A opět tchánovci

Anonymní
9.2.17 20:50

A opet tchanovci

Ahoj. Prosím o anonym. Manžel včera nastupoval do nemocnice na zákrok. Na vydelaní šroubů. Tchanovci včera volali jen me zda nepotřebují pomoct s dětmi. Ale dnes se manzelovi ani neozvali. Manžel volal otci a ten to nebral a ani ne zavolal zpět. Chci zavolá tchyni a pěkně ji od plic něco říct. Sice budu opet ta zla ale proste me to stve a manžela mrzí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26531
9.2.17 20:52

Nechápu. Proč jako? Že nevolají manželovi? Vyndání šroubů nebude úplně kosmická operace. Navíc volali, jestli nechceš pomoc s dětma. PLus když už, tak by si měl stěžovat on a ty by jsi se do toho podle mne neměla montovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.17 20:55

@jenny.fields ale on volal otci a ten to nebral. Jsou to jeho rodiče a ani me nevolali zda to dopadlo dobře nic. Za celý den se ani neozvali. Volala jen večer a to mě.

• Nahlásit
  • Citovat
70092
9.2.17 20:55

A tvůj manžel není svéprávný nebo jak 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.17 20:56

@jenny.fields on jim už ani volat nechce. Ty bys nechtěla vědět zda operace tvého dítěte dopadla dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
13210

Hele, to je trošku přehnané ne? na tvém místě bych se takto dramaticky neangažovala. je to zbytečné dělání zle. ať si tos nimi maximálně vyříká manžel. Já bych asi jeho stížnost „odbyla“ tím, že asi tchán neměl čas volat zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane

To mi připomíná jak každý rok píšu v den manželových narozenin večer tchyni SMS ať nezapomene popřát manželovi k narozeninám, nevím kdo jiný si to má pamatovat lépe než ona :mrgreen: někdy si fakt lidi sedí na vedení, nevíš, třeba řešili něco důležitého a vykouřilo se jim to

• Nahlásit
  • Citovat
destrukce
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím o anonym. Manžel včera nastupoval do nemocnice na zákrok. Na vydelaní šroubů. Tchanovci včera volali jen me zda nepotřebují pomoct s dětmi. Ale dnes se manzelovi ani neozvali. Manžel volal otci a ten to nebral a ani ne zavolal zpět. Chci zavolá tchyni a pěkně ji od plic něco říct. Sice budu opet ta zla ale proste me to stve a manžela mrzí.

A proč to řešíš ty? Ať si to s nima „vyřídí“ manžel :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
9.2.17 20:57

@j.a.n.i1 ale on jim po operaci volal a jeho otec to nebral. A už mu ani ne zavolal.

• Nahlásit
  • Citovat
18070
9.2.17 20:57

Nezlob se ale jste dospělí, nemusí se zajímat ani starat a navíc možná nevolají protože ho nechtějí po operaci zatěžovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13210
9.2.17 20:58
@Anonymní píše:
@jenny.fields on jim už ani volat nechce. Ty bys nechtěla vědět zda operace tvého dítěte dopadla dobře?

já bych napsala SMS, že je vše OK, když bych se nedovolala. a zbytek bych už neřešila. Nemáte nějaké větší komunikační problémy? Tohle mi přijde jako slušná kovbojka na jeden nezodpovězený telefon…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
9.2.17 20:59

Samozřejmě, měli mu cinknout, ale myslím že to přeháníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Dospěli ano. Ale asi jsem fakt divna. Všichni v okolí se ptali co a jak a jeho vlastni rodiče ani n ani když jim volal?

• Nahlásit
  • Citovat
916

No ty budes asi dáreček. Takhle vysilovat a delat dusno kvůli ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70092
9.2.17 21:00
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 ale on jim po operaci volal a jeho otec to nebral. A už mu ani ne zavolal.

No, tak když byl schopen volat, tak evidentně dopadla… a pokud s nimi chce mluvit, tak ať prostě zavolá znovu, děláš z toho zbytečnou kovbojku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama