8tt zástava srdíčka, výškrab

10
6.10.20 08:01

8tt zástava srdíčka, výškrab

Dobrý den a ahoj holky. Chci se zeptat jaký máte názor a zkušenosti s kyretáží. S přítelem jsme se snažili hodně hodně dlouho o mimi. Normálně nám to nešlo, v Brně v Sanatorium Helios přítel podstoupil vyšetření jako je spermiogram. A mě nakonec zjistili že mám víc mužských hormonů a špatnou ovulaci.
Dostala jsem prášky na podporu Ovulace a povedlo se. Otěhotněla jsem 💕 byla jsem tak šťastná.
Dnes je to 8 týdnů a včera na ultrazvuku mi doktorka řekla že nebije srdíčko. Že počkáme ještě do pátku.. Byla jsem v pátek i na pohotovosti a trošku krvácela, tam taky srdíčko nenašli tlouct 😞 😣 Tak strašně se bojím co bude dál. A tak strašně mě to zasáhlo, že jenom řvu řvu a řvu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
6.10.20 08:04

Zdravím, byla jsem na kyretáži v pátek. Z úplně stejného důvodu. Zákrok byl rychlý jen psychika dělá svoje. Klidně se zeptej co tě zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.10.20 08:10

@anonymmyska Děkuji za odpověď, vím že v tom nejsem sama a je nás více takových. Je to jak se říká příroda. Zajímá mě jak dlouho to trvá a jestli je to po narkóze bolestivý. A jak se cítíš psychicky? Já jsem hroznej cíťa takže to je se mnou v řiti 😣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
6.10.20 08:11

Moc mě to mrzí, já jsem si tím samým prosla před 2 lety. Jak píše nade mnou, zákrok je rychlý, já šla druhý den domů. Psychika je horší, i po 2 letech si občas vzpomenu.
Jinak já hned začala pít čaj z kontryhele na dorustani sliznice. Už po 3 týdnech ji pak na kontrole chválili, MS přišla už po 4 týdnech místo po 6. Taky jsem pokračovala v braní vitamínů (brala jsem Femibion).
:roll: Dali jsme si 3 měsíce pauzu, ať se tělo vzpamatuje. Otehotneni jsem pak hned první měsíc, máme doma roční holčičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.10.20 08:14

@Monty1505 Děkuji moc, určitě bych se z toho chtěla dát nějak dohromady a budu doufat v to že se nám to povede znova 💗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
6.10.20 08:27

Je mi líto, co se ti stalo. Já si tím prošla před třemi lety. Po narkóze mě nic nebolelo, jen jsem pak ještě pár dní špinila. Domů jsem šla ještě ten den večer. Ms pak přišla, kdy měla.
Přeju hodně sil, zt je smutná událost, ta kyretáž je na tom to nejmenší (aspon podle mé zkušenosti), horší je psychika.
Držím palce, at se vám brzy znovu zadaří a je to i s dobrým koncem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24999
6.10.20 08:35

Jestli už krvácíš tak to nech odejít a na zákrok bych nešla. Potratila jsem dvakrát a ani jednou jsem do nemocnice nemusela a mám i tak dvě zdravé děti. Hodně sil. To bude dobré. Zase lepší když je to tahle na začátku než třeba později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.10.20 08:52

@pikola krvácela jsem jen 1 den a to tak na 1 vložku a pak už nic.. Jela jsem na pohotovost protože jsem byla vystrašená ale k tomu mi nikdo nic neřekl, jinak nekrvácím vůbec ani nešpiním, prostě nic.. Děkuji moc 💞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.10.20 08:54

@OpportunityNox moc moc děkuji 😞 ❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7400
6.10.20 08:59

@Darina27 Měla jsem to samé a v tom samém týdnu…Jednou zamlkle podruhé spontalni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 09:08

To je mi moc lito :( já byla na revizi 1/2020. Je to zakrok v pohodě, jen mi roztahovali necim cipek a to bylo dost nepříjemné. Ale to většinou nedělají. Jinak pri narkoze se vyspinkas jak nikdy. A pak jsi vzhůru a krvacis. Takže sebou takové ty větší vložky, třeba ty na noc. Pak je to pár týdnů nepříjemné ale všechno se dá do pořádku. Dáš tomu klid tak 3 MS a pak je to jak pohnojene ;) pila jsem ještě teda kontryhel a celou dobu listovku obyčejnou. Teď jsem po dalším potratu pilulkou a už nikdy víc. Zlata narkoza. Měla jsem 2 ZT za sebou ale mám zdravotní problém, takže u tebe to bude určitě příště v pořádku. Hodně sil! Jo a v nemocnoci vždycky najdu nejakou hezkou dovolenou- za odměnu. A ikdyž se to finančně úplně nehodí, tak si ji prostě koupím. To pomáhá a člověk řeší něco jineho :andel: Taky mi hrozně pomohlo o tom normálně mluvit. Zjistila jsem, že většina kamaradek co už děti má, to zažila taky. Takže jim nemám co závidět.

• Citovat
  • Nahlásit
2093
6.10.20 09:08

@Darina27 je mi to moc líto, co tě potkalo :hug:
Zkus z toho vybrat to pozitivní, za prvé - můžeš otěhotnět, to je velké pozitivum. Ber to tak, že tohle embryo nebylo geneticky v pořádku, tak to prostě příroda zařídila, aby se srdeční akce vůbec nerozjela. Kyretáž ti udělají v narkoze, nic příjemného to není, ale drama taky ne, je dobře, že tě vyčistí a odbydeš si to rychle a najednou. Co se týká psychiky, tak pokud jsi citlivější, zkus se k tomu neupínat stylem „co by bylo kdyby..,“ ber to jako uzavřenou věc, byl to jen zarodek a navíc nebyl životaschopný.
Až odkrvácíš, poraď se s doktorem, nechala bych proběhnout jednu MS a šla bych do nového cyklu, pokud bude vše v pořádku, nic nebrání tomu, abys měla zdravé miminko. Moc ti držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.10.20 10:17

@Berry77 děkuji moc ❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
6.10.20 11:11

@Darina27 zákrok trval cca 15 minut po 2 hodinách jsem šla domu. Trochu jsem krvácela (ale to má každý jinak někdo prý nekrvaci vůbec) a ten den mě bolelo v podbřišku jako při MS. Teď občas trochu špiním. Prodělala jsem už před tím dva potraty ale ty byli na úplném začátku a obě odešly sami. Myslela jsem si že po tom vyčištění to bude psychicky lepší ale opak byl pravdou. Když jsem se vzbudila z narkózy tak to na mě padlo slzy se začly hrnout a nešlo to zastavit. Já mám doma už skoro 3 letého broučka tak ten mi hodně pomáhá to zvládnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.10.20 11:24

@anonymmyska Je to těžký.. Já jsem ještě s pláčem nepřestala, buďte ráda za chlapečka. Já budu moc ráda když se nám podaří aspoň jedno mimi ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama