Umělý přerušení těhotenství

15.6.15 11:56

Umělý přerušení těhotenství

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, já jsem ze Slovenska a bydlím tady v Čechách ale ještě nemám tady zdravotní pojištění vybaveny. Potřebuji jít na UPC a nevím či by sem mohla jít i tady když si to sama platím. Nemá náhodou někdo nějakou zkušenost? Předem díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12141
15.6.15 11:58

Zeptej se přímo v nemocnici. Já bych si tuhle zkušenost za každých okolností odpustila, tak nemohu radit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17377
15.6.15 12:04

Můžeš jít jako samoplátce, ale pro cizince to je dražší některé nemocnice mají ceník na svých stránkách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
15.6.15 12:04
@Natian123 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, já jsem ze Slovenska a bydlím tady v Čechách ale ještě nemám tady zdravotní pojištění vybaveny. Potřebuji jít na UPC a nevím či by sem mohla jít i tady když si to sama platím. Nemá náhodou někdo nějakou zkušenost? Předem díky

ja si mylsim, ze na nejake soukrome klinice by ti to udelali a vůbec by to nikdo neresil ale zeptej se v nejake nemocnici tam nekde jakou mas pobiz urcite ti reknou vic za jakých podmínek ti to udelaji :kytka:

• Citovat
  • Upravit
15.6.15 12:42

Děkuji skusim se zeptat přímo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2736
15.6.15 13:24

Většina nemocnic má ceník tuším, že interupce stojí 6000Kč, miniinteruce je mírně levnější. Odesílá tam gynekolog a ten si taky účtuje za vypsání papíru+ vyšetření. jedná se o výkon který si pacientka platí sama- pojišťovna nepřispívá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama