Věčně hladové miminko 2,5 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Esmeralda1998
Povídálka 24 příspěvků 17.05.19 00:02
Věčně hladové miminko 2,5 měsíce

Ahojte :) Malá (2,5 měsíce) už mi třetí den šíleně pláče, že má hlad. Přitom pije každou hodinu, dvě. Přijde mi, že vypije hodně. Zkoušela jsem vždy když začala plakat masáž bříška, dudlík, odbrknout, přebalit a snad úplně všechno. Dávám ji během kojení párkrát brknout a střídám prsa, mléka mám hodně, jen je takové řídké (nevím, jestli tak má být). Flašku s odsatým mlíčkem nechce, ani UM. Vlastně celkově nechce lahvičku. Teď se jí začal klubat ven zoubek, tak jestli to může být tím :think:. pondělí jdeme k doktorce, jen bych se chtěla zeptat i na názor ostatních.

Přečtěte si článek: Kojení a jeho výhody pro vývoj miminka

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 17.05.19 00:18

@Esmeralda1998 taky to může být růstový spurt. Prikladejte co nejčastěji to půjde a za dva až tři dny by mělo být zase líp. UM je zbytečné, lahev také..

Ne každé dítě vydrží od kojení ke kojení 3 a více hodin. Já třeba kojila po hodině určitě prvnich 5 měsíců.

Lucie_Sx
Závislačka 3711 příspěvků 17.05.19 00:43

Kojení po hodině dvou je úplně normální. Nejspíš to hlad nebude. A řídké mléko neřeš, nic takového neexistuje. Takhle to normálně vypadá.

lll14
Kecalka 213 příspěvků 17.05.19 03:33

@Esmeralda1998 jestli se jí klube zoubek, tak se kojením i zklidňuje. Neboj, hlad nemá, jak psali holky, vykašli se na UM a buď ráda, že ti UM odmítla, začalo by se ti tvořit méně mlíčka a ty bys malou naprosto zbytečně převedla na UM. Jinak malej v tomto věku taky papal často, neboj, je to normální, to jenom my maminky máme z dob minulých zafixováno, že miminka pijí po třech hodinách.

Esmeralda1998
Povídálka 24 příspěvků 17.05.19 06:56

Děkuju moc za rady :srdce: právě jsem si říkala, že to může být ten růstový spurt.. právě ještě v pondělí mi pila nádherně po těch cca dvou a půl hodinách a najednou kojím mnohem častěji. Mě to nevadí, právě naopak, jsem ráda, že mám co nabídnout :lol:

saphire
Kelišová 7006 příspěvků 17.05.19 07:20

@Esmeralda1998 půlročního taky klidně kojím i po hodině, hold zoubky… kojení není pro děti jen o jídle ale taky o pocitu bezpečí ;) Mléko se tvoří takové, jaké aktuálně potřebuje na to konkretní kojení, tak vzhled neřeš ;)

p0pokatepetl
Kecalka 126 příspěvků 17.05.19 07:21

@Esmeralda1998 hlavne kojeni neni jen o jidle, casto je ten kontakt mnohem dulezitejsi :srdce: proste vas zrovna potrebuje

Esmeralda1998
Povídálka 24 příspěvků 17.05.19 20:14

Tak nám ráno doktorka volala, ať přijdeme dnes, že od pondělí si bere dovču. Takže malá pije hodně prý proto, že jí rostou 4 zoubky.. achjo :,( doufala jsem, že to nebude tak hrozný.. ani jsem si to bez zoubků pořádně neužila :lol:

saphire
Kelišová 7006 příspěvků 17.05.19 21:31

@Esmeralda1998 ony můžou růst ještě pěkně dlouho ;) prvního zoubky trápily několik měsíců než vylezly ;)

Esmeralda1998
Povídálka 24 příspěvků 18.05.19 12:11

@saphire já vím.. toho se bojím nejvíc :,(

Váš příspěvek
Reklama