A zase ten počítač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pampeliška189
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 12.10.14 15:53
A zase ten počítač

JSem už fakt zoufalá: vždy jsme měli Pc připojen k TV pomocí kabelu HDMi, klasika. jenže ted poslední cika rok se nám stává, že po nějaké době, nebo když byl dlouho (2 týdny) vypojen z elektriky, tak ho zapneme a nejde monitor, tedy jde bud jen na TV obrazovce a ne na počítači nebo nejde vůbec. tak musím Hdmi kabel vyndat, restartovat počítač a jde to. Fakt nevím co s tím. Někdy se to stane po nějaké době (cca 2-4týdn) někdy už jen když spadne do spořiče. Fakt netuším v čem je problém. a že tak najednou.

Napadly mě snad nějaké aktualizace, že by tomu bránily, ale nic ekstra jsme neauktualizovali a kabel je prostě kabel ne? jsem fakt zoufalá.

Občas takhle vypadává i tiskárna. Tisknu několik stárnek a najednou, že spolu ztratily spojení a pod. no a když třeba za 1-3dny zapnu znovu počítač tak najednou tisknout jde, aniž by s tím kdokoli něco dělal :jazyk: :nevim:

Reakce:
MartinaIrena
Extra třída :D 10683 příspěvků 12.10.14 16:57

Nemůže být špatný ten kabel? Nám se občas nechytí, zahýbu kabelem a jde to…

pampeliška189
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 12.10.14 17:16

Já nevím, asi ne, protože nejde, že by to občas nešlo do televize, ale že se prostě vůbec nezobrazí obrazovka na monitoru počítače, ale na tv. łže kabel je asi ok, když ho vyndám, tak musím znovu restartovat pc a jde to.je to záhada.

hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 12.10.14 17:39

Nemáte problém s ovladačema grafické karty u PC? Nebo špatně nastavený TV výstup? :think:

pampeliška189
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 12.10.14 19:38

@hellivete tak já právě vůbec netuším, kdyby to dělalo takhle pořád, tak by se to třeba nějak dalo zjisti, ale fakt tod ělá tak jednou z ca 10vypnutí a vždy když není v proudu víc jak týden nebo dva. jinak vše funguje bez problémů.

ještě se nám také stává, že když jsme koukali v archivu na videa z Primy a Novy, tak se vždy celý počítač vypl ke konci dílu, sám prostě uplně vypadl a spustil se znovu sám, ale to trvalo nějakou dobu, než naběhl uplně. a dělalo to i u televize (jako přes internet v TV) ale jen u těchto dvou stránek. tak jsme to zkusily spustit v googlu chrom a pohoda, to asi mít ale vliv nemůže. ale i to je záhada, báli jsme se viru, že úplně sčernala obrazovka, sám se vypl. ale u jinejch stránek to nedělá, tak to vir nebude. snad

hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 13.10.14 17:48

To můžou být ovladače grafiky nebo se třeba počítač přehřívá. Ono přehrávání nějakého přenosu ve vysokém rozlišení může být docela zátěž.
Zkuste si stáhnout někaký program na testování počítače a disku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >