byl na chromozomálním vyšetření? Mám jít příští měsíc do gennetu v Praze 7 a co jsem koukala na stránky, tak tam jsou hrozné ceny za každé vyšetření. Nevím přesně na které jdu, vím akorát, že vyšetření chromozomy. Kolik jste prosím platily? Mamka prý dříve nic neplatila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
144
14.5.20 20:21

Spíš tam zavolej a zeptej se. My byli minulý měsíc na kompletním genetickém vyšetření včetně chromozomů, imunologie atd. Neplatili jsme nic. Bylo to na pojišťovnu. Každá žena by tohle měla mít 1× za život placené pojišťovnou. Obzvlášť pokud má problém s početím nebo s potraty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
14.5.20 22:09

Nerozumím tomu, že nevíš, na jaké vyšetření jdeš?? Určitě máš nějakou žádanku, na které je to napsáno a je potřeba se objednat, tak tam zavolej a zjisti, co a jak. Co se týče platby, je rozdíl, zda vyšetření žadáš sama anebo ho indikuje lékař např. na základě pozitivního screeninguj v 1.trim.anebo rodinné zátěže… Lékař Ti to nevysvětlil, co a proč se bude dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 11:39

@Modrásek modrý objednaná jsem ale zadanku dostanu, az v utery, takže nevim přesně.. Řekli mi akorát, že si mám vyplnit 2 dotazníky za mě a za přítele ale mam tam přijít po 1.screeningu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat