4+4 tt co uvidí doktor?

Anonymní
25.1.16 17:34

4+4 tt co uvidí doktor

Nechci zatím veřejně přiznávat těhu, bojím se, že to nemusí dopadnout, takže anonym. Prosím však o názory. Doktorka říkala, že mám zítra přijít na kontrolu a to budu 4+4. Je vůbec možné aby něco viděla na UTZ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

71457
25.1.16 17:36

Ne, není… to uvidí prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7167
25.1.16 17:39

Uvidi maximalne tecicku, ale nejspis ani tu ne :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
25.1.16 17:40

Uvidí velký kulový. Nehledě na to, že klidně můžeš do konce 12 tt (a i dál) potratit. Na co spěcháš? Na potvrzení už tak extremně časného těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13426
25.1.16 17:41

Já byla minulý týden 4tt+5 na prevenci a hned jsem přiznala barvu, že jsem asi těhotná. Doktorka říkala, že asi ještě nic neuvidí, že mimčo bude malinkatý…no a našli jsme - dutinku, ve který je zavrtaný :mrgreen: na potvrzení srdíčka jdu za týden. Tak třeba, ale to bude dost individuální (ovulaci mívám tak 12-13DC z 28).

Příspěvek upraven 25.01.16 v 17:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
25.1.16 17:43

Uvidi leda prd…Mozna nejakou tecku..

K dr ja sla radsi vždy az tak okolo 7+tt. Driv ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
25.1.16 17:53

Já byla na UZ 4+3 a bylo " něco" vidět, doktorka odebrala krev a druhý den bylo těhotenství potvrzené. Nicméně jsem pak ještě týden čekala na potvrzení, že se nejedná o mimoděložní těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
25.1.16 17:53
@Anonymní píše:
Nechci zatím veřejně přiznávat těhu, bojím se, že to nemusí dopadnout, takže anonym. Prosím však o názory. Doktorka říkala, že mám zítra přijít na kontrolu a to budu 4+4. Je vůbec možné aby něco viděla na UTZ?

uvidí.. normálně jsem chtěla říct kulový, ale vím jaké to je se těšit.. prostě počkej ještě aspoň tři týdny a budeš mít jistotu ted to nemá cenu řešit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9732
25.1.16 17:56

Proč chceš jít tak brzy, máš nějaké problémy? Pokud ne, tak bych minimálně 2 týdny ještě počkala. Takhle brzy hrozí riziko, že nic neuvidí a bude Tě honit na kontroly co týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.16 17:59

@berry4 Já nevím, jestli píšu latinsky, nebo jak. Já nespěchám nijak. Lékařka mne chce vidět. Ano, víme, že můžu potratit, dokonce i později než ve 12 tt. Zažili jsme.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.16 18:01

@jdukolem @ivašot. Já nechci jít tak brzy. Zve si mne doktorka. Prý si mne chce více hlídat, o jedno mimčo jsme přišli.

• Nahlásit
  • Citovat
2336
25.1.16 18:02

Tak jestli nemáš nějaký zvláštní důvod tam jít, raději bych počkala. Já byla v 5.týdnu a to proto že se nevědělo jestli je to čerstvé těhotenství nebo náhodou povedené z inseminace v předchozím měsíci tak pro jistotu.

Jinak u mě byla vidět jen zvětšená sliznice nic víc, chodila jsem na kontroly každý týden a kdybych nemusela jdu až na ten 8.tt potvrdit srdíčko ty předchozí návštěvy pro mě byli zbytečně stresující :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13426
25.1.16 18:02

Anonymní
taky jsem si říkala, proč ti všechny unizono píšou, že Dr. uvidí prd a že tam lezeš zbytečně a co si jako myslíš :roll: nic si z těch reakcí nedělej, někdy jsou dost neadekvátní, vždyť ostatní neví, co máš za sebou nebo proč jste tak s Dr. domluvené. Držím palce, aby vše bylo v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
25.1.16 18:08

Pokud te chce videt, tak jasne, ze bez. No moc toho neuvidi, ale mozna neco malo ano, gestacni vacek??? A mozna ti vezme krev kvuli HCG??? :nevim: Drzim pesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22794
25.1.16 18:10

Takhle brzo možná jen vyloučí mimoděložní tehu, ale jinak to bude stejná loterie jako jindy.
Mně si dr pozval taky brzo, byla jsem 5+0, viděl dutinku. Na další ko o 14 dní později už bylo srdíčko a dostala jsem prukazku a zadanky.. atd. A začalo krvácení, pohotovost..ale dobře to dopadlo. U druhého jsem šla poprvé k dr na začátku 9 týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama