Nefunkční PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 10.10.14 15:08
Nefunkcni PC

Ahoj, omlouvam se pripadne za blby dotaz, ale po zapnuti notebooku se mi objevilo toto
The system has detected that a cooling fan is not operating correctly.
Continued operation is not recommended and may cause unpredictable behavior that could result in random shutdown, data loss or possible system damage. The system will shut down in 15 seconds. To prevent shutdown and continue operation, press the Enter key now.
System Fan (90b) Pripada mi, ze neslysim zvuk vetraku, tak, nevim, jestli to muze zpusobit prehrati, ci co…
Je to neco, co vyzaduje nejakou akci, pripadne i opravu? Bohuzel temhle vecem vubec nerozumim 8) diky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49280 příspěvků 10.10.14 15:12

Tak překlad je následující:
Systém zjistil, že chladící ventilátor nepracuje správně.
Další provoz zařízení se nedoporučuje a může způsobit nepředvídatelné chování, které by mohlo mít za následek náhodné vypnutí, ztrátě dat nebo případnému poškození systému. Systém se vypne za 15 sekund. Chcete-li zabránit vypnutí a pokračovat v činnosti, stiskněte klávesu Enter nyní.

Odešel ti větrák, takže buď naklusej do servisu nebo jestli máš někoho šikovnýho, tak koupit větrák a vyměnit. Do budoucna si pořiď chladící podložku a nepokládej notebook např. na peřinu nebo na nohy.

KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 10.10.14 15:15

@RadkaCh diky moc. takze skutecne odesel :? Je to drahe ta oprava v servisu?

Hvězda diskuse 49280 příspěvků 10.10.14 15:17

@KlaraBoch Tak to nemám tušení, neměla jsem ntb v servisu. Já osobně bych zkusila počítač rozdělat, jestli není větrák jenom něčím zaseknutý a zkusila ho rozhýbat. Ale jestli se bojíš ho rozdělávat, tak do něj radši nesahej a odnes ho odborníkům :lol:

KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 10.10.14 15:19

@RadkaCh radeji vrtat nebudu :D mame servis kousek od domu, tak toh vyuziju, snad si teda o moc nereknou…

Hvězda diskuse 49280 příspěvků 10.10.14 15:21

@KlaraBoch To se tam rovnou zeptej, na kolik to cca vyjde. To by ti měl říct z fleku, kolik bude stát větrák a kolik práce.

WontTell
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 10.10.14 15:24
@RadkaCh píše:
@KlaraBoch Tak to nemám tušení, neměla jsem ntb v servisu. Já osobně bych zkusila počítač rozdělat, jestli není větrák jenom něčím zaseknutý a zkusila ho rozhýbat. Ale jestli se bojíš ho rozdělávat, tak do něj radši nesahej a odnes ho odborníkům :lol:

Na 99% bude ucpanej prachem a bude stačit ho vyčistit, případně mírně namazat. Jinak ventilátor do ntbooku bude podle mě trochu atyp a bude se hůř shánět.

Hvězda diskuse 49280 příspěvků 10.10.14 15:27

@WontTell Taky si právě myslím, ale každej se v tom vrtat nechce :lol: Ale v servisu, si myslím, nebudu mít problém s dostupností. Já myslím, že to bude jedna z nejčastějších závad, který na tom spravují :lol:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 10.10.14 15:28

@KlaraBoch a máš ho ještě v záruce? Pokud ano a nebude to autorizovaný servis, tak přijdeš o záruku :nevim:

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 10.10.14 15:44
@KlaraBoch píše:
@RadkaCh radeji vrtat nebudu :D mame servis kousek od domu, tak toh vyuziju, snad si teda o moc nereknou…

Oni s vždycky řeknou dost, protože dobře ví, že my tomu prd rozumíme a jestli tam vymění součástku za desetikačku a naúčtují si litr, stejně to nepoznáme. :cert: Já měla počítač v opravě již 3× a pod 1500,–kč to nikdy nešlo :think:,ale co nadělám, teď už zase hapruje, takže v pondělí jde opět do opravny a počítám, že sazba bude stejná.

KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 11.10.14 19:14

Tak diky holky :) nakonec jsem se do servisu nedostala, tak jsem to rozdelala sama a fakt stacilo jen procistit, vetrak jenom poradne zaneseny prachem a jinak vse ok :palec: mam ho dva roky, tak jsem i trochu pocitala s tim, ze treba uz zacina neco odchazet…

Hvězda diskuse 49280 příspěvků 11.10.14 19:19

@KlaraBoch :palec: šikula :potlesk:

KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 11.10.14 19:38

@RadkaCh uznavam, ze na tom nic neni, ale treba muj manzel by se o to ani nepokusil a veci technickeho razu u nas zastavam ja, takze ano- jsem velky sikula :mrgreen: ;)

Hvězda diskuse 49280 příspěvků 11.10.14 19:51

@KlaraBoch U nás doma se v počítačích a v mobilech taky vrtám já :mrgreen: Ale jinak je manžel taky šikovnej. Zase na jiný věci :lol:

blumen
Hvězda diskuse 47017 příspěvků 11.10.14 20:12

@KlaraBoch to jsi dobra, ja ani netusim, kde ma vetrak, natoz to rozmontovat :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >