7. týden těhotenství bez srdeční akce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikolka1996
Stálice 55 příspěvků 24.11.17 11:56
7 tt bez srdeční akce

Dobry den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo stejnou zkušenost jako ja. Včera jsem byla na kontrole na gynde byla jsem presne 6+5tt a pan doktor me řekl, že tam není srdeční akce. Mam přijít v utery na kontrolu a když tam stále nebude posle me na kyretaz. Jsem z toho hrozne nervozni rikam si jestli třeba není ještě brzy na srdeční akci :'(
Mockrát děkuji za odpověDi.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 7. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43514 příspěvků 24.11.17 12:05

A vše ostatní odpovídá, velikost váčku, embrya? Nebo je to celkově menší? Datum ovulace nebo případného oplodnění odpovídá (tj. zhruba před 5 týdny), máš pravideln, popř. jak dlouhé cykly?
Pokud jsi skutečně 6+5, tak už by srdíčko být mělo, pokud jsou nějaké pochyby, pozdější oplodnění, atd., tak rozhodně být nemusí. Uvidíš v úterý, jak se to pohne, ale ani tak bych se do revize moc nehnala, nutit tě do ní nemůžou.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 24.11.17 12:06

Ja mela srdeční akci videt az o dva tydny dyl než jsi ted Ty..

lolink
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 24.11.17 12:21

Mám za sebou podobnou zkušenost. Před dvěma týdny to samé, co ty. Přečetla jsem na netu úplně všechno, opravdu může být srdeční akce později. Mne poslali do nemocnice, tam měli o hodně lepší UTZ, plod ale odpovídal 5. týdnu. HCG malé. Měla jsem 2000. V době řešení problému jsem byla 7+1. U mne bylo podezření i na mimoděložní, takže jsem podstoupila revizi a následné HCG ukázalo, že se snižuje a nic jiného tma není. Bral ti HCG? To je opravdu velký ukazatel a podle toho by se měl následně rozhodovat. Srdce může být vidět v pozdějším týdnu. Rozhodně bez HCG bych nechodila na revizi. A další věc, která je potřeba rozmyslet, zda revizi podstoupit chceš. Pokud by to bylo zamlklé těhotenství, může si to tělo pořád vyřešit samo. Každopádně přeji hodně štěstí, ať to dopadne lépe než u mě, naděje totiž pořád je a ne malá :))

nikolka1996
Stálice 55 příspěvků 24.11.17 12:39

Nee krev me nebrali ani se o tom nezminili ani me doktor neřekl, že se srdeční akce muže ukázat az později spis me to přišlo tak, že me připravuje na nejhorší abych počítala spis s horším. Krev me brali před dvěma týdny a mela jsem 2800, ale ja musela změnit doktora kvůli stěhování u tohoto jsem byla včera poprvé. Na revizi rozhodne nechci :(
Kdybych si o tom nic nepřečetla tak bych byla ještě ve větším stresu snad..

nikolka1996
Stálice 55 příspěvků 24.11.17 12:42

Ugluk: Lékař me vůbec nic neřekl jestli velikost odpovída týdnů. Jenom me řekl, že tam není srdeční akce a ja nemam zadne zkušenosti čekám první miminko tak me nenapadlo se na nic zeptat :(
Modrasek13: Já právě doufám, že se me ukáže později třeba, ale o tom se ani nezminili :,(

lolink
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 24.11.17 12:46

@nikolka1996 příští týden až tam budeš a pokud nebude žádná změna, nech si nabrat krev, ať ti to změří. HCG je těhotenský hormon. Existují i tabulky na obsah HCG v krvi. Ono v těch UTZ je opravdu veliký rozdíl. Může mít starší typ a s jiným by to viděl třeba jinak.

nikolka1996
Stálice 55 příspěvků 24.11.17 12:48

Lolink: Je pravda, že to tam mel docela staré ty věci :/
Přemýšlela jsem, že bych si skočila ještě k nějakému jinému. To čekání me zabije :/
Každopádně Děkuji za podporu :)

Soňa Zacharová
Nováček 24.11.17 12:50

@nikolka1996 Já u prvního i druhého těhu měla srdeční akci až po 8tt. Teď jsem 6+6 srdeční akci už mám ale za to mám velký hematom tak mi hrozí potrat :,( Hlavně mysli pozitivně budu držet palce ať už příští týden je srdeční akce :hug:

Yasmina21
Kecalka 450 příspěvků 24.11.17 12:52

Já bych si skočila ještě někam jinak :hug: Klidně bych si i připlatila.

nikolka1996
Stálice 55 příspěvků 24.11.17 12:52

Soňa Zacharova
Děkují uklidnila jste mě :)
Také na vás budu myslet at vse dobře dopadne. Důležite je myslet pozitivně i když někdy to nejde. Každopádně držím palce i na nohách :) :andel:

nikolka1996
Stálice 55 příspěvků 24.11.17 12:53

Yasmina 21
Myslíte, že me vezmou v nemocnici? :)

nikolka1996
Stálice 55 příspěvků 24.11.17 12:57

@Yasmina21
Také jsem nad tim právě přemýšlela samozrejme si i připlatim jen nevím kam jestli do nemocnice :/

anisha
Nováček 2 příspěvky 24.11.17 13:03

Své lékařce jsem volala okamžitě po zjištění pozitivního testu v 5tt, objednala až za měsíc s tím, že před 8tt je často nezachytitelná srdeční akce. Takže v klidu, držím palce

Lucake
Neúnavná pisatelka 18687 příspěvků 24.11.17 13:10

@nikolka1996 u prvniho ditete presne v tomto terminu byla, u druheho ne, za dalsi 4 dny byla krasne videt a to jsem byla na genetickem UTZ a datum poceti jsem po umelem vedela presne. Drzim pesti, aby to dopadlo dobre.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >