A opět tchánovci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:50
A opet tchanovci

Ahoj. Prosím o anonym. Manžel včera nastupoval do nemocnice na zákrok. Na vydelaní šroubů. Tchanovci včera volali jen me zda nepotřebují pomoct s dětmi. Ale dnes se manzelovi ani neozvali. Manžel volal otci a ten to nebral a ani ne zavolal zpět. Chci zavolá tchyni a pěkně ji od plic něco říct. Sice budu opet ta zla ale proste me to stve a manžela mrzí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25004 příspěvků 09.02.17 20:52

Nechápu. Proč jako? Že nevolají manželovi? Vyndání šroubů nebude úplně kosmická operace. Navíc volali, jestli nechceš pomoc s dětma. PLus když už, tak by si měl stěžovat on a ty by jsi se do toho podle mne neměla montovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:55

@jenny.fields ale on volal otci a ten to nebral. Jsou to jeho rodiče a ani me nevolali zda to dopadlo dobře nic. Za celý den se ani neozvali. Volala jen večer a to mě.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63275 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 20:55

A tvůj manžel není svéprávný nebo jak 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:56

@jenny.fields on jim už ani volat nechce. Ty bys nechtěla vědět zda operace tvého dítěte dopadla dobře?

nozu
Extra třída :D 11662 příspěvků 09.02.17 20:56

Hele, to je trošku přehnané ne? na tvém místě bych se takto dramaticky neangažovala. je to zbytečné dělání zle. ať si tos nimi maximálně vyříká manžel. Já bych asi jeho stížnost „odbyla“ tím, že asi tchán neměl čas volat zpět.

Doe_Jane 

To mi připomíná jak každý rok píšu v den manželových narozenin večer tchyni SMS ať nezapomene popřát manželovi k narozeninám, nevím kdo jiný si to má pamatovat lépe než ona :mrgreen: někdy si fakt lidi sedí na vedení, nevíš, třeba řešili něco důležitého a vykouřilo se jim to

destrukce 
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím o anonym. Manžel včera nastupoval do nemocnice na zákrok. Na vydelaní šroubů. Tchanovci včera volali jen me zda nepotřebují pomoct s dětmi. Ale dnes se manzelovi ani neozvali. Manžel volal otci a ten to nebral a ani ne zavolal zpět. Chci zavolá tchyni a pěkně ji od plic něco říct. Sice budu opet ta zla ale proste me to stve a manžela mrzí.

A proč to řešíš ty? Ať si to s nima „vyřídí“ manžel :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:57

@j.a.n.i1 ale on jim po operaci volal a jeho otec to nebral. A už mu ani ne zavolal.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 20:57

Nezlob se ale jste dospělí, nemusí se zajímat ani starat a navíc možná nevolají protože ho nechtějí po operaci zatěžovat

nozu
Extra třída :D 11662 příspěvků 09.02.17 20:58
@Anonymní píše:
@jenny.fields on jim už ani volat nechce. Ty bys nechtěla vědět zda operace tvého dítěte dopadla dobře?

já bych napsala SMS, že je vše OK, když bych se nedovolala. a zbytek bych už neřešila. Nemáte nějaké větší komunikační problémy? Tohle mi přijde jako slušná kovbojka na jeden nezodpovězený telefon…

janoma
Kecalka 500 příspěvků 09.02.17 20:59

Samozřejmě, měli mu cinknout, ale myslím že to přeháníš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:59

Dospěli ano. Ale asi jsem fakt divna. Všichni v okolí se ptali co a jak a jeho vlastni rodiče ani n ani když jim volal?

Alkata
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 09.02.17 20:59

No ty budes asi dáreček. Takhle vysilovat a delat dusno kvůli ničemu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63275 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:00
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 ale on jim po operaci volal a jeho otec to nebral. A už mu ani ne zavolal.

No, tak když byl schopen volat, tak evidentně dopadla… a pokud s nimi chce mluvit, tak ať prostě zavolá znovu, děláš z toho zbytečnou kovbojku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >