Problémy s menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilka
Povídálka 14 příspěvků 26.08.03 08:48
Problémy s menstruací

Po vysazení antikoncepce jsem měla o týden zpoždění menstruace. Jelikož mi oba TT vyšly negativně, zašla jsem ke gynekologovi. Ten mě prohlédnul a konstatoval, že těhotná rozhodně nejsem. Poté jsem dostala injekci s tím, že za tři dny to určitě přijde. Jenže pět dní uběhlo a ono se stále nic neděje.

Proto se ptám. Má s tím někdo z vás zkušenosti. Mám být ještě pořád klidná nebo už ne (stejně jsem z toho děsně nervózní). Spoždění o 13 dní, je to normální?

Poraďte. Ilona

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  26.08.03 09:07
Problémy s menstruací

Ahoj,ještě bych počkala a potom si udělala znovu testík.A co bazální teplota?Bývá jedním z ukazatelů těhotenství.

Petulinka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 26.08.03 09:09
Problémy s menstruací

Milá Ilono,

já jsem měla po vysazení HA podobné problémy, také včeličky a pak i prášky. Myslím si že by jsi měla počkat 14 dnů od píchnutí Injekce a pokud po uplynutí této doby MS nedostaneš tak bys měla navštívit lékaře. Na každého ty injekce působí jinak takže ještě vydrž.

Ahoj Petra

Petulinka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 26.08.03 09:11
Problémy s menstruací

Tuto 14 ti dení dobu jsem si nevymislela ale oznámil mi jí lékař. To pro úplnost.

Ahoj ;-)

Ilka
Povídálka 14 příspěvků 26.08.03 09:19
Problémy s menstruací

Však mi taky nic jiného, než čekat, vlastně nezbývá. Díky za reakci. Ilona

Anonymni  26.08.03 22:04
Problémy s menstruací

Ahoj Ilono,

mohu tě uklidnit. Takové zpoždění je naprosto normální. Já jsem mívala cyklus za „mlada“tak po 35-40dnech a po vysazení HA ve 20 letech jsem majitelkou naprosto vzbouřených hormonů. Menstruaci nedostanu pokud neberu jinou HA, nebo nemám nějakou hormonální stimulaci. Pokoušeli jsme se to už mnohokrát srovnávat - vždy bezúspěšně. I přesto jsem 2× otěhotněla a mám dva chlapečky. Teď je mi 29 let. V současné době jsem půl roku po porodu, nekojím, nemenstruuji. Před 14-ti dny jsem dostala injekci agolutinu a tudíž bych „to měla dostat“ a nic. Těhotná nejsem. Test si dělám každý týden. Ráda bych si na:,–(ila zase nějakou HA, protože žádné další děti už neplánujem. Konzultovala jsem to s paní doktorkou a i takové případy se stávají. Takže vydrž. Menstruace určitě přijde.

Ahoj Dana

Ilka
Povídálka 14 příspěvků 27.08.03 08:23
Problémy s menstruací

Díky za „uklidnění“. Však jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Pomalu si na to už začínám zvykat. Jen si přeju, abych nebyla takový případ a můj cyklus se upravil do normálu.

Mockrát díky. Ilona

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 13.09.03 12:30
Problémy s menstruací

Ahoj holky, protože jsem po ukončení těhotenství(kvůli genetické vadě) nedostávala menstruaci,ta mi lékařka předepsala Utrogestan na srovnání cyklu.Ale nastal opačný problém-mám MS 2× do měsíce.Nyní jsem se rozhodla,že se na Utrogestan vykašlu a budu chodit na injekce Agolutinu.(Připadlo mi,že mě to počítání který den cyklu jsem stresovalo).Neměla jste některá taky takový problém,a jak jste ho vyřešili?Tento měsíc jsem MS dostala opravdu až po 28 dnech a velmi slabou,takže jsem si začala dělat naději.Ale ta právě včera skončila,protože se po 13 dnech zase objevilo krvácení.Mám z toho v hlavě zmatek a jsem z toho smutná,protože si moc přejeme mimíska a ono to nejde.Možná,že je za tím vším hlavně to přemýšlení o tom všem.Nemáte některá nějaký „receptík“, jak se zbavit toho neustálého přemýšlení o miminku?Děkuji za odpovědi a omlouvám se za můj zmatený dotaz.Potřebovala jsem si trošku ulevit od smutku. :-[

Anonymní  30.06.15 20:00
problémy s menstruací

Ahoj holky :-) mám takový problém a chci poprosit o radu.
Musela jsem vysadit HAK (Katya) z důvodu problémů s žílami a od tý doby je to hrozný. Mám to silný a relativně dlouho (třeba 2 týdny…) Teď mi našli na P vaječníku 18mm cystu, dostala jsem to a mám to zas dost silný a mám strach jak dlouho to bude trvat. Řešila jsem to se svým gynekologem a ten to moc řešit nechce, o všech mých problémech ví (časté záněty atd) ale furt mi vyhrožuje buď operací, nebo hormonama. Vysvětlovala jsem mu, že HAK už brát nechci, ty bolesti nohou už znova zažít nechci, a on mi na to řekl že buď Noretystyrol nebo jak se to jmenuje (což je nálož +10kg) nebo kyretáž. Máte někdo podobnou zkušenost, radu? Přemýšlím že změním doktora protože ten jeho přístup fakt stojí za prd…

Marcelka146
Závislačka 4752 příspěvků 30.06.15 20:13

Vím, že hormony brát nechceš, ale zřejmě jiná možnost než užívání Norethisteronu na úpravu cyklu není. Leda pak už jen zákrok, ale nejsem si jistá, že když se zbavíš cysty, jestli to bude mít vůbec nějaký vliv na cyklus.

Petule030
Kelišová 5090 příspěvků 30.06.15 20:15

Já se obávám, že pokud se ti budou dělat cysty, tak se to řeší hlavně hormonálně :zed: :zed: Člověk teď lituje, že to kdy vůbec začal brát, že? :cert: :zed:

ilusionist
Stálice 53 příspěvků 30.06.15 20:16

Marcelko, moc děkuju, ale já si nemůžu dovolit přibrat :( Navíc je to strašná nálož hormonů a problém to podle mě nevyřeší… Třeba se to spraví samo? Nevim, jsem z toho docela zoufalá.

ilusionist
Stálice 53 příspěvků 30.06.15 20:17

Máš pravdu. Jenže bohužel jiná možnost nebyla, páč jsem neměla tvorbu žlut. tělíska :roll:

Marcelka146
Závislačka 4752 příspěvků 30.06.15 20:19

@ilusionist
Já na to „SAMO“ čekala půl roku, tak yjsem nechtěla brát hormony, ale když můj cyklus byl už 19/13, kdy už mě moc „čistých dnů“ v měsíci moc nezbývalo, tak už jsem sklouzla k variantě braní hormonů. Po 2 měsících jsem měla cyklus jak zamlada a nic jsem nenabrala. Pak jsem je ani né po půl roce vysadila.

ilusionist
Stálice 53 příspěvků 30.06.15 20:22

@Marcelka146
Uvidíme. Jenže co mám dělat, když mám dycky náběh na trombózu? A doktor mi tvrdí, že dělat krev je zbytečný…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama