Mrtvé embryo a týden čekání na revizi

40
29.5.15 07:29

Mrtvý plod

Ahoj všem potřebuju radu, 14 dní zpátky jsem měla pozitivní test, zašla jsem tedy k dr. Dr mi oznámil, že to vidí, ale že nemůže najít srdíčko. To bylo ve čtvrtek, na pondělí a další středu mi napsal žádanku na krev, že budeme kontrolovat, zda stoupá HCG. Ve středu mi oznámili, že Hcg stoupá, že to vypadá dobře. Ve čtvrtek jsem tedy jela na kontrolu a tam mi dr oznámil, že plod nežije. Takže si mám dnes dojít na předoperační a v úterý nebo ve středu, že mám přijet a domluví se teprve nějaký termín.
Chci se zeptat, je normální, aby mě nechali přes týden chodit s mrtvým plodem???
Já to nechci, chci to okamžitě vyndat, když už to nežije.
Cítím, že to moje psychika nezvládne a zhroutím se. Co mám dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
29.5.15 07:31

@oldvra spíš bych to nechala přírodě :think: než zbytečný zásah do těla… mmchdm, pokud se nic nevyvinulo, není to plod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
29.5.15 07:33

Ja ti nevim, ale 2 tydny po vynechane menstruaci srdicko videt jeste nebyva. On hledal jen tu srdecni akci? Nebo zkoumal jestli je nejdriv jen dutinka, potom neco v ni? Na jaky pokrok se soustredil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
29.5.15 07:34

14 dní zpátky jsem si dělala test, těhotná jsem byla déle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
29.5.15 07:34

@oldvra a byla vubec nejaka srdecni akce? Ja tomu moc nerozumim… podle ceho poznal, ze plod nezije? Hcg stoupala a srdicko treba jeste nebylo, dcera mela srdicko az nekdy kolem 6-7 tt. V kterym tydnu jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
29.5.15 07:35

Teď bych byla 7-8 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
29.5.15 07:35
@Berousik píše:
@oldvra a byla vubec nejaka srdecni akce? Ja tomu moc nerozumim… podle ceho poznal, ze plod nezije? Hcg stoupala a srdicko treba jeste nebylo, dcera mela srdicko az nekdy kolem 6-7 tt. V kterym tydnu jsi?

Ve středu mi řekli, že to stoupá a když jsem přijela ve čtvrtek na kontrolu, řekl mi, že to od pondělí nestouplo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
29.5.15 07:36

Jinak bych se tedy mozna priklonila k nazoru @martina.se v tomto stadiu by byl lepsi spontanni potrat nez se nechat operovat, riskovat k tomu treba nejaky zanet, cekat cele sestinedeli… A Pokud jsi mela jen prazdnou dutinku, tak to plod neni. Jednou meli u me podezreni a doktorka mi rekla, ze pokud by to byla prazdna dutinka, ze mi to aspon nemusi bybt tolik lito, protoze tam zadny plod nikdy nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
29.5.15 07:39
@oldvra píše:
Ve středu mi řekli, že to stoupá a když jsem přijela ve čtvrtek na kontrolu, řekl mi, že to od pondělí nestouplo

Jojo. To je mi lito. To cekani je ale dlouhy. Ja mela zt pri prvnim tehotenstvi, taky jsem byla ten 7-8 tt a na revizi jsem sla jeste ten den co doktor zjistil, ze neni srdecni akce. Bal se, abych se nerozkrvacela a hlavne na tu psychiku je to zahul, naprosto chapu, ze chces aby to bylo za tebou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7493
29.5.15 07:40

@oldvra je mi to líto, ale já měla zamlklé těhu v březnu a 3 týdny jsem nosila plod, embryo… byla jsem v 13tt a zjistili, že kolem 9tt přestalo být srdíčko. Pokud to půjde a začneš špinit tak nech dorazit samovolně MS než revizi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
29.5.15 07:41
@oldvra píše:
Teď bych byla 7-8 týdnů

tohle je vždy taková sázka do loterie - odhad, zda a jestli.. je mi to líto, já to zažila mnohokrát. Ale osobně jsem to nechala fakt přírodě, protože tělo se se zásahem bude vyrovnávat hůř :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.5.15 07:42

Jak bys těď byla daleko v těhotenství? Kdy jsi měla poslední menstruaci? Zdá se mi, že to bere nějak šmahem a nedává tomu žádnou šanci nějak brzo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54030
29.5.15 07:43
@oldvra píše:

Prosím tě, víš jaké výsledky jsi měla v pondělí a ve středu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54030
29.5.15 07:44
@RadkaCh píše:
Jak bys těď byla daleko v těhotenství? Kdy jsi měla poslední menstruaci? Zdá se mi, že to bere nějak šmahem a nedává tomu žádnou šanci nějak brzo. :think:

přesně tak to působí i na mne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.5.15 07:44
@oldvra píše:

Tak to jsem nepochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama