6. tt - krvácení - potrat?

14
1.7.15 17:38

6.tt - krvácení - potrat?

Ahoj maminky…
Jsem poprvé těhotná, 25 let. 19.6. jsem měla dostat menstruaci, která ale nepřišla, tak jsem si udělala test. Ten byl slabě pozitivní. Každým dnem sílil, vše bylo až dodneška v pořádku. Na první kontrolu jsem měla jít přesně za týden, jenže jsem musela už dnes, neboť jsem začala ráno krvácet… Už během těhotenství jsem měla pocit jako MS bolesti, ale takové slabé a dnes ráno to bylo silnější. Na kalhotkách zaschlá krev a na papíře po utření jasně červená krev… A nebylo jí málo, rozhodně to nebylo jen špinění.
Se strachem jsem letěla na gyndu. Doktor mě nepotěšil, řekl, že vidí dutinku, ale jako by odcházela s tou krví… Ale že to nemůže říct stoprocentně, každopádně to nevidí příznivě a to krvácení je silnější, než by mělo být. Bylo to takové normální krvácení jako při menzes, zažila jsem ale už o dost větší a bolestivější.
No a řekl mi, že mám přijít za týden na KO a buď to tam bude nebo ne… Myslíte, že mám naději? Neřekl mi, ať dodržuji klidový režim, tak jsem mastila od něj rovnou do práce… Tam se to trošku zhoršilo, krev i bolesti se více rozjely, ale nic hrozného, v podstatě mi na jeden den stačily dvě vložky, nejvíce jsem vždycky setřela toaleťákem.
Teď se situace jeví tak, že sice s tím moc nepočítám, ale co kdyby se náhodou mohlo uchytit? Krvácení pomalu přechází do špinění, břicho teda pořád bolí, ale ne moc…
Jak vůbec spontánní potrat probíhá? Prý jsou ty bolesti větší, jako i křeče, a to já nemám. A krvácení taky nebylo až takové. Děkuji za jakoukoliv odpověď, ať už povzbuzující či nikoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17546
1.7.15 17:42

Krvácela jsem na začátku prvního i druhého těhotenství a v obou případech to dopadlo dobře. Držím palce, ať to dopadne dobře i tobě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
1.7.15 17:45

@Labak Heled´máš dojem, že ti vidíme do dělohy?
Asi těžko.
Nikdo ti tu neodpoví, jestli potrácíš, potratila jsi, nebo co se děje.
Být tebou jedu do nemocnice, nechám se vyšetřit, tam budeš mít jasno.
To je snad jediné, co pro to ted´můžeš udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
1.7.15 17:56

@Labakan holka těžko říct, já potratila bez bolestí- teda až na tu psychickou bolest :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
1.7.15 17:56

Ahoj u mě SP první den večer bolesti břicha jako při MS a sem tam kapka krve na toaletaku a druhý den už krvácení jako při MS silné a bolesti taky. Ale za dva měsíce na to znovu těhotná a prckovi je už 14 měsíců. chápu že chceš číst jen pozitivní komentáře ale jestli je neco špatně je lepší dříve než později a taky jsem si vzpomněla hned mě přestaly bolet prsa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2563
1.7.15 17:57

@berry4 Příště by bylo dobrý si ty dvě první věty odpustit… Tohle opravdu snad nebylo potřeba…

@Labakan Já tě asi moc nepotěším, u mě krvácení znamenalo potrat, ale je tady spousta holek, které na začátku krvácely a nakonec se miminko udrželo. Nezbývá nic jiného než ti držet palce a doufat… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
1.7.15 18:00

Ja pri SP zadne bolesti nemela. Jen slabsi nez pri normalni menstruaci. Bohuzel ti tu nikdo neodpovi. Pokud mas strach, jed do nemocnice na pohotovost, oni te vysetri, mozna ti nasadi utrogestan na udrzeni, daji kapacky atd. Ale pokud to ma odejit, tak to odejde. Naopak znam holku, co krvacela az do 6 mesice. Takze ono to muze byt i nemusi. :roll:

• Citovat
  • Upravit
69307
1.7.15 18:00

Prvně držím palce…jinak, kdyby se rozjel potrat, určitě by to nebylo jen tak trochu krve a do večera by to neustalo. Nemůžu ti říct, že se ti nerozjíždí potrat, to neví nikdo, nicméně potrat je hodně silná delší menstruace, opravdu hodně krvácení, s cuckama - což jsou kusy sliznice, a už pořádné sliznice, takže pořádné cucky. A jen ta k to neustává, jako že by večer bylo po všem.
Nechtěla bych ti dávat falešné naděje, ale říká se, že naděje umírá poslední. Škoda, že tě nenechal doma s nohama nahoře, možná by trocha klidu neuškodila, i když ani to nezabrání potratu, který se má stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
1.7.15 18:15

Já krvácela u obou těhu dlouhodobě a obě se udržely. Ale v tomto ranném stádiu Tě nikdo neuklidní ani neporadí. Je to buď a nebo. Jak já po svých zkušenostech říkám, co se udržet má se udrží. Zní to drsně, ale myslím, že jediné možnosti které máš, je buď jet rovnou do nemocnice, nebo vydržet týden do kontroly a uvidíš. Nechodila bych túry a nenosila těžký věci, ale klid nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
1.7.15 18:22

Tak vám všem moc děkuji - nevadí, když to nejsou jen pozitivní odpovědi - nechci mít falešnou naději a pak být znovu zklamaná. Spíše mě zajímaly zkušenosti ze života. Děkuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8758
1.7.15 18:25

@Labakan ahoj ja bohužel při prvním těhotenství take v sestém týdnu začala krvácet, nejdřív trošku a postupně, to každý den sílilo, pak ustalo a pak zase, jednalo se bohužel o potrat. Ale mudr mě hned poslal do nemocnice, protože nebylo nic videt v děloze, tak i kvuli vyloučení mimoděložního těhoteství. Brali mi tam krev na hcg, takže jsem veděla na čem jsem, že hcg klesá a je to špatné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 19:49

@Labakan je divné, že ti nedal nemocenskou, asi to bral jako práci, nějaký soucit mu byl ukradený. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
1.7.15 20:14

@mirecekblbecek
Myslis, ze mi mel dat neschopenku? Na druhou stranu, ja byla „provozuschopna“, bolesti jako pri MS, kolikrát to mívám teda o dost horsi, tohle nebylo nic, co by me omezovalo a asi kdyz ma plod odejít, tak by urcite odešel i vleze. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.7.15 20:25

Presne to mi rekl doktor. Pokud ma plod odejit, odejde i v leze a kdyz bude chodit do prace, tak aspon nebude mit cas doma stresovat.

• Citovat
  • Upravit
6094
1.7.15 20:32

@mirecekblbecek neschopenku? ted nechci být zlá ale t jakého důvodu by ji vystavil? je spousty žen, které potratí v tomto stadiu a ani neví že byly těhotné :nevim: neschopenku dostane, pokud ji dr pošle na revizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama