8 tt bez srdeční akce

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
10.11.21 13:36

8 tt bez srdecni akce

Ahoj holky chci se zeptat na vase zkušenosti podle ms jsem 10+5 plod odpovida velikosti 7+5, cykly mam hodne nepravidelne ale vim jiste ze sex byl 17.9. Posledni ms 28.8. Kontrola pred dvěma tydny mimi odpovidalo 6 tt prvni utz a dnes kvuli špinění kontrola a plod odpovida 7+5 ( druhe utz) ale bez srdecni akce. V patek mam prijit znovu a kontrolni utz a pripadne revize. Myslite ze je moznost ze se mimi jen pomaleji vyviji nebo je mladsi a proto neni srdce, prijde mi podle utz ze za ty dva tydny se hodne vyvinulo, spinim ale bolesti nemam, a tehotenske priznaky stale stejne. Myslite ze se mam smirit s revizi nebo jeste muzu doufat? 😔 Prijde mi ze i kdyz neni akce tak se plod za ty dva tydny a dva dny hodne zvetsil. Predem moc dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
931
10.11.21 13:40

Ja měla srdeční akci 7 tt asi, měla jsem později ovulaci, pockala bych třeba ještě týden, ale pak už musí byt..držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2094
10.11.21 13:42

Nevypadá to dobře, a příště si zamaluj jméno a adresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11993
10.11.21 13:45

Dík za rodný číslo. Bohužel bych počítala s tím, že to není prosperující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3738
10.11.21 13:46

Myslím, že to nebude prosperující těhotenství. Bohužel :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
10.11.21 13:47

Ta mne to nevypadá dobře, počítej s horším. Upřímně, pokud jsi si jistá, kdy byl styk, je to špatný. Měla jsem to samé, plod neodpovídal, nebyla srdeční akce. Moje MUDr je skvělá, důvěřovala jsem ji. Objednala mne na revizi, (dělala to přímo ona), ještě před zákrokem se dělá znova UTZ …
Počkej do pátku, uvidíš….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 13:47

Smaž tu fotku, kde jsou tvé osobní údaje.
Já k tomu napíšu jen to, že ne vždy je revize jediné řešení. Lze i čekat až plod odejde sám (mám za sebou - u mě tedy srdíčko bylo a v 10tt na kontrole už ne, týden na to krvácení a vše odešlo samo bez problémů). Existují i duly, které ženu dokážou v téhle chvíli podpořit.

• Citovat
  • Nahlásit
1460
10.11.21 13:48

Ježíš 8o
Zamaluj si ty osobní údaje :roll:
Jinak bych počítala spíše s tou horší variantou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26277
10.11.21 14:08

Čekala bych tu horší možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
10.11.21 14:10

@lucije28
Dekuji ja prave myslim ale ze velikostne odpovida kdyz jsem podle ms 10+5 tak plod 8+5 ale jelikoz ovulace byla o tyden posunuta tak by to sedelo na 7+5, samozrejme vim ze akce srdicka uz by mela byt ale snazim se doufat ze kdyz se o tolik zvetsilo za ty dva tydny tak snad je jeste nejaka nadeje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
10.11.21 14:14

Tak já s pravidelným cyklem 28 dní, ovulace okolo 14. dne a srdíčko až v 9.týdnu. Dr. už taky moc nevěřil, že to dopadne. Takže šance je, držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54800
10.11.21 14:14

Já tam nevidím CRL (pravý dolní roh), ale přijde mi, že začíná jedničkou, takže přes centimetr. A pak ne, naděje se blíží nule, tohle už se ani pozdní ovulací omluvit nedá. Srdíčko bývá vidět kolikrát u dvoumilimetrových embryí, no u 6 mm určitě a do 1 cm a víc to není jenom o ukliknutí. Je mi to moc líto. Počkala bych do toho kontrolního utz, ale růžově bych to neviděla. Revizi můžeš odmítnout (posunout), cítíš-li se na to, ale nedělala bych to s vidinou toho, že za 14 dní bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
10.11.21 14:16
@Monousek8 píše:
@lucije28
Dekuji ja prave myslim ale ze velikostne odpovida kdyz jsem podle ms 10+5 tak plod 8+5 ale jelikoz ovulace byla o tyden posunuta tak by to sedelo na 7+5, samozrejme vim ze akce srdicka uz by mela byt ale snazim se doufat ze kdyz se o tolik zvetsilo za ty dva tydny tak snad je jeste nejaka nadeje

Mas v tom bugr, to se takhle neodecita, jakoze 10+5 od ms je stari plodu 8+5. Pokud jsi si datem sexu jista a ovulace byla za par dni, muselo by to byt starší uz, pokud rychle pocitam dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
10.11.21 14:45

@ugluk
CRL je 1,43 cm
Takze je to uz beznadejne a nema cenu si zkouset nechat premerit v patek hcg jestli roste ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
10.11.21 14:56

@Monousek8 při cel 1,5 Cm musí byt srdíčko. Jinak k nevolnostem, já u neprosperujiciho tehu blila jak šakal ještě 3 dny po revizi. Teď u prosperujícího prakticky nevím, co to je nevolnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat