Málo mateřského mléka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cterka
Povídálka 39 příspěvků 17.05.19 19:48
Málo mateřského mléka?

Ahoj holky chtěla bych se poradit. Mám 2 měsíční dceru zatím plně kojená a chtěla bych se zeptat posledních pár dní se mi strašně u kojení potí a pláče chce furt jíst ale chvíli saje v pohodě a pak začne plakat u doktorky mi přibrala za měsíc jen 100g tak mám takový strach ze jí už nestačí mléko že je ho málo přitom mi přijde že prsa se furt nalévají tak by mě zajmalo jestli to může být že jemálo mléka :/

Reakce:
balkanka
Kecalka 302 příspěvků 17.05.19 20:01

@Cterka malo mleka si nemyslim ale deti mivaji rustove spurty kdy chteji byt u prsa casteji. to ze se u prsa vzteka muze byt proto ze ma spatnou polohu zkuste zmenit polohu v jake kojite nebo muze mit spatnou techniku prisati zkusila bych zjistit laktacni poradkyni a pozvat ji domu urcite vam poradi

Rive
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 17.05.19 20:21

@Cterka kojené děti přibírají skokově, chvilku nic a pak bum.
Buď období spurtu nebo ji zkus při kojení, když to začne dělat, rozbalit a dát třeba nad umyvadlo v klubíčku, ať se vyprázdní.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 17.05.19 20:57

Taky sme meli takive obdobi, myslim, ze par tydnu trvalo :zed: najednou se zacla poustet, nechtela sat, kojeni mi trvalo i 40 minut :nevim: ale pak se to zase upravilo..vydrz :palec: a pribirani neres, ja sem stresovala, prevazovala…uz bych to nedelala, jednou to je vic, jednou min.. :hug: jestli se ti hezky nalevaji prsa, mleka mas dost :mavam:

Rive
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 17.05.19 21:14

Ale pozor, mléka je dost, i když se prsa nenalívají, kde je poptávka, je i nabídka, mléko se tvoří při kojení.
Hlavně si to nekazit dokrmem a lahvickou. :nevim:
A ani o množství mléka nic neřekne odsávání, já jsem třeba nikdy neodsála ani kapku a kojím druhé dítě, za pár dní třetí…

Uživatel je onlineMona8633
Povídálka 36 příspěvků 17.05.19 22:27

Zkus ji dát častěji odříhnout.

Váš příspěvek
Reklama