CLOMHEXAL

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 19.08.03 21:05
CLOMHEXAL

Ahoj holky,

chtěla bych vás poprosit jestli byste mi nenapsali Vaše zkušenosti s Clomhexalem-od kdy do kdy v MC jste ho užívali,dávko­vání,kolik měsíců jste ho užívali,jestli vám sledovali ovulaci ultrazvukem a jestli vám to nějak pomohlo.....Mockrát Vám děkuji. :-?

Reklama

Reklama

Reakce:

Petulinka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 20.08.03 08:36
CLOMHEXAL

Ahoj Val,

já ti asi nijak zvlášť neporadím začínám brát Clomexhal teprve v pátek poprvé a mám ho brát 5-9 den cyklu. Na ULTZ jsem objednaná až 2 měsíc užívání mezi 18-20 dnem cyklu tak jsem zvědavá jak to bude vypadat. Ale mohu ti nabídnout skušenost kamarádky která ho brala stejně, chodila na ULTZ a pokaždé se jí po něm minimálně 2 vajíčka uvolnila. Takže na ní to zabralo. A já doufám že to zabere i na mě.

Hodně štěstí

Petra

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Reklama