Mp3 - nejde mi zapnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
silonk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:46
Mp3-nejde mi zapnout..

Zdravím, chci se na něco zeptat..koupila jsem si Mp3 a nejde mi zapnout.. ona jde jen když je zapojena v PC.. je plně nabitá.. ale jakmile ji odpojím tak nejde zapnout.. koupila jsem si ji v Okey.. který už zrušili, takže ji nemůžu reklamovat.. nemáte s tímto někdo zkušenosti??

Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:47

Můžeš reklamovat na kterékoli jiné prodejně :-)

jb93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:49

Jojo :-) :*

silonk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:49

Já už ani nemám záruční list..

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:50
@silonk píše:
Já už ani nemám záruční list..

Tak v tom případě vyhodit a koupit novou ;)

Zireael
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 09.10.14 10:55

Reklamovat můžeš na jiné pobočce.
Jinak zkoušela jsi ji pořádně podle návodu? Možná dlouze zmáčknout zapínací tlačítko? Ale asi by pomohlo, kdybys napsala, jakou přesně MP3 máš…

silonk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 11:04

Sencor SFP 6060..

Romily
Kecalka 169 příspěvků 09.10.14 11:36

A nemáš ji zamčenou? Bývá tlačítko/posuvník, s nápisem HOLD. Pak nejde zapnout. Taky se mi to povedlo a já už jí chtěla zahodit a manžel se mi smál :-D

silonk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 12:22
@Romily píše:
A nemáš ji zamčenou? Bývá tlačítko/posuvník, s nápisem HOLD. Pak nejde zapnout. Taky se mi to povedlo a já už jí chtěla zahodit a manžel se mi smál :-D
:D nn.. ona ani zamknout nejde.. a zapina se tak ze se tlacitko posune na on.. takze ani to dlouhe podrzeni nebo kratke nema vliv.. no, ale ted jsem si vsimla, ze kdyz ji zapojim do notasu.. tak ze se zacne nabijet.. ze tam ta baterka bezi.. a kdyz jsem zkusila zapnout pisnicku, tak byla ta baterka uplne prazdna a nenabijela se.. takze fakt nechapu.. poprve jsem ji nabijela nekolik hodin.. podle navodu
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >