7 týdenní nenasyta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 19:56
7 týdenní nenasyta

Dobrý den všem, mám první dítě. Je mu 7 týdnů. Krmím ho UM beba HM-0 1 - zřejmě to nejlepší co beba dělá. V 6 týdnech na kontrole měl 5100g a 56cm. Doktorka mi řekla, že je to hodně a že ne každý pláč musí být nutně hlad a že mám krmit po kratším čase menší dávky ale pokud nedostane jídlo tak mi pláče. Přitom ho nosíme, věnujeme se mu, hrajeme si, masírujeme i bříško a dáváme kapičky. Vypije mi denně třeba 800ml toho mléka. Jsem z toho špatná, že mi každý říká že se přejídá a cítím se jako idiot. Myslíte že je to normální? Prosím anonym protože se za to stydím. Každému musím stále vysvětlovat že má hlad :,( a že to prostě sní a všichni na mě koukají jak… 8o

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 20:10

Není nějaké mléko které více zasytí ale má stejně kalorií?

marka123
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 19.05.19 20:10

Casteji po mensich davkach u um je hloupost, z toho ho muze akorát bolet bricho, jak se micha natravene s novym, davala bych mu co 2,5-3h (max co 2 hodiny, kdyz uz bude velky rev) kolik vypije, spis ale bude brecet kvuli bolesti bricha, než ze by po hodine plakal hladem. Pripadne bych v mezičase zkusila trochu osulit fenyklovym cajem

marka123
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 19.05.19 20:16

800ml na 6ti tyden neni az tak nad doporucene davkovani ne? Pripadne jeste zkusit jine mleko, na jednu davku tedy vypije kolik a po jakych casovych intervalech?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 20:23

@marka123 někdy vypije na dávku 90, někdy 150ml a pokud mu dám těch 90ml tak za dvě hodiny má hlad. Pokud vypije těch 150ml tak vydrží 3 hodiny. Je to různě ale počítala jsem to a vypije těch 800ml dohromady za celý den. Klidně mu ohřívám třeba 60ml,90,120ml, prostě různě jak má hlad a aby měl vždy čerstvé

Paoloska
Echt Kelišová 8326 příspěvků 19.05.19 20:53

Syn měl v šesti tydnech 6300. Byl teda kojený. Myslím, že nemáš být proč špatná.

Váš příspěvek
Reklama