Reklama

A tak manžel odešel...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 25.02.18 10:52
A tak manzel odesel...

Holky, potrebuju se vypsat a mozna si tim srovnat i myslenky. Mam manzela. Mozna jsem měla nevim. Jsme spolu od mých 14 let, ted je mi 30. Vse tak nejak v norme. Myslim tim manzelstvi jako takove. Kdyz mi bylo patnact manzela jsem podvedla. Chtela jsem asi zkusit neco noveho, pila jsem. Nevim. Byla to chyba, kterou uz nemuzu vzit zpet. Manzel o tom vi, priznala jsem se mu uz tenkrat. S tim, ze uz tenkrat jsem se ptala, zda se chce rozejit nebo to prekousne a pujdeme dal. Prekousl. Jenze vcera to vytahl, z ničeho nic, chtel to znovu rozebirat, jak to probihalo - detailne, o cem jsme mluvili, co jsme delali… ja o tom mluvit nechtela, neni mi to prijemne, nemuzu to vzit zpet a nechci se k tomu vracet. Vse vygradovalo hadkou, ktera pokracovala dnes rano. Znovu vyslech a celkove se k tomu stavel jako bych to probevedla včera. Dohadali jsme se tak, ze se sbalil a odjel. A ted je pryc. A ja vlastne nevim co jsem provedla. Opravdu se mam citit jako vinik za neco co se stalo tak davno? Nerozumim tomu… placam se v tom. Mrzi me to. Tak snad poradite, nebo napisete Vas nazor. Dekuji vsem a za pripadne chyby se omlouvam

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9853 příspěvků 25.02.18 10:56

A nemá třeba někoho jiného on že to z ničeho nic vytáhl? :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 25.02.18 10:56

A kvůli čemu jste to vytáhli? Myslím, že po tolika letech je to dost pasé i vzhledem k tomu, kolik ti bylo.
Nemá on někde jinou? :think:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 25.02.18 10:56

@jančamamča Noo, to spíš vypadá že provedl něco on, jestli jsi ho podvedla v 15ti tak to už je dávno pryč, věděl o tom, roky to neřešil. Tak proč tedˇ? Ne, necítila bych se jako viník kvůli něčemu co je dávno pryč..

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 25.02.18 10:57

Vytahovat veci, co se staly v 15ti letech?? Řekla bych mu, že neni normální

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 25.02.18 10:57

Jinou asi ne… byli jsme minuly tyden sankovat s detmi na kopci, miste - kde se to stalo… od te doby to ma pry v hlave

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4090 příspěvků 25.02.18 10:58

No to je vůl. Sorry, ale tohle se fakt nedělá :roll:

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 25.02.18 10:58
@arinecka píše:
@jančamamča Noo, to spíš vypadá že provedl něco on, jestli jsi ho podvedla v 15ti tak to už je dávno pryč, věděl o tom, roky to neřešil. Tak proč tedˇ? Ne, necítila bych se jako viník kvůli něčemu co je dávno pryč..

Moc Ti dekuji! Ja nevim… jsem z toho špatná, ale nemam pocit viny. Ted vlastne ani nevim jestli ho mam mit… jsem zmatena. Hodně

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 25.02.18 10:58

Jednoduche, sam ma maslo na hlave tak vytahl tuhle x let starou vec aby ty jsi z toho vysla jako spatna, ubozak..

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 25.02.18 10:59
@Máca-Míša píše:
Vytahovat veci, co se staly v 15ti letech?? Řekla bych mu, že neni normální

No tak to jsem mu presne rekla, před tim nez odjel

malá_holka
Závislačka 4986 příspěvků 25.02.18 10:59

@jančamamča možná jsi dala málo najevo lítost tenkrát, já mám v sobě taky křivdu starou 8 let a jsem schopna to vytáhnout. Asi ho to pořád štve, anebo něco provedl a přenáší vinu na tebe, jakože ty jsi provedla něco horšího. Nebo se bojí, že se to opakovalo. Nech ho být, nevolej mu. Ať se s tím teď pere sám a jak se vrátí tak si popovídejte. Anebo pokud se cítíš, že chceš volat, tak to udělej. Jednej podle pocitu.

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 25.02.18 11:01

Nechci mu volat ani psat. On uz psal, ze to takhle skoncit nemelo…

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 25.02.18 11:01
@jančamamča píše:
Jinou asi ne… byli jsme minuly tyden sankovat s detmi na kopci, miste - kde se to stalo… od te doby to ma pry v hlave

A proč? Něco se u něj stalo, to se nevytahuje jen tak.

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 25.02.18 11:03
@pikola píše:
A proč? Něco se u něj stalo, to se nevytahuje jen tak.

Vidis… takhle jsem nad tim nepremyslela. Dekuji… potreboval jsem slyset i jiný uhel pohledu

warita
Kelišová 7441 příspěvků 25.02.18 11:03
@jančamamča píše:

nooooo, podle me ma milenku a potrebuje si to nejak ospravedlnit. A ci to byl napad na ten kopec jit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama