A znova LÍZA

308
24.8.05 09:38

A znova LÍZA

Ahoj holky,

já se nevzdávám a znovu prosím, nemáte některá nahraný kreslený anglický seriál LÍZA (běžel v kouzelné školce na jaře na ČT1) a nebyla byste některá ochotna ho zkopírovat na DVD a poslat.?

Radina v minulé diskusi psala, že by to snad šlo, ale už se neozvala, možná proto, že nadpis zmizel z lišty, tak sem diskuzi dávám znovu.

Dívala jsem se , že tu předchozí diskusi skouklo tolik lidí , asi 250, snad se mezi nimi někdo najde 8O . Předem moc děkuji.

Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
24.8.05 09:56

Evulo, zrovna dneska ráno jsem na to myslela, že jsem se ještě nedostala k tomu, abych nakoukla, jestli o to máte ještě zájem. Hledala jsem včera v internetových archívech, ale marně. nechápu, jak to, že nikdo nemá tak hezký seriál. Také jsem ho chtěla stáhnout na DVD, protože náš skoro 7 letý kluk je do ní blázen =o)))). Takže se omlouvám, ale on fakt není k mání. Zatím. Když na něho narazíme, tak se určitě ozvu.

• Nahlásit
  • Citovat
308
24.8.05 11:18

Ahoj Radino,

to je moc fajn , že jsi se ozvala a díky za tvůj čas strávený hledáním na internetu. Já jsem myslela, že ji máš doma nahranou z té kouzelné školky. Já jsem ještě dnes volala do novy a primy jestli to náhodou nemají v plánu vysílat a bohužel nemají :cry: :cry: ach jo.

Snad se tady někdo najde.

Papa Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.8.05 12:27

Holky, jeste me napadlo kontaktovat CT, treba to budou jeste vysilat nebo nabizet original kazety v prodeji. Nevim, ale treba by to slo…

• Nahlásit
  • Citovat
54
24.8.05 15:25

Ahoj Evule,
poslala jsem ti SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
24.8.05 15:27

Ahoj Havo,

psala jsem to v minulé diskuzi na ČT jsem volala, vysílat ji letos znovu nebudou a údajně ani příští rok . Na požádání a za velké peníze Ti dokáží přepsat jejich české pořady, ale tento konkrétní se zahraničí prý přepsat nemůžou, protože mají práva pouze na vysílání. Možná by se dali zlomit a kopii by udělali, ale to by tam někdo musel mít známé. Já jsem je přemluvit nedokázala. Já už bych ty peníze za to i dala.

Tak zatím

Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.8.05 10:36

Ahoj Evulo,u nás doma je take jasnou favoritkou Liza,ale slape ji na paty Krtecek!!!Uz si ho zkousela? Pokud ne,tak doporucuji,neznam dite,ktere by na nem „neulitavalo“.A hlavne,da se koupit zcela normalne.Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
206
28.8.05 13:10

Ahojky zkuste mrknout na tohle http://www.csfd.cz třeba se někdo najde nebo ve sdílení DC++.Jak se ten seriál přesně jmenuje?
Hanyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
28.8.05 20:52

Ahoj,

byli jsme teď o víkendu pryč, teď jsme dojeli a letím koupat. Serál se jmenuje Líza - nevím jestli v originále nebylo Lísa ???? Viděla jsem to tolikrát, ale už si nevzpomenu.

Papa Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama