Nokia C2-05: tichý profil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karlaaa
Povídálka 37 příspěvků 07.10.14 07:54
Nokia C2-05: tichý profil

Potřebuji poradit pořídila jsem si mobil Nokii C2-05 a když si kliknu na tichý profil tak předpokládám, že když mi někdo bude telefonovat nebude vyzvánět jak na lesy? :nevim: :nevim:
Ale právě to dělá prostě nevím jak a co tam nastavit když tichost nastavenou mám? :nevim:
Děkuji za rady

Reakce:
Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 08:15

@Karlaaa a v profilech kdyz rozkliknes tichý? Tak tam mas nastaveno zvuk vypnut?

Karlaaa
Povídálka 37 příspěvků 07.10.14 08:46

@Ginger.Rothstein je tam jen aktivovat a přizpůsobit, ale tam jsem to právě taky už hledala, a našla jen tony aplikace tak jsem to zkusila vypnout teď jen čekám až mi zavolá mamka :) a uvidím :) :think:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 08:47

@Karlaaa Tak uvidíš :lol: držím palce :kytka:

Karlaaa
Povídálka 37 příspěvků 07.10.14 08:56

@Ginger.Rothstein tak něco jsem tam zmačkla a už je fakt tichý :dance: :dance:
Děkuji za spolupráci :hug:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 07.10.14 08:58
@Karlaaa píše:
@Ginger.Rothstein je tam jen aktivovat a přizpůsobit, ale tam jsem to právě taky už hledala, a našla jen tony aplikace tak jsem to zkusila vypnout teď jen čekám až mi zavolá mamka :) a uvidím :) :think:

no tak prave v tom prizpusobit si to nastavis, jak se ten telefon ma v tom danem profilu chovat ;)

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 08:58

@Karlaaa Parada :dance:

tanik1912
Neúnavná pisatelka 16564 příspěvků 07.10.14 09:00

Nebo proste zmackni krizek… tim jsem to aktivovala ja na vsech NOkiich, i na teto

Karlaaa
Povídálka 37 příspěvků 07.10.14 09:01

@quinny u toho mého předešlého telefonu jsem si právě nemusela nic nastavovat prostě jsem vypla zvuk a bylo to :) :)

Karlaaa
Povídálka 37 příspěvků 07.10.14 09:02

@tanik1912 no to jsem právě dělala, a stále vyzváněl :) take jsem byla právě zvyklá jen na křížek :) :palec:

tanik1912
Neúnavná pisatelka 16564 příspěvků 07.10.14 09:05
@Karlaaa píše:
@tanik1912 no to jsem právě dělala, a stále vyzváněl :) take jsem byla právě zvyklá jen na křížek :) :palec:

aha… tak hlvane, ze uz funguje. ten mobil jsem milovala, dokud mi na neho manzel neslapnul… ted mam jinou Nokii a na te teda nejde tichy rezim nastavit vubec. sel, ale pak jsem ji zacala pouzivat i na web a od te doby je to vyzvaneni tissi, ale neni TICHE

Karlaaa
Povídálka 37 příspěvků 07.10.14 09:06

@tanik1912 já si na něho právě ještě zvykám :) taky se mi líbí i vzhledově :) něchtěla jsem hlavně dotykový

tanik1912
Neúnavná pisatelka 16564 příspěvků 07.10.14 09:14
@Karlaaa píše:
@tanik1912 já si na něho právě ještě zvykám :) taky se mi líbí i vzhledově :) něchtěla jsem hlavně dotykový

presne… dotykac uz nikdy. mela jsem jeden asi dva mesice a pak letel… neni nad tlacitka. A tenhle je fakt super… :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >