Acc long ve 12tt

392
26.2.16 11:48

acc long ve 12tt

Holky nevite jak je to s acc longem v tehu? Nekdo rika, ze se muze a nekdo zase tvqgdi, ze ne. Me nic jineho nepomaha a sirupy do sebe nedostanu. Hned zvracim. A k dr nemuzu. Ma dr je totalne na prd :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ellusa
26.2.16 11:50
  • Citovat
  • Upravit
7531
26.2.16 12:09

Zkuz se poradit v lékárně o výrobcích Dr. Weiss, jsou ve většině případů pouze bylinkové ale jdi někam kde jim důvěřuješ a vždycky dobře poradí
Edit: ještě co určitě můžeš a hodně pomáhá na kašel, je cibulový čaj, ale tam já vždycky začínám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3394
26.2.16 12:23

Měla jsem zánět průdušek a vysoké horečky cca od 14 tt musela jsem dostat těhotenské antibiotika, ale na kašel mi dr. nedala nic s tím, že to není bezpečně. Takže ležet, čaje, med a odpočívat. Případně babské rady jako zábaly atd. Dr. Weiss mi osobně nepomohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
26.2.16 12:25

ACC se ale může, jen to doktoři neví… ;)

• Citovat
  • Upravit
7531
26.2.16 12:34

@Ellusa mě by zajímalo jak to máš podloženo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
26.2.16 12:38

@panti Ahoj teď taky řeším co na kašel.
Beru sirup od Dr. Weisse, ten mi teda nepomáhá a pak mi v lékárně dali prášky na kašel Ambrobene, ty se teda bojím vzít i přesto, že řekla, že se mohou. Acc long bych si já nevzala, podle mě je to silné a pro těhotné asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35644
26.2.16 12:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
26.2.16 12:40

V tom odkazu, který jsem dávala, jsou další odkazy. Navíc stačí jen trochu projet si studie, doporučení lékařů, kteří se na toto specializují a pod., zavolat na lékárnická centra, podívat se na doporučení a klasifikaci FDA… Naopak zrovna u bylinek je to problematičtější, většina z nich se v těhotenství nedoporučuje (čímž nemyslím Weisse, ale obecně).

• Citovat
  • Upravit
35644
26.2.16 12:41
@Ellusa píše:
V tom odkazu, který jsem dávala, jsou další odkazy. Navíc stačí jen trochu projet si studie, doporučení lékařů, kteří se na toto specializují a pod., zavolat na lékárnická centra, podívat se na doporučení a klasifikaci FDA… Naopak zrovna u bylinek je to problematičtější, většina z nich se v těhotenství nedoporučuje (čímž nemyslím Weisse, ale obecně).

souhlas, myslet si, ze bylinka je vzdy bezpecna a nemuze uskodit je velky blud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama