9ti měsíční miminko pořád křičí a nechce jíst. .
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Raduczka Určitě bude, ale zase přijdou jiné věci a budeš si říkat, že to vlastně bylo hezký, jak Tě pořád ten Tvůj chlapeček potřeboval. Teď je to náročné na psychiku, já třeba nesnáším řev a když se do toho dají oba dva, chytám docela nerva, tak hodně trpělivosti přeju, já ji taky potřebuju ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj. S tím, že se ti malý otočí po minutě na břicho a nechce pít teď bojujeme taky.. Malý dostal mlíko (je na sunaru) v 19. hod a jde spát. Jenže z obvyklých 180ml vypil sotva 60 a už začal řvát utíkat a blbnout. Samozřejmě za 2 hoďky se vzbudil hladový a to už vypil víc. To samé dělal i ráno. U nás stačilo změnit stravu. Třeba místo mlíka na snídani dostal kaši nebo jogurt a mlíko až odpoledné nebo dopoledne jako sváču a to ho pak vypil celé. Někdy se prostě na ty děti musí fintou asi:)Teď mu ho zas dávam ráno a v pohodě. Jen to asi zkoušel co vydržíme:)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@anahita Ok tak zkusim to také změnit
, ale jen nevím co 9ti měsíčnímu mimi mohu dávat za jogurty? řekla bych že na bobíka atd je ještě brzo ne? ![]()
- Citovat
- Upravit