7dc kdo jde do toho se mnou?

182
19.9.21 08:19

7dc kdo jde do toho semnou??

Ahojky, je tu nekdo kdo je 7dc a bude se tento mesic??at v tom nejsme sami :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.9.21 09:28

Ahoj, já jsem teda 1dc ale chtěli bysme tomu nechat volný průběh. Takže se ráda přidám, jen prosím anonymne. Chodí jsem známí a nechceme aby to někdo věděl :) doma máme už 2 kluky

• Citovat
  • Nahlásit
182
19.9.21 09:35
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsem teda 1dc ale chtěli bysme tomu nechat volný průběh. Takže se ráda přidám, jen prosím anonymne. Chodí jsem známí a nechceme aby to někdo věděl :) doma máme už 2 kluky
@Anonymní píše:

Taky jdeme do 3 mimca :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
19.9.21 11:22

@scarlet1988 je tak to je nahodicka. A co máte už doma? :D já jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat. První nám trvalo asi 1,5 roku a druhé na první pokus. Tak bych ráda něco mezi tím :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 11:24
[citace
@scarlet1988 je tak to je nahodicka. A co máte už doma? :D já jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat. První nám trvalo asi 1,5 roku a druhé na první pokus. Tak bych ráda něco mezi tím :D :D
  • Citovat
  • Nahlásit
182
19.9.21 11:26

@Tyna15 mám holčičku 11let, klučina 5let..chtěli bychom ještě poslední-mazilka..minulý měsíc se podarilo, ale bylo biochemické :,(..tak snad se teď zadari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 16:18

To je mi líto, ale říká se, že pak je jak pohnojeno :) :srdce: my máme dva kluky, to se zas už těším, jak mi všichni budou říkat, že určitě chci holčičku :D :D no dohodli jsme se že tentokrát si to necháme jako překvapení, i když je mi vcelku jasný, co to bude :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
182
19.9.21 16:27
@Anonymní píše:
To je mi líto, ale říká se, že pak je jak pohnojeno :) :srdce: my máme dva kluky, to se zas už těším, jak mi všichni budou říkat, že určitě chci holčičku :D :D no dohodli jsme se že tentokrát si to necháme jako překvapení, i když je mi vcelku jasný, co to bude :lol: :lol:

Držím pesticky..už se pomalu začínám testovat..minule byla ovulace už 12dc..tak snad se mi to tím biochemickym nějak nerozhodilo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 20:52

@scarlet1988 ahoj, tak co, jak jsi na tom? Dneska jsem si na tebe vzpomněla :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
182
1.10.21 22:01
@Anonymní píše:
@scarlet1988 ahoj, tak co, jak jsi na tom? Dneska jsem si na tebe vzpomněla :) :)

Ahoj, ovulka byla 14-15 DC, tak uvidím, ale byla jsem na ultrazvuku ve čtvrtek údaje děloha čistá po tom biochemickém a Dr říkala že mám zvětšené vaječníky :think: tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
2.10.21 16:30
@scarlet1988 píše:
Držím pesticky..už se pomalu začínám testovat..minule byla ovulace už 12dc..tak snad se mi to tím biochemickym nějak nerozhodilo :(
@Anonymní píše:
@scarlet1988 ahoj, tak co, jak jsi na tom? Dneska jsem si na tebe vzpomněla :) :)

a co ty??jak jsi na tom??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
2.10.21 16:31
@Anonymní píše:
To je mi líto, ale říká se, že pak je jak pohnojeno :) :srdce: my máme dva kluky, to se zas už těším, jak mi všichni budou říkat, že určitě chci holčičku :D :D no dohodli jsme se že tentokrát si to necháme jako překvapení, i když je mi vcelku jasný, co to bude :lol: :lol:

a co ty??jak jsi na tom??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 19:26

@scarlet1988 já jsem nakonec snažení posunula až od příštího měsíce :D každopádně jsem aspoň vychytala kdy přibližně byla ovulace a tak doufám, že to dostanu v termínu a pak hurá na to :D hlavně si říkám, že musím být hlavně v klidu a moc na to nemyslet. Nebo se zas úplně zpanikarim :) :D

• Citovat
  • Nahlásit
182
3.10.21 19:50
@Anonymní píše:
@scarlet1988 já jsem nakonec snažení posunula až od příštího měsíce :D každopádně jsem aspoň vychytala kdy přibližně byla ovulace a tak doufám, že to dostanu v termínu a pak hurá na to :D hlavně si říkám, že musím být hlavně v klidu a moc na to nemyslet. Nebo se zas úplně zpanikarim :) :D

To dáš :),já se teď bojím jak to vše dopadne stemi vyjecniky, zda to klaplo, kdyžtak už jsem dostala vyfasovanou antikoncepci, ze až dostanu ms, tak ji mám aspoň rok brát a pak se začít zase snažit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 19:55

@scarlet1988 aha, a čím to může být ty vaječníky? O tom jsem nikdy neslyšela 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie