9měsíční miminko a pěstičky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
30.10.21 16:03

9m miminko a pěstičky

Zdravím všechny maminky,
Mám 9m chlapečka narozeného v 32t, tzn. že korigovaně má 7 měsíců. A téměř nonstop má na břichu pesticky. Není to taková pěst v křeči, ale jakoby jemně sevrena ruka v pěst. Ne vždy a ne vždy obě. Občas má otevřenou jednu, občas obě. Občas placa do věcí rozevrenou dlaní, občas placa pěsti. Hračky si normálně do ruky vezme. Přendá si je z ruky do ruky. Jsem z toho nesva. Už se zhruba tři týdny plazi. Dle dětské je v pořádku, chodíme na rehabky, tam má názor stejný. Vojtovku necvicime jen různé cviky na podporu lezení atd. V dětské poradně také nic na pěsti neříkala a jelikož jsem byla nesva nechala jsem si vypsat zadanku k neurologovi, ten neshledal taky nic špatného, prý to je jakýsi zvyk co si dítě nese z dřívějších měsíců. Jen by mě zajímalo zda nemáte některá podobné zkušenosti s vašimi ratolestmi. Budu vděčná za jakékoliv odpovědi. :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
8089
30.10.21 16:23

Nechápu, máš zdravé dítě a hledáš chyby a problémy…

• Nahlásit
929
30.10.21 17:27

Hledáš problém tam, kde není? Proč?

• Nahlásit
2
30.10.21 18:38

Mám své osobní důvody proč jsem paranoidne opatrovnicka. Chtěla jsem slyšel názory ne kritiku, ale i tak děkuji za odpověď. :)

• Nahlásit
929
30.10.21 19:30

@Petula246 tak sis odpověděla. Jsi paranoidní a odpověď jsi dostala. Ne kritiku.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat