Manželka odešla, nevím jak dál...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Almk
Povídálka 16 příspěvků 24.02.18 23:20
Manželka odešla, nevím jak dál...

Hezký večer, přečetl jsem zde spoustu příběhů a rad. Napíši ten náš a budu vděčný za každou radu i Vaše osobní zkušenosti pokud jste prožili něco podobného z jedné či druhé strany. Rád se dozvím, jak to komu dopadlo.
S manželkou jsme spolu 17 let z toho 10 let manželé. Byla to oboustranná láska na první pohled. Máme dcerku, má 4 roky a oba ji moc milujeme. Nám je 36. Další děti manželka nechtěla a mi to nevadilo. Kromě jednoho většího problému (její nevěra cca před 8 lety) jsme nikdy neměli další závažný problém s ničím. Na všem jsme se vždy bez problému domluvili. Nevěru jsem ji tenkrát odpustil. Byl jsem rád že se mnou zůstala a nikdy jsme se o tom už nebavili a nikdy jsem ji to nepředhodil, nevyčítal…. Ani já jsem se tím netrápil. Věřil jsem jí a ona byla ráda.
Je to úžasná žena, vždy se o mě i dceru perfektně starala, vytvořila nám krásný domov a z mého pohledu jsem si nikdy na nic nemohl stěžovat a snažil jsem se dělat pro ni maximum, abych ji to vše oplatil. Moc ji miluji. Bral jsem ji na dovolené, výlety, koupila si co chtěla, nikdy jsem nežárlil, mohla jít ven s kamarádkami i doma jsem pomohl. Když se narodila dcera, pronajal jsem dlouhodobě chatu na horách, kde jsme přechodně bydleli, ať s malou nemusí sedět ve městě a do bytu jsme se vraceli jen na zimu. Tu chatu máme ještě teď, milujeme to tam. Netvrdím, že máme vše ale rozhodně máme vše potřebné i dost navíc. Nikdy si nestěžovala.
Problém nastal, když manželka zatoužila v práci po změně pozice. Přešla na jiné oddělení, kde se potkala s ním. Znali se už dlouho ale vždy jen jako kolegové, pozdravit se a nic víc, nespolupracovali spolu. Potom ale seděli spolu u jednoho stolu (je její nadřízený). Má dvě děti a je + - v našem věku. Upozorňoval jsem jí, ať si dává pozor (ta první nevěra byl taky kolega v práci) ujistila mě, že se nemusím obávat, že už to jednou zažila a je poučená. Neměl jsem důvod nevěřit. Po nějaké době jsem zjistil, že si spolu rozumí, chodí spolu v práci na obědy, na kafe atd. Několikrát jsem zjišťoval jak to je, jestli se něco děje, jestli je doma šťastná, řekl jsem jí, že mám pocit, že ji ztrácím… vždy mě ujistila, že je vše v pořádku, na obědy chodí celé oddělení, nechodí jen spolu a že je se mnou šťastná a nemá důvod něco měnit a ani mně a hlavně dceři by to nikdy neudělala. Přesto jsem měl pocit, že jí ztrácím a to se nakonec i stalo.
On se do ní zamiloval. Když se vyjádřil, nic mi neřekla, řešila to sama. Později mi řekla, že si byla jistá, že to zvládne sama, ustojí to, že ho odmítla, ale on nedal pokoj, až ji zlomil a to už bylo pozdě něco se mnou řešit. Řekla mi, že se s tím pere měsíc, ale nemůže být bez něj. Je zamilovaná. Rozum ví, že má zůstat doma, ale nejde to. Byla se mnou šťastná, ale nejde to potlačit, vytěsnit. Tak se zabalila a odešla. Teď je to 3 týdny, co odešla. Určitě zase tak šťastná jak tvrdí nebyla, když podlehla. Asi se zpovídala jemu v práci místo mě doma. Dceru si teď půjčujeme, pár dní ji mám já, pár dní ona, podle volna v práci. Vím, že on teď pro ní udělá vše, když už ji urval. Ona má růžové brýle a dívá se teď jen sama na sebe…na svoje štěstí s ním.
Co si myslíte? Vrátí se? Nevrátí? Vím, že mě má ráda a odejít pro ni bylo strašně těžké, ale prostě tam je to teď silnější… Jak dál? Čekat? Jak dlouho…? Nečekat? Nevím jak dál…

Příspěvek upraven 12.04.18 v 14:30

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 24.02.18 23:24

Dle me se nevrati a byt Vami asi ani nevim, zda bych to chtela.

