A opět tchánovci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:50
A opet tchanovci

Ahoj. Prosím o anonym. Manžel včera nastupoval do nemocnice na zákrok. Na vydelaní šroubů. Tchanovci včera volali jen me zda nepotřebují pomoct s dětmi. Ale dnes se manzelovi ani neozvali. Manžel volal otci a ten to nebral a ani ne zavolal zpět. Chci zavolá tchyni a pěkně ji od plic něco říct. Sice budu opet ta zla ale proste me to stve a manžela mrzí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25531 příspěvků 09.02.17 20:52

Nechápu. Proč jako? Že nevolají manželovi? Vyndání šroubů nebude úplně kosmická operace. Navíc volali, jestli nechceš pomoc s dětma. PLus když už, tak by si měl stěžovat on a ty by jsi se do toho podle mne neměla montovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:55

@jenny.fields ale on volal otci a ten to nebral. Jsou to jeho rodiče a ani me nevolali zda to dopadlo dobře nic. Za celý den se ani neozvali. Volala jen večer a to mě.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64174 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 20:55

A tvůj manžel není svéprávný nebo jak 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:56

@jenny.fields on jim už ani volat nechce. Ty bys nechtěla vědět zda operace tvého dítěte dopadla dobře?

nozu
Extra třída :D 11944 příspěvků 09.02.17 20:56

Hele, to je trošku přehnané ne? na tvém místě bych se takto dramaticky neangažovala. je to zbytečné dělání zle. ať si tos nimi maximálně vyříká manžel. Já bych asi jeho stížnost „odbyla“ tím, že asi tchán neměl čas volat zpět.

Doe_Jane

To mi připomíná jak každý rok píšu v den manželových narozenin večer tchyni SMS ať nezapomene popřát manželovi k narozeninám, nevím kdo jiný si to má pamatovat lépe než ona :mrgreen: někdy si fakt lidi sedí na vedení, nevíš, třeba řešili něco důležitého a vykouřilo se jim to

destrukce
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím o anonym. Manžel včera nastupoval do nemocnice na zákrok. Na vydelaní šroubů. Tchanovci včera volali jen me zda nepotřebují pomoct s dětmi. Ale dnes se manzelovi ani neozvali. Manžel volal otci a ten to nebral a ani ne zavolal zpět. Chci zavolá tchyni a pěkně ji od plic něco říct. Sice budu opet ta zla ale proste me to stve a manžela mrzí.

A proč to řešíš ty? Ať si to s nima „vyřídí“ manžel :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:57

@j.a.n.i1 ale on jim po operaci volal a jeho otec to nebral. A už mu ani ne zavolal.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13486 příspěvků 09.02.17 20:57

Nezlob se ale jste dospělí, nemusí se zajímat ani starat a navíc možná nevolají protože ho nechtějí po operaci zatěžovat

nozu
Extra třída :D 11944 příspěvků 09.02.17 20:58
@Anonymní píše:
@jenny.fields on jim už ani volat nechce. Ty bys nechtěla vědět zda operace tvého dítěte dopadla dobře?

já bych napsala SMS, že je vše OK, když bych se nedovolala. a zbytek bych už neřešila. Nemáte nějaké větší komunikační problémy? Tohle mi přijde jako slušná kovbojka na jeden nezodpovězený telefon…

janoma
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 09.02.17 20:59

Samozřejmě, měli mu cinknout, ale myslím že to přeháníš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:59

Dospěli ano. Ale asi jsem fakt divna. Všichni v okolí se ptali co a jak a jeho vlastni rodiče ani n ani když jim volal?

Alkata
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 09.02.17 20:59

No ty budes asi dáreček. Takhle vysilovat a delat dusno kvůli ničemu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64174 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:00
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 ale on jim po operaci volal a jeho otec to nebral. A už mu ani ne zavolal.

No, tak když byl schopen volat, tak evidentně dopadla… a pokud s nimi chce mluvit, tak ať prostě zavolá znovu, děláš z toho zbytečnou kovbojku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >