A zase nic!!!!!!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

charlie123
Povídálka 13 příspěvků 26.08.03 10:37
A zase nic!!!!!!

Ahoj holciny,

nevim jak je to s vami, ja jsem ale dneska zase odletla na MS. Ach jo, kdy uz konecne prijdou ty //!!!! S manzelem se tulime obden, tak kde je problem?

Ted jsem se rozhodla, ze si tenhle mesic koupim ovu testy, a ze to zkusime podle nich.

Tak drzte palecky, jako je ja drzim vam vsem!!!!

Zuzka

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

molly
Kecalka 115 příspěvků 26.08.03 11:16
A zase nic!!!!!!

Ahoj,

a jak dlouho se snažíte? My už od března a taky pořád čekáme na tu druhou čárku,ale ona nikde.Napiš

Pa Molly

Petulinka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 26.08.03 12:48
A zase nic!!!!!!

Taky se přidávám s hláškou zase nic, mi se snažíme od dubna a zatím se ty // neobjevily.

Jediná možnost je prostě pouze trpělivost která údajně růže přináší. Jenže mě už s toho někdy hrabe ale to se nedá nic dělat.Prostě se s tím musím nějak poprat.

Holky moc Vám přeju brzy // a sobě taky

Ahoj Petra

charlie123
Povídálka 13 příspěvků 26.08.03 13:17
A zase nic!!!!!!

Ahoj Molly,

snazime se od kvetna, v dubnu jsem vy:,–(ila HA. Na strankach emimina jsem se dozvedela uz hromadu zajimavejch veci, podle kterych se i s manzelem ridime, ale zatim teda bezvysledne.

Petulinko : Mas pravdu, ze trpelivost ruze prinasi, ale nic se nesmi prehanet. Ja uz proste cekat nechci. To jsem naivka,co?!

Holky ja jsem brala HA 10 let, tak doufam, ze to nebude mit zadnej vliv.

Pa Zuzka

Lenelka
Povídálka 20 příspěvků 26.08.03 14:29
A zase nic!!!!!!

My jsme se snazili sedm mesicu a az pak to prislo. HA jsem predtim brala pouze dva a pul roku. Doktorka mi rekla, ze schopnost poceti se s kazdou novou generaci snizuje a ze ted je bezne cekat i dva roky :-( Hruza, co?

V kazdem pripade nezoufej. Nam se to podarilo v cyklu, kdy jsem to vubec necekala, posledni tuleni bylo pet dni pred ovulaci, ktera si pockala az na 28 DC… Proste uplny zazrak. Takze ne vzdy jde vsechno presne podle navodu :-]

Snad se vam brzy zadari. Hodne stesti.

Lenka, 8tt

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 26.08.03 17:11
A zase nic!!!!!!

Ahoj holky, já se také přidávám do klubu. Doma mám sice už jednoho 2,5 letého rošťáka, ale moc bychom si přáli miminko. Snažíme se od začátku března a zatím nic. Nyní očekávám MS od středy (to budu 28DC) tak do pátku (30DC), tak uvidíme, ale myslím, že to opět nevyjde. Dám vědět kdyby něco. Petra

Anonymni  26.08.03 18:32
A zase nic!!!!!!

Ahoj snažilky,i já se připojuji k Vaší debatě.My se snažíme od února a také zatím nic.Každý měsíc MS obrečím, i když doktor říká,že na to nesmím myslet,ale nejde to.Teď jsme byli 14 dní na dovče a snažili se každý den,tak jsem zvědavá,zda MS konečně už vynechá.Očekávám ji v pondělí.Všem nám držím palečky !!!Mějte se a úspěšné snaženíčko a krásné broučky či berušky Jarka

charlie123
Povídálka 13 příspěvků 27.08.03 10:07
A zase nic!!!!!!

Ahojky snažilky,

mám ještě jednu radu, podle které otěhotnělo několik mých kamarádek. Na stránce " .{target:_blan­k}":[http://www.astrokancl.wz.cz/…t_poceti.htm]

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 27.08.03 10:39
A zase nic!!!!!!

Ja se taky pripojim s jednim odkazem. Na " .{target:_blank, jeste:, jedna:, moznost:, jak:, otehotnet:, az:, si:, ho:, prectete:, bude:, vam:, to:, mozna:, k:, smichu:, ale:, ja:, se:, tim:, clankem:, ridila:, jen:, jednou:, a:, pak:, uz:, ms:, neprisla:, ted:, jsem:, ve:, nejlepsi:, na:, tom:, je:, ze:, zkusilo:, vic:, snazilek:, z:, meho:, okoli:, vsech:, stran:, dozvidam:, o:, novych:, tehotenstvich:, skoro:, divny:, proc:, nezkusit:, drzim:, vsem:, pesticky:, jestli:, neco:, tak:, tady:, za:, chvili:, nezbyde:, ani:, snazilka:}":[http://www.rodina.cz/…s/detail.asp?…]

Anonymni  27.08.03 11:16
A zase nic!!!!!!

Ahoj Zuzko,

říkáš, že podle toho výpočtu otěhotněla spousta tvých kamarádek? Tak to by bylo bezva, kdyby to vyšlo i mě, neboť já na tu stránku narazila taky a tento měsíc jsmě se k sobě s manžílkem tulily přesně v tyto dny (samozřejmě i mimo ně, asi jsme trhly rekord) ;-) a tak čekám jak dopadnu. Jestli se zadaří, tak dám určitě vědět, ale raději si moc velké šance nedělám, neboť břicho mě pobolívá už asi tak 3 den a o víkendu by měla přijít MC. Sice se snažíme teprve druhý měsíc od vysazení HA, ale i tak mám strach, že se to snad nikdy nepodaří :-( . Všem snažilkám držím palečky, vyzkoušejte co se dá a když to nevyjde tentokrát, tak příště snad určitě :-) Paa Kikinka

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 27.08.03 12:00
A zase nic!!!!!!

Ahoj holky tak opravdu zase nic!!! Dnes jsem odletěla s plnou parádou 28DC i přes vysoké teploty. No nic, půlrok snažení máme za sebou a myslím, že ovu testy zkusím také. Dnes zahajuji braní tabletek Sarapis. Petra

Anonymni  27.08.03 16:05
A zase nic!!!!!!

Ahoj Zuzko, to je sice hezké, ale mám pocit, že když zrovna v těchto dnech nemám ovulaci, tak to stejně není nic platné… ale přesto to zkusím (vychází mi to teď na sobotu a neděli)…Gábina

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 27.08.03 17:01
A zase nic!!!!!!

Gábino! To neni pravda. Otehotnet muzes i mimo plodne dny. Jako treba ja.

molly
Kecalka 115 příspěvků 27.08.03 22:42
A zase nic!!!!!!

Ahoj Pusinko,

to je mi líto,že zase nic.Já jdu zítra naposledy ke své doktorce a pak zavolám té tvé.

Drž se a vy ostatní taky.

Pa Molly

charlie123
Povídálka 13 příspěvků 28.08.03 10:34
A zase nic!!!!!!

AHOJKY HOLKY!!!

Já tím odkazem samozřejmě neslibuju zázraky a taky jsem psala, že NĚKOLIK mých kamrádek podle toho otěhotnělo. Vím 100% o 3.

A ten odkaz od Lysinky (Lysinko nechci tuhle metodu nijak snižovat - určitě někomu pomůže)- já myslím, že to je pro holky, který nemůžou dosáhnout orgasmu. Tak jsem to aspoň pochopila já.

Musíme to zkoušet!!!!

Pa Zuzka.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Reklama