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 24.02.18 23:31

Coura…

Markéta80
Hvězda diskuse 38309 příspěvků 24.02.18 23:32

@Almk bylo to pro ni tak strašně těžké že odešla :jazyk:. Jak by ten vztah fungoval kdyby se vrátila. Co důvěra? Jedna nevěra, ted zase odešla :roll: Zase tak dlouho jí asi přemlouvat nemusel, kdyby nechtěla neodejde ;)

Russet
Echt Kelišová 8283 příspěvků 24.02.18 23:35

Nečekala bych na ni. Vybrala si sama. Dobré bydlo ji evidentně nudí a potřebuje kolegu na rozptýlení. Lituju dcerku. Kvůli maminčinému rozmaru si ji mezi sebou „půjčujete“ :nevim:

Gabca11
Kecalka 299 příspěvků 24.02.18 23:39

Já myslím že se třeba i vrátí, ale mám pochybnost zda je o co stát.

Russet
Echt Kelišová 8283 příspěvků 24.02.18 23:41
@Gabca11 píše:
Já myslím že se třeba i vrátí, ale mám pochybnost zda je o co stát.

Tak zas by třeba dala tři roky pokoj a byla výborná matka a manželka :poblion:

bigl
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 24.02.18 23:45

A ona žije s ním a jeho dětmi, když on je vdovec? To pro ni bude časem dost náročné, starat se o jeho děti a svou dceru moc nevidět.
Já, být tebou už bych si zkusila zařídit život jinak. Udělala to podruhé a jestli se vrátí, tak to časem udělá zase. Zkus se z toho dostat, pokud to bude možné co nejdřív a smiř se s tím, že už je konec. Zařiď si život podle svého. Takto by to asi nemělo cenu, i kdyby se vrátila… Já nevím, ale nechce se mi věřit tomu, že bys byl schopný jí ještě někdy naplno věřit. A pokud ano, tak se nedivím tomu, že ona tě tak zneužívá, promiň.

Pedro 00
Závislačka 3520 příspěvků 24.02.18 23:53

@Almk Nevrátí a je třeba se s tím vyrovnat. Chce to čas, nenapáchat zbytečné škody, které by se odrazily na dceři a zapracovat na sebevědomí, jak se tady radí odkopnutým hodným manželkám.
I když - vrátit tby se mohla, kdyby jí to s tím šéfem nevyšlo - už jednou se to osvědčilo. Na to bych se ale nezaměřoval.

vjerunqa
Závislačka 2727 příspěvků 25.02.18 00:03

@Almk Je to smutné, zejména kvůli dceři. I kdyby se chtěla vrátit (a možná na to dojde), už bych o to nejspíš nestála. Snažila bych se maximálně věnovat dceři a zařídit si život podle svého.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 25.02.18 00:40

Ach jo a co chceš slyšet, to nikdo neví..ted´odešla a zřejmě k tomu měla důvod…ty bys měl jít dál a snažit se, aby to mělo co nejmenší dopad na dceru a jo neni to snadný..já taky odešla od manžela, ale to mělo spoustu jiných důvodů..to by bylo na dlouho..pořád ho mám ráda, ale prostě už s nim nemůžu žít…plácám se v tom dva roky a děti si taky předáváme..by mě dostal do cvokhausu :mrgreen:..prostě tím chci říct, že někdy si prostě dva lidé předali co měli a dál už nemají společnou cestu :andel:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 25.02.18 01:26

Těžko říct, jestli se vrátí, ale moc bych s tím nepočítala..a možná bude lepší, když se nevrátí :?

Uživatel je onlineDanulinka16
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 25.02.18 01:27

Máš snad nějakou hrdost né…Zarid si hezký život bez ní…Neváží si tě…

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 25.02.18 01:44
@Danulinka16 píše:
Máš snad nějakou hrdost né…Zarid si hezký život bez ní…Neváží si tě…
:palec: souhlas

Verun83
Echt Kelišová 8237 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 05:08

Ja nevim, proc byla neverna pred 8 lety? Co ji ve vasem vztahu chybelo?

Z tveho prispevku mam pocit, ze mela dokonaly zivot s tebou. Ale podvede spokojena zenska? A ted se necha urvat.

Mozna se vrati, az ji spadnou ruzove bryle, ale stal bys o to? To by bylo uz podruhe.

Chapu, ze ta bolest je obrovska, ale zaridila bych si zivot bez ni a zpet bych ji nebrala. Neverila bych ji. Chudak dcera. Drz se. :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama