Koupit zrcadlovku teď, nebo počkat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:07
Koupit teď nebo počkat?

Ahoj holky (omluva za anonym)
jdu k vám pro netradiční radu..celý rok jsem šetřila abych manželovi udělala
radost k vánocům a koupila mu jeho vysněnou zrcadlovku.. už na ní mám, jen se chci poradit..koupili byste teď nebo si myslíte že budou ještě před vánoci zlevňovat?? :think: :nevim: Teď se její cena pohybuje okolo 10500,– samozřejmě kdybych mohla něco málo ušetřit tak bych to přivítala 8) Máte někdo zkušenosti??? Vyplatí se počkat?? Na výprodejové povánoční slevy čekat nechci určitě, chci aby ji měl prostě 24.12.pod stromečkem. Naprosto to netuší a já chci prostě udělat radost :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 08.10.14 20:09

Já bych počkala, za nynější cenu ji zřejmě koupíš vždycky a nějaké akce před vánoci určitě budou. :think:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:09

Počkala bych :-) Času je dost :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 20:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky (omluva za anonym)
jdu k vám pro netradiční radu..celý rok jsem šetřila abych manželovi udělala
radost k vánocům a koupila mu jeho vysněnou zrcadlovku.. už na ní mám, jen se chci poradit..koupili byste teď nebo si myslíte že budou ještě před vánoci zlevňovat?? :think: :nevim: Teď se její cena pohybuje okolo 10500,– samozřejmě kdybych mohla něco málo ušetřit tak bych to přivítala 8) Máte někdo zkušenosti??? Vyplatí se počkat?? Na výprodejové povánoční slevy čekat nechci určitě, chci aby ji měl prostě 24.12.pod stromečkem. Naprosto to netuší a já chci prostě udělat radost :andel:

před vánocema se zlevňovat určitě nebude, ale po vánocích rozhodně.. daruj mu poukázku, ať si po vánocích vybere :palec: a uvidíš, že rozhodně bude mít radost.. Nebo, jestli ji musí mít přímo pod stromek, kup ji teď. Čim blíž k vánocům, tím dražší fotáky bývaj - akce jsou jen naoko :zed:

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 08.10.14 20:13

Ja bych se zblaznila mit takovy darek doma tak dlouho. Bych se tesila vic nez obdarovany :D

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 08.10.14 20:14

A jinak pokud o tom vazne nevi a nejste dohodnuti na nakupech ve slevach po vanocich tak na to kasli a dej pod stromecek za tu radost, prekvapeni ( u nas doma i slzy ) tech par stovek nestoji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:21

@Šarlota4 nooo letos se těším na vánoce jak malý dítě…jsem těhotná, plná emocí už teď :mrgreen: ;) opravdu o tom neví a chci mu to dát pod stromeček.. naší malé mám vymyšlený taky bezva dárek co si přeje :srdce: :srdce: letos prostě chci dělat jen radost a je mi jedno co dostanu já :mrgreen: příští tři roky nenašetřím zas na nic na rodičáku :lol: asi vydržím aspon do listopadu, když se to nehne..koupím ať mám klid a dárek doma :palec:

dalimil
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 08.10.14 20:21

Zdražovat se nebude, zlevňovat ovšem také ne, ale mohla by být v nějaké akci s brašnou, kartou nebo podobně. Ani v lednu bych nějaké slevy nečekal, to není sezónní zboží a marže jsou už tak na něm malé.

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 08.10.14 20:22

Zbytečně poběží záruční doba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:24

@dalimil právě že v akci s brašnou a paměťovkou maji právě teď :think:
@blecha72 tak my máme stejně smůlu že se nám všechno rozbije měsíc po záruce :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 20:27
@dalimil píše:
Zdražovat se nebude, zlevňovat ovšem také ne, ale mohla by být v nějaké akci s brašnou, kartou nebo podobně. Ani v lednu bych nějaké slevy nečekal, to není sezónní zboží a marže jsou už tak na něm malé.

v lednu jsou velké slevy na foťáky.. kupuju je po vánocích každý rok :think:

Tullia
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 1 inzerát 08.10.14 20:31

Žádnou extra slevu před Vánoci bych na zrcadlovku nečekala, zvlášť když je to takhle nižší cenová kategorie. Jestli už teď je s nějakým dárečkem, brala bych to. Focení je drahý koníček a ceny zrcadlovek a příslušenství se plus mínus pořád drží na stejné úrovni.

Edita27
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 08.10.14 20:38

Já bych koupila až trochu později. Né kvůli slevám, ale kvůli záruce. Už běží a přitom by foták ležel bez využití.

blumen
Hvězda diskuse 46895 příspěvků 08.10.14 20:48

Presne tak, vydrz kvuli zaruce, bude potreba ;)

dalimil
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 08.10.14 21:21
@martina.se píše:
v lednu jsou velké slevy na foťáky.. kupuju je po vánocích každý rok :think:

to mi tedy nikdy moc nepřišlo, ale letos to je aktuální, tak to budu tedy sledovat…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